Дата: Четвер, 18.10.2012, 19:23 | Повідомлення # 181
Група: Видалені
Помогите разобраться!! Беременной сотруднице директор подписал заявление на отпуск в кол-ве 40к.д.(за текущий и предыдущий годы)отпускные она получила. В период нахождения в отпуске, у не наступит время декрета, т.е будет больничный дородовы и послеродовы, а затем, естественно,и отпуск по уходу за ребенком до 3х лет. Как быть с оплатой? Получается накладка и отпускные и больничный за один и тот же промежуток времени.
Дата: Четвер, 18.10.2012, 21:33 | Повідомлення # 182
Група: Видалені
alk, выхода два 1. Сотрудница возвращает отпускные за часть отпуска который припал на родовой отпуск 2. По заявлению сотрудницы часть отпуска ей может быть предоставлена после родового отпуска, о чём указано должно быть в приказе тогда ничего возвращать ненужно! А потом уже по уходу за ребёнком пусть идёт!
Дата: Неділя, 21.10.2012, 22:11 | Повідомлення # 183
Група: Видалені
EVGENIY, Дело в том, чтоест еще один нюанс, эта сотрудница находилась на декретном месте, и основной сотрудник должен выйти на рабрту в день её ухода в родовой отпуск. Я понимаю так, что в приказе на отпуск по уходу за ребенком надо будет написать "с последующим расчетом", может эту сумму части отпускных в этом приказе указать как компенсация за неиспользованный отпуск? Права я или нет
Дата: Понеділок, 22.10.2012, 13:14 | Повідомлення # 184
Група: Видалені
Підкажіть, чи можна вчителю школи , який працює на неповну ставку(16 год), надати за сумісництвом зав. бібліотекою в школі.. Згідно нових штатних нормативів посада бібіліотекаря не передбачена.
Дата: Вівторок, 06.11.2012, 10:46 | Повідомлення # 185
Група: Видалені
Підкажіть будьласка хто зможе! Місцевий бюджет утримує дмтячий садок, в якому проводиться реконструкція будівлі. Згідно графіку обумовленому договором - підряду реконструкція проводиться на протязі двох місяців. Відповідно до цього дитячий садок росторяядженням голови закритий ( тобто простой). Далі питання: Як оплачувати заробітну плату вихователям, кухарю, помічнику вихователя та завідуючий, якщо при виховній діяльності (тобто якщо діти знаходяться у дітсадку) заробітна плата платиться такою Вихователь,завідуюча - пос.оклад згідно ЄТС + вислуга +20%надбавки +індексація; кухар-пос.оклад згідно ЄТС+шкідливі;помічник вихователя - пос.оклад згідно ЄТС без долат та надбавок.
Дата: П`ятниця, 09.11.2012, 15:51 | Повідомлення # 187
Група: Видалені
Добрий день.Підкажіть будь ласка хто знає скільки % єдиного внеску нараховується на зарплату інваліда другої групи,що виконує роботи за договором ЦПХ.Де можна подивитися таку інформацію?
Дата: Понеділок, 12.11.2012, 01:43 | Повідомлення # 188
Група: Видалені
Ксю, ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 28.01.2011 р. N 1583/03-30
Щодо сплати ЄСВ із винагороди за цивільно-правовими договорами Пенсійний фонд України розглянув лист щодо нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і повідомляє
.
Статтею 2 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон), який набрав чинності з 01.01.2011 р., визначено, що дія цього Закону поширюється на відносини, що виникають під час провадження діяльності, пов'язаної із збором та веденням обліку єдиного внеску.
Відповідно до пункту 1 статті 4 Закону платниками єдиного внеску є підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, та фізичні особи - підприємці, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у свідоцтві про державну реєстрацію її як підприємця).
Отже, при укладанні юридичною особою цивільно-правового договору з фізичною особою - нерезидентом єдиний внесок сплачується на загальних підставах.
Базою для нарахування єдиного внеску для зазначених платників відповідно до пункту 1 частини першої статті 7 Закону є сума нарахованої заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України "Про оплату праці", та сума винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.
Згідно з частиною п'ятою статті 8 Закону для вищезазначених платників єдиний внесок встановлюється у розмірі 34,7 відсотка винагороди за цивільно-правовими договорами.
Відповідно до частини четвертої статті 7 Закону єдиний внесок нараховується на суми, не зменшені на суму відрахувань податків, інших обов'язкових платежів, що відповідно до Закону сплачуються із зазначених сум, та на суми утримань, що здійснюються відповідно до Закону або за договорами позики, придбання товарів та виплат чи на інші цілі за дорученням отримувача.
Для фізичних осіб, які виконують роботи (надають послуги) на підприємствах, в установах та організаціях, в інших юридичних осіб, чи у фізичних осіб - підприємців або осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, за цивільно-правовими договорами (крім фізичних осіб - підприємців, якщо виконувані ними роботи (надані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у свідоцтві про державну реєстрацію їх як підприємців) єдиний внесок встановлюється у розмірі 2,6 відсотка винагороди за цивільно-правовими договорами (частина восьма статті 8 Закону).
Наприклад, фізичній особі нарахована винагорода за цивільно-правовим договором в сумі 7000,00 грн. Розмір нарахованого єдиного внеску із зазначеної суми становить 2429,00 грн. (7000 х 34,7 %), а утриманого - 182,00 грн. (7000 х 2,6 %).
Дата: Понеділок, 12.11.2012, 11:56 | Повідомлення # 190
Група: Видалені
Але інспектор праці сказав що, згідно законодавства нам необхідно було під підпис ознайомити працівників за два місяці з тим що вони будуть закриті на реконструкцію і повинні були сидіти вдома, а не проставляти в табелі обліку робочого часу години відповідно до норм (хоча журнал обліку проведеної роботи свідчить що колектив працював не повен робочий день тобто до схочу, деяка робота могла бути зроблена за 2 годи інший час просто посидіти попити кави або чаю та піти до дому оставивши когось одного по черзі чергувати бо працюють підрядники). Зі слів інспектора якщо в табелі проставлені години та відсутне таке попередження то повинно платися не 2/3 тарифної ставки а посадові оклади затверджені штатним розписом + доплата за вислугу років. Далі питання: якщо це так то за який час проводиться така оплата, якщо реконструкція проводиться с середини вересня до теперешнього часу і длитеметься до кінця листопада. Допоможіть будьласка розібратися хто прав інспектор праці чи роботодавець, та як доказать свою правоту, якщо правий роботодавець.
Повідомлення відредагував tanymeg - Понеділок, 12.11.2012, 11:57
Дата: Понеділок, 12.11.2012, 15:45 | Повідомлення # 191
Група: Видалені
Підскажіть як правильно оформити виплату до дня місцевого самоврядування державним службовцям сільської ради. матеріальною допомогою чи премією, розпорядженням чи сесією затвердити? Як зробити відрахування, приплюсувати до нарахованої заробітної плати?
Дата: Понеділок, 12.11.2012, 17:35 | Повідомлення # 192
Група: Видалені
премією, звичайно, якщо це вказано у Положенні про преміювання. На голову С/р необхідно рішення сесії, на всіх інших працівників - розпорядження голови.
Дата: Четвер, 15.11.2012, 14:31 | Повідомлення # 194
Група: Видалені
Будьласка підкажіть що мені робити з моїм дитячим садком. Підходе час нарахування по зарплаті та час судового засідання по припису інспектора праці. Мені ж треба відстояти свою правоту бо якщо суд визна що інспектор правий то штрафні санкці будуть чималенькі. Найменший 510грн. Допоможіть мені будьласка хто зможе!
Дата: Понеділок, 03.12.2012, 23:40 | Повідомлення # 198
Група: Видалені
Допоможіть в такому питанні: На період проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного бухгалтера с/ради, в.о. гол. бухгалтера і право другого підпису покладені на землевпорядника. На цей же час прийнята людина по строковій трудовій угоді бухгалтером, доки не пройде конкурс і погодження в казначействі. Яким документом регулюється нарахування заробітної плати такому нештатному працівникові і який оклад потрібно йому встановити? І чи можна виплачувати премію цьому працівнику, якщо в трудовій угоді написано: За цим контрактом працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цим контрактом, а роботодавець зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством,колективним договором і угодою сторін.
Дата: Четвер, 06.12.2012, 20:00 | Повідомлення # 199
Група: Видалені
Підскажіть хто зтикався з таким питанням: до мене звернулася директор сільського будинку культури, яка зараз перебуває в відпустці декретні . Дитині зараз 3 роки. Запитує чи можна залишатися в декреті до досягнення 6 років дитині?
Дата: Неділя, 09.12.2012, 16:49 | Повідомлення # 202
Група: Видалені
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. №373 "Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I - II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування" з 1 вересня 2011 року запроваджується виплата 20-ти відсоткової надбавки усім педагогічним працівникам навчальних закладів та установ освіти.
МОНмолодьспорту в листі від 25 травня 2011 року №1/9-385 "Щодо постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 № 373" надано роз’яснення про застосування зазначеної постанови.
В роз’ясненні зазначається, що з 1 вересня цього року надбавка встановлюється усім педагогічним працівникам, перелік посад яких затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 р. №963, усіх навчальних закладів, інших установ і закладів незалежно від відомчого підпорядкування.
Згідно цієї постанови музичний керівник дошкільного закладу відноситься до педагогічних працівників.
Дата: Понеділок, 17.12.2012, 14:35 | Повідомлення # 203
Група: Видалені
Подскажите, может кто знает , (в графике дежурств человек должен работать сутки , но взял это день за свой счет ) как его табилировать ? кде можно найти разъяснение такой ситуаций ?????
Дата: Четвер, 10.01.2013, 19:01 | Повідомлення # 206
Група: Видалені
Подскажите, учитывать ли при расчете по среднему (отпускные, мат.помощь, командировки) 1/12 премии по итогам работы за 2012год, выплаченной в декабре 2012г. Если да, то как тогда быть с корректировкий на коэффициент повышения? Он расчитывается уже после, с учетом добавления 1/12? Спасибо!
Дата: Четвер, 10.01.2013, 23:22 | Повідомлення # 207
Група: Видалені
Yanchik, Ну начнём с того что матпомощь и командировки расчитіваются за последние 2 месяца а отпускніе за 12
Премії, які виплачуються за квартал і більш тривалий проміжок часу, при обчисленні середньої заробітної плати за останні два календарні місяці, включаються в заробіток в частині, що відповідає кількості місяців у розрахунковому періоді.
Одноразова винагорода за підсумками роботи за рік і за вислугу років включається до середнього заробітку шляхом додавання до заробітку кожного місяця розрахункового періоду 1/12 винагороди, нарахованої в поточному році за попередній календарний рік.
т.е. как видим нужно при расчёте отпускных к каждому месяцу добавить 1/12 премии и соответсвенно и индексировать каждый месяц
Дата: Неділя, 13.01.2013, 22:48 | Повідомлення # 209
Група: Видалені
Помогите разобраться с вопросом. В связи с переводом на другое предприятие работника уволили с 29 декабря 2012 года. Правомерно ли это? ведь 29 декабря 2012 годы мы отрабатывали за 31 декабря 2012 года.
Дата: Неділя, 13.01.2013, 23:46 | Повідомлення # 210
Група: Видалені
Alekso, а почему неправомерно? На предприятии был утвержден такой график работы, вот человека и уволили в последний рабочий день месяца, т.к. 31 - выходной