Неділя, 19.05.2024, 18:28
Сайт 
Головна | Заробітна плата в бюджетних установах - Сторінка 6 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Natty, eMelya  
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Заробітна плата в бюджетних установах (все про з/п в бюджеті)
Заробітна плата в бюджетних установах
EVGENIYДата: Середа, 29.08.2012, 18:26 | Повідомлення # 151
Група: Видалені





Quote (Яся)
по закону ему положено ее заплатить
а по какому такому закону это положено? Премия согласно вашему же положению о премировании платиться согласно Приказа руководителя просто ненужно было в приказ включать, а то что премия за прошлый месяц так это у всех бюджетников так, я всё равно на своём остаюсь уволенным работникам лучше премию не начислять, так как согласно КЗоТу при увольнении нужно расчитаться полностью!!
Quote (Яся)
Зазначений порядок нарахування внеску поширюється також на осіб, яким після звільнення з роботи нараховано заробітну плату (дохід) за відпрацьований час ....
это я наверно пропустил что то smile лучше скорее всего позвонить вам в пенсионный!
 
AlenabuhДата: Четвер, 30.08.2012, 10:37 | Повідомлення # 152
Група: Видалені





Яся, в Постанове КМУ №1170 от 22.12.2010 п.5 сказано что не начисляется ЕСВ на выплаты которые выплачуются с задержкой при увольнении. Почитайте, может что-то прояснится. А лучше в ПФ спросить, хотя не факт, что скажут одно, а при проверке будут говорить по другому.
 
selenaДата: Вівторок, 04.09.2012, 16:59 | Повідомлення # 153
Група: Видалені





Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста!!!!!!! По акту финансовой инспекции ошибочно проведенные начисления и выплаты по заработной плате прошлых периодов нужно вернуть в бюджет государства. Сотрудники написали заявления об удержаниях из зарплаты. Каким образом правильно провести по бухгалтерскому учету?
 
userДата: Вівторок, 04.09.2012, 22:21 | Повідомлення # 154
Група: Видалені





Все сторнувати, замість 802 ставити 431 рахунок. Завтра на роботі подивлюся, в мене було років два назад. Там є деякі проблеми по м/о 5.
 
selenaДата: Середа, 05.09.2012, 16:41 | Повідомлення # 155
Група: Видалені





Дякую, будьте так ласкаві, подивиться!!!!!
 
userДата: Середа, 05.09.2012, 19:47 | Повідомлення # 156
Група: Видалені





Значить проблема полягає в тому що, якщо зробити перерахунок в минулих періодах(а так буде юридично правильно), то прийдеться змінювати форму 1ДФ і звіт до ПФ за ці періоди. Тому в мене бухгалтер по з/п зробила все цим роком(хоча воно не зовсім правильно, зате все в ажурі зі звітами і головною книгою, пенсійний і соцстрах уже перевіряли).Вона просто поставила в м/о 5 і розрахункових листах суми на які написані заяви з мінусом і на цю суму було нараховано менше зарплати. Потім проведення: Дт 432 Кт 642 - нарахована заборгованість перед бюджетом; Дт 642 Кт 321 - погашена заборгованість перед бюджетом. Таким чином змінився результат виконання кошторису. В казначейство віднесли п/д "перерахування до бюджету згідно акту ДФІ" і копію акту. Оце начебто і все. Було це в 2010 році.
 
EVGENIYДата: Середа, 05.09.2012, 21:18 | Повідомлення # 157
Група: Видалені





user, где то ещё потерялась проводка с 801 счётом, ведь в конце года должен закрыться 431 счёт! Ну фактически во всех розьяснениях пенсионного указано что перерасчёты отражуються в том же месяце в котором их делают поэтому как бы правильно для подоходного помоему вобще не имеют значения начисления если не было льгот!
 
selenaДата: Четвер, 06.09.2012, 10:00 | Повідомлення # 158
Група: Видалені





Спасибо большое всем за участие. Я тоже думаю, затрагивая фин.результат, нужна еще какая-либо проводка!!
 
EVGENIYДата: Четвер, 06.09.2012, 10:43 | Повідомлення # 159
Група: Видалені





Всё таки утро вечера мудреннее, с 801 ненужна проводка, будут кассовые выдатки но не будет фактических и в конце года закроется 431 smile
 
userДата: Четвер, 06.09.2012, 13:38 | Повідомлення # 160
Група: Видалені





801 чіпати не можна, інакше все потрапляє в картку обліку фактичних видатків і т.д. 801 в минулих періодах був списаний на 431. В нашому випадку в Дт 801 була списана з/п незаконно і в кінці року ми отримали "незаконний" 431. Тепер ми його виправляємо. Тут проблем немає, а от зі звітами і відрахуваннями можуть бути, якщо зробити все "чесно". Я не дуже орієнтуюся в звітах по з/п, в мене бухгалтер їх робить.

Добавлено (06.09.2012, 12:38)
---------------------------------------------
Проводка більше ніяка не потрібна - 642 закривається, 431 закритися не повинен бо він змінюється.

 
valicДата: П`ятниця, 07.09.2012, 14:37 | Повідомлення # 161
Група: Видалені





У меня такой вопрос! Как повысить розряд бухгалтера? Я главный бухгалтер, а у меня 7-й розряд ; у других моих коллег уже 9-й а меня финуправление почему то держит на 7-м.
Буду благодарен за ответы.
 
userДата: П`ятниця, 07.09.2012, 16:23 | Повідомлення # 162
Група: Видалені





Яка галузь? Зазвичай оклад регулюється відомчими наказами по галузям. В загальному порядку оклад гол.бухгалтера на 10-30% менше керівника і розряд не визначається. 7 розряд аж ніяк не може бути(це розряд рядового бухгалтера без категорії). Може посада називається по-іншому?Якщо просто бухгалтер то треба проходити атестацію і тоді підвищиться оклад.(2кат -8. 1-9, провідний - 10, це за умови що є диплом спеціаліста, якщо немає тоді на 1 розряд нижче)

Добавлено (07.09.2012, 15:23)
---------------------------------------------
Це за умови що просто бюджетна організація. Якщо державна служба там трохи по-іншому.

 
valicДата: П`ятниця, 07.09.2012, 22:57 | Повідомлення # 163
Група: Видалені





велике спасибі user!Працюю гол. бухг в дит.садочку.У завідуючої як у педагога зі стажем з/п на 1000 грн більша.
Зустрічне питання як проводиться аттестація бухгалтера, є якийсь порядок?Є нормативні акти на цю тему?
 
userДата: Субота, 08.09.2012, 19:47 | Повідомлення # 164
Група: Видалені





Я в освіті дуже давно працював, тому так швидко не скажу. Здається недавно було прийнято кучу документів по штатам в ДНЗ(в бюджетній бухгалтерії бачив, але не читав толком). Подивлюся на роботі в понеділок. Якщо посада називається "Головний бухгалтер" то атестація на оклад не впливає ніяк, вона просто підтверджує що відповідаєш займаній посаді. Взагалі атестація проводиться комісією в установі, але якщо вищестояща організація видала наказ що в них - то в них(оформляється кілька паперів+торба). Ще потрібне Положення про атестацію.Подивлюся десь все було.

Добавлено (08.09.2012, 09:56)
---------------------------------------------
А взагалі бачу є в нас розділ "Освіта" - почитай поки що там.

Добавлено (08.09.2012, 18:47)
---------------------------------------------
Трохи почитав, але поради не дам - там морок такий як і в нас. Треба когось практикуючого запитати. Накази МОН №102 від 15.04.93(п.15), №557 від 26.09.2005(додаток9), №1055 від 04.11.2010(п.7).

 
nfyz1610Дата: Понеділок, 10.09.2012, 11:37 | Повідомлення # 165
Група: Видалені





Добрий день! Підкажіть, будь ласка, у нас по штатноро розпису є державні службовці, а також службовці! Працівника з службовця переводять на державну службу (керівна посада). Питання: "Як правильно нарахувати відпускні та матеріальну допомогу?". Чи потрібно виключати період до переведення на державну службу, оскільки змінилася структура оплати праці працівника? А також, якщо навпаки з державної служби переводять на службу? Дякую!
 
nasyaДата: П`ятниця, 14.09.2012, 16:44 | Повідомлення # 166
Група: Видалені





Подскажите, пожалуйста, какую пед.нагрузку можно установить директору внешкольного учебного заведения - 9 часов в неделю или 12? И может ли директор по своему приказу производить замену не меняя своего графика работы?
 
alkДата: Середа, 19.09.2012, 15:04 | Повідомлення # 167
Група: Видалені





Подскажите, пожалуйста, в училище, согласно типовых штатов произошло сокращение кол-ва ставок бухгалтеров по общему фонду бюджета, за счет вакансии других ставок, директор бухгалтера-расчетчика принемать не хочет. В училище есть спец фонд, т.е есть хоз.расчетные группы и производственная деятельность, по которым тоже идет начисление з/п сотрудникам. Вопрос: могу ли я принять на работу бухгалтера-расчетчика для расчета з/п по хоз.расчетным группам, и производить ему оплату за счет спец фонда, и одновременно вменить ему в обязанности начисление з/п и другим сотрудника, получающим зарплату за сче общего фонда. если да то как правильно составить должностную инструкцию
 
zmeikaДата: Середа, 03.10.2012, 23:55 | Повідомлення # 168
Група: Видалені





Допоможіть. Ми виплачуємо надбавку за інтенсивнісь 45% ЗГІДНО РОЗПОРЯДЖЕННЯ нашого головного розпорядника коштів , а ми можемо згідно наказу нашого керівника деяким працівникам нараховувати 50 %
 
orifДата: Четвер, 04.10.2012, 17:58 | Повідомлення # 169
Група: Видалені





zmeika
мы платим надбавки по приказу своего руководителя, но согласовываем их с вышестоящей
 
EVGENIYДата: Четвер, 04.10.2012, 21:23 | Повідомлення # 170
Група: Видалені





zmeika, это нужно читать ваш колдоговор или устав, там где то должно быть прописано кто устанавливает надбавки, поиддее главное управление устанавливает руководителю а он уже работникам своим приказом, но у всех может быть по разному, а почему не хотите просто премию ежемесячную больше платить кому нужно?
 
zmeikaДата: Четвер, 04.10.2012, 22:21 | Повідомлення # 171
Група: Видалені





EVGENIY, я вас розумію але питання в тому чи ми можемо нарахувати надбавку більшу чим та що вказана в розпоряджені голоаного управління
 
EVGENIYДата: Четвер, 04.10.2012, 22:42 | Повідомлення # 172
Група: Видалені





zmeika, я бы не стал! Они же вас потом проверять будут и первое что напишут в акте "... в суперечь розпорядженню було встановлено вищу надбавку.."! Лучше уже к ним обратиться и пусть они новое распоряжение сделают!!
 
zmeikaДата: Субота, 06.10.2012, 22:13 | Повідомлення # 173
Група: Видалені





Дякую
 
userДата: Неділя, 07.10.2012, 18:51 | Повідомлення # 174
Група: Видалені





Quote (alk)
Подскажите, пожалуйста, в училище, согласно типовых штатов произошло сокращение кол-ва ставок бухгалтеров по общему фонду бюджета, за счет вакансии других ставок, директор бухгалтера-расчетчика принемать не хочет. В училище есть спец фонд, т.е есть хоз.расчетные группы и производственная деятельность, по которым тоже идет начисление з/п сотрудникам. Вопрос: могу ли я принять на работу бухгалтера-расчетчика для расчета з/п по хоз.расчетным группам, и производить ему оплату за счет спец фонда, и одновременно вменить ему в обязанности начисление з/п и другим сотрудника, получающим зарплату за сче общего фонда. если да то как правильно составить должностную инструкцию

Якщо є відповідний об'єм роботи по СФ то щоб ввести ставку бухгалтера необхідно скласти окремий штатний розклад по СФ. А щодо скорочення - то моя Вам порада надалі - ніколи не тримайте вакансій в бухгалтерії, бо як правило всі скорочення починаються з неї.

Добавлено (07.10.2012, 17:51)
---------------------------------------------
А щодо посадової інструкції - то можна написати що завгодно в межах розумного.

 
alkДата: Неділя, 07.10.2012, 23:37 | Повідомлення # 175
Група: Видалені





user, Спасибо за ответ, но дело в том, что вакансии небыло.Произошло уменьшение среднегодовой численности студентов, которая потянула за собой и сокращение численности штатных единиц, в т.ч. и бухгалтеров, вот теперь думаю куда пристроить бухгалтера.
 
найкДата: Вівторок, 09.10.2012, 12:59 | Повідомлення # 176
Група: Видалені





Підкажіть будь ласка. Я одинока матір,маю соціальну відпустку на дитину у кількості 10 днів,працюю головним бухгалтером.Проробивши один рік у сільраді на прикінці 2010 року по переводу перейшла, також головним бухгалтером, у Терцентр,компенсацію у сільраді за соціальну відпустку не отримала, директор тецентру не дозволила мені узяти цю відпустку у терцентрі, мотевує тим що бо я повинна була брати у сільраді.Я вважаю що соціальна відпустка за 2010 рік лишилась за мною і маю право узяти у 2012 році.Може хто підскаже який закон чи постанову.
 
EVGENIYДата: Вівторок, 09.10.2012, 13:33 | Повідомлення # 177
Група: Видалені





найк, Дополнительный отпуск работникам, имеющим детей

Право на дополнительный отпуск работникам, имеющим детей, гарантировано ст. 1821 КЗоТ и ст. 19 Закона об отпусках. Предоставляется он следующим категориям работников:

1) женщине, им
 
mulberryДата: Вівторок, 09.10.2012, 14:28 | Повідомлення # 178
Група: Видалені





найк, у нас була подібна ситуація, відпустку вам повинні виплатити за новим місцем роботи, якщо із старого місця нададуть довідку , що така соціальна відпустка(за який рік , в якій кількості та згідно якої статті Закону про відпустки) за попереднім місцем роботи не використана і компенсація за неї не одержана. Інше діло, що порушили законодавство відносно Вас двічі:а) ви повинні були написати заяву, що даний вид відпустки бажаєте використати пізніше, на новому місці роботи( вас же переводили!), а якщо при розрахунку ви такої заяви не писали, то вам повинні були нарахувати компенсацію за всі дні всіх(!) невикористаних відпусток; б)згідно КзПП сільрада суму відпускних , які належаться вам, мала переахувати на рахунок вашої нової організації. Оскільки цього не зроблено, то а) позивайтесь до суду б) (або) вимагайте в керівництва надати вам таку відпустку, оскільки ваші права порушено.

Повідомлення відредагував mulberry - Вівторок, 09.10.2012, 14:37
 
ДжулианнаДата: Середа, 10.10.2012, 21:37 | Повідомлення # 179
Група: Видалені





Підскажіть будь ласка як правильно надати бухгалтеру премію у розмірі 50% від суми посадового окладу нга постійній основі? Розпорядженням голови чи виносити питання на сесію сільської ради? Як оформити на основі яких законів?
 
Lyudmila3107Дата: Четвер, 18.10.2012, 12:31 | Повідомлення # 180
Група: Видалені





На сессию выносится только премия голове и его заместителю. Всем остальным распоряжением головы.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Заробітна плата в бюджетних установах (все про з/п в бюджеті)
Пошук: