Дата: Понеділок, 07.02.2011, 20:14 | Повідомлення # 1
Група: Видалені
1. Больничные теперь не проходят по КЕКВ и КФК или КПК 2. Юр и Финобязательства на них не берутся 3. В мереже добавляете счёт 3711 (код коштів 0) 4. Чтоб набрать платёжку нужно сразу переходить в меню платёжки, выбрать добавить "За рахунками інших клієнтів" 5. Со счёта 3711 с больничных теперь при перечислении можно удерживать подоходный и ЄСВ 6. Нарахування ЄСВ на лікарняні 33,2 %( ті котрі соцстрах профінансував на рах.3711 ) проводяться з КЕКВ 2120 реєстраційного рахунку установи 7. Виплата з рах.3711 проводиться в найближчий до виплати з\плати термін ( а не відразу після поступлення туди коштів)
Отражение в отчётности: Деньги полученные на сч.3711 от ФССТВП остались на счету - показываются в активе рядок. 270 "Інші рахунки в казначействі" Сумма начисленных но не виплаченых больничных за счет ФССТВП показывается в пасиве ряд.429 "Розрахунки за іншими операціями" на сумму невыплаченных больничных. Сумма начисленных но не выплаченных больничных за счет ФССТВП показывается в додатку 25 "Довідка про дебіторськ кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі №7д, №7м".
ЯКЩО ВИЯВЛЕНО ПОМИЛКУ В ЗАЯВІ-РОЗРАХУНКУ]ЯК ДІЯТИ СТРАХУВАЛЬНИКУ В РАЗІ, ЯКЩО ВИЯВЛЕНО ПОМИЛКУ В ЗАЯВІ-РОЗРАХУНКУ ФССТВП у листі від 05.04.2011 р. № 01-16-755 розглядає ситуацію, коли страхувальником виявлено помилку, пов’язану із завищенням сум у заявах-розрахунках, що надані до органів Фонду. У цьому разі страхувальник повинен: — після виявлення помилки терміново письмово повідомити орган Фонду за місцем обліку про зміст помилки (прізвище та ініціали застрахованої особи, номер листка непрацездатності та вид допомоги, щодо якого виявлено помилку) з подальшим відображенням повернутих сум у звіті по коштах Фонду за формою Ф4-ФСС з ТВП; — протягом 3 робочих днів після виплати допомоги застрахованим особам за рахунок отриманих від Фонду коштів, але не пізніше 3 робочих днів після найближчого від отримання коштів Фонду терміну виплати заробітної плати у страхувальника, надлишково отримані суми повернути на рахунок органу відділення Фонду, з якого здійснювалося фінансування. Як зазначено в листі, при забезпеченні вказаних строків повернення коштів фінансові санкції, передбачені ст. 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. № 2240-III, не застосовуються. У разі порушення 3-денного терміну повернення надлишково отриманих коштів Фонду страхувальник повинен сплатити штраф у розмірі 10 % несвоєчасно повернутих страхових коштів та пеню в розмірі 0,1 % від суми несвоєчасно повернутих страхових коштів і штрафних санкцій, розраховану за кожний день прострочення платежу.
При расчете пособия необходимо учитывать, что первые пять дней нетрудоспособности вследствие заболевания или травмы, не связанной с несчастным случаем на производстве, оплачиваются предприятием, а за счет средств Фонда сумма пособия выплачивается начиная с шестого дня нетрудоспособности.
В этой связи бухгалтеру целесообразно сразу провести разделение всей суммы начисленного пособия на сумму оплаты первых пяти дней (за счет средств предприятия) и на остальную сумму (выплачиваемую за счет Фонда).
Механизм оплаты первых пяти дней нетрудоспособности регулируется Порядком № 439.
Для расчета суммы пособия по временной утрате трудоспособности используется показатель средней заработной платы. Рассчитывается он по правилам, установленным Порядком № 1266.
Особенности исчисления средней заработной платы для расчета пособия по временной нетрудоспособности рассмотрены также в письме Минтруда от 06.10.2006 г. № 673/020/99-06.
Суммы пособия не подлежат индексации,1 поскольку для расчета берется уже проиндексированный в общеустановленном порядке размер выплат (абз. 3 п. 3 Порядка проведения индексации денежных доходов населения).
На основании вышеуказанных исходных данных рассчитывается показатель среднедневной заработной платы.
Для этого суммарный заработок (т. е. сумма всех учитываемых при расчете выплат) нужно разделить на количество рабочих дней в соответствии с графиком работы предприятия, приходящихся на расчетный период (п. 14 Порядка № 1266).
Непосредственно сумма пособия исчисляется путем умножения величины среднедневного заработка на количество рабочих дней временной нетрудоспособности.
Если пособие рассчитывается для оплаты временной нетрудоспособности лиц, работающих по индивидуальному графику или посменно, то в таком случае при расчете используется показатель среднечасовой, а не среднедневной заработной платы.
Показатель среднечасовой заработной платы определяется путем деления суммарного заработка на количество рабочих часов.
При расчете суммы пособия среднечасовой заработок умножается на количество рабочих часов в соответствии с графиком работы, приходящихся на период временной нетрудоспособности.
Вторым определяющим фактором при расчете суммы пособия является страховой стаж, в зависимости от которого работнику выплачивается определенный процент от рассчитанной суммы пособия.
Так, в общем случае пособие выплачивается в следующих размерах:
60 % – при стаже до пяти лет;
80 % при стаже от пяти до восьми лет;
100 % при стаже свыше восьми лет.
При этом на оплату пособия в 100-процентном размере независимо от страхового стажа имеют право отдельные категории работников, перечисленные в ст. 37 Закона № 2240.1
Для исчисления суммы пособия по временной нетрудоспособности можно воспользоваться следующей формулой:
П = Зср х Крд х С, где
П – сумма пособия;
Зср – среднедневной (среднечасовой) заработок;
Крд – количество рабочих дней (часов), приходящихся на период нетрудоспособности;
С – процент оплаты больничного в зависимости от стажа.
Пособие по беременности и родам (декретные) выплачивается полностью за счет средств Фонда соцстрахования в связи с временной утратой трудоспособности.
Основанием для выплаты пособия является больничный, выданный и оформленный в порядке, установленном Инструкцией № 455 Размер пособия исчисляется суммарно и предоставляется независимо от количества дней отпуска, фактически использованных до родов. В отличие от обычного пособия по нетрудоспособности, декретные полностью финансируются за счет средств Фонда. Поэтому правило «первых пяти дней» на них не распространяется. В целом же, за исключением особенностей расчета сумм пособия, порядок предоставления и выплаты пособия по беременности и родам аналогичен порядку предоставления и выплаты пособия по «обычному» больничному
Декретные, также как и «обычный» больничный, выплачиваются в ближайший день выплаты заработной платы после поступления финансирования из Фонда (ст. 52 Закона № 2240).
Для получения финансирования от Фонда работодателю необходимо открыть отдельный расчетный счет (далее – целевой счет) (ч. 2 ст. 21 Закона № 2240). Для расчета сумм пособия по беременности и родам используется показатель средней заработной платы. Определяется он по правилам, установленным Порядком № 1266.
Однако, в отличие от «обычного» больничного, размер декретных не зависит от страхового стажа и выплачивается в размере 100 % среднего заработка (ст. 39 Закона № 2240).
Для исчисления суммы пособия по беременности и родам можно воспользоваться следующей формулой:
П = Зср x Ккд, где:
П – сумма пособия;
Зср – среднедневной (среднечасовой) заработок;
Крд – количество календарных дней «декретного» больничного.
Таким образом, сумма пособия – это произведение среднедневной (среднечасовой) зарплаты и количества календарных дней декретного отпуска.
Как видно из формулы, при определении размера пособия учитываются все календарные дни, а не только рабочие дни (часы), приходящиеся на этот период в соответствии с графиком работы.
начислены больничные Дт-365 Кт-661 удержан с них под. налог Дт-661 Кт-641 удержан един взнос Дт-661 Кт-651 поступили деньги от ФСС Дт- 328 Кт-365 оплачено под нал,внес Дт-641,651 Кт-328 переч з/п на банкомат Дт-664 Кт-328 зачислена з/п Дт-661 кт-664
ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Роз’яснення Щодо порядку розрахунку середньоденної заробітної плати при визначенні розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності у випадках, якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку (грошового забезпечення) або якщо страховий випадок настав у перший день роботи
Пунктом 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1266 (далі - Порядок), визначено, якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку з поважних причин, що зазначені у пункті 4 цього Порядку, або якщо страховий випадок настав у перший день роботи, середня заробітна плата для розрахунку страхових виплат та оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівникові на момент настання страхового випадку.
У свою чергу, згідно із абзацом восьмим пункту 14 Порядку, у разі коли середня заробітна плата обчислюється відповідно до пункту 10 Порядку, середньоденна заробітна плата за один календарний день визначається шляхом ділення тарифної ставки або її частини на середньомісячну кількість календарних днів (30, 44), а за один робочий день (годину) - на середньомісячну кількість робочих днів (годин), установлену на підприємстві (у структурному підрозділі або за індивідуальним графіком роботи).
Отже, для розрахунку середньоденної заробітної плати при визначенні розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності у випадках, визначених пунктом 10 Порядку, необхідно місячну тарифну ставку (посадовий оклад) розділити на середньомісячну кількість робочих днів (годин), установлену на підприємстві. У цьому випадку середньомісячну кількість робочих днів (годин) визначають шляхом ділення балансу робочого часу підприємства за календарний рік, в якому настав страховий випадок, на дванадцять місяців.
Дата: Понеділок, 25.03.2013, 15:37 | Повідомлення # 122
Група: Видалені
из каких выплат и какой расчётный период надо брать при расчёте больничного листа? Работник в течении 6 месяцев был на больничном и в отпуске(май, июнь, июль, август , сентябрь, октябрь и часть ноября) В ноябре выходит на работу, отработав 13 рабочих дней снова идёт на больничный с 29 ноября. Правильным ли будет начислить больничный исходя из среднего заработка за фактически отработанные дни (13 дне). постанова №1266 раздел "розрахунковий период" п.6
Дата: Вівторок, 26.03.2013, 00:14 | Повідомлення # 124
Група: Видалені
Юлия1, сами спросили сами ответили Если перед наступлением страхового случая отработано менее месяца, средняя заработная плата исчисляется за фактически отработанное время (п. 6 Порядка № 1266). Sofiy, паролей нигде нету!
Дата: Вівторок, 26.03.2013, 16:17 | Повідомлення # 125
Група: Видалені
ревизоры так не считают, наложили штраф, в области два специалиста ответили по разному, один считает, что с оклада, другой, что за фактически отработанное время, а на горячей линии виконавчей дирекции г. Киева ответили, что с оклада, но точно не сказали почему не руководствуясь никаким пунктом, сказали что так считаем , а почему не знаем......
Добавлено (26.03.2013, 14:00) --------------------------------------------- на горячей линии ответили, что если бы человек только что пришёл на работу, отработал 13 дней, то получил бы больше сумму больничных, если бы тот кто давно работает, и платит страховые взносы, отработав 13 дней ....ответ был такой: "Так принято считать!" ПОЗОР горячей линии г. Киева Социального страхования по временной нетрудоспособности, ПОЗОР ВСЕМ РАБОТНИКАМ ЭТИХ ОРГАНИЗАЦИЙ.........
10. Якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку (грошового забезпечення) з ПОВАЖНИХ ПРИЧИН, ЩО ЗАЗНАЧЕНІ у пункті 4 [color=#0000ff](МОВА ЙДЕ ПРО ПРИЧИНИ А НЕ РОЗРАХУНКОВИЙ ПЕРІОД ЩО ЗАЗНАЧЕНИЙ В П.4)[/color] цього Порядку, або якщо страховий випадок настав у перший день роботи, середня заробітна плата (грошове забезпечення) для розрахунку страхових виплат та оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівникові на момент настання страхового випадку. { Абзац перший пункту 10 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 949 ( 949-2007-п ) від 18.07.2007, N 1332 ( 1332-2009-п ) від 08.12.2009 } РАЗДЕЛ - РОЗРАХУНКОВИЙ ПЕРІОД ВИЗНАЧАЄТЬСЯ П. 3-6 РОРЯДКУ ТА В п. 6 НЕ ЗАЗНАЧЕНО , ЩО РІЧ ЙДЕ ПРО ЛЮДИНУ, ЯКА ЩОЙНО ПРИЙШЛА НА РОБОТУ)))) А "ТАК ПРИЙНЯТО ВВАЖАТИ, ЩО ЦЕЙ ПУНКТ ДЛЯ НОВОПРИЙНЯТОГО ПРАЦІВНИКА ",- ЦЕ НЕ ВІДПОВІДЬ РЕВІЗОРА. Я ВВАЖАЮ, ЩО ПОВИННА ОТРИМУВАТИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ 10 000 ГРН. В БЮДЖЕТНІЙ УСТАНОВІ, І ТАК ВВАЖАЄ МАЙЖЕ КОЖНИЙ, АЛЕ ЦЕ НЕ ПІДСТАВА ЩОБ НАРАХОВУВАТИ ТА ОТРИМУВАТИ СТІЛЬКИ. СКІЛЬКИ САМ СОБІ ВВАЖАЄ!) 6. У разі коли застрахована особа працювала та сплачувала страхові внески або за неї сплачувалися страхові внески менше ніж календарний місяць, середня заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється за фактично відпрацьований час перед настанням страхового випадку, крім розрахунку допомоги по вагітності та пологах за страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням (приклад наведено у додатку 1). ............. ДЕ Б ВИ ЩЕ КРОВІ ПОПИЛИ ГРАМОТЕЇ, ЯК НЕ З БОЛЬНИХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ХВОРІЮТЬ ТРИВАЛИЙ ТЕРМІН
Добавлено (26.03.2013, 14:17) --------------------------------------------- якщо ж розумники так буквально керуються прикладом))))), в суді довго будуть сміятися бо в прикладі страховий випадок настав 15 вересня 2006 року а не 29 листопада 2012 року як в нашому випадку .......людина яка складає приклади не може передбачити всі випадки
Повідомлення відредагував Юлия1 - Четвер, 28.03.2013, 13:14
Дата: П`ятниця, 05.04.2013, 15:53 | Повідомлення # 127
Група: Видалені
Подскажите, как поступить? В марте 2012 года был больничный лист работника. Первые 5 дней предприятия были оплачены, заявку в Фонд на остальные дни не подали? Что делать на сегодняшний момент?
Дата: П`ятниця, 05.04.2013, 22:00 | Повідомлення # 128
Група: Видалені
Olga46, После предъявления больничного по основному месту работы (а при необходимости – также и документов, подтверждающих право на льготу, предусмотренную абз. 5 ст. 37 Закона № 2240) не позднее 10 дней должно быть принято решение о назначении пособия или об отказе в его предоставлении1. Основания для отказа приведены в ст. 36 Закона № 2240.
Решение комиссии (уполномоченного) оформляется Протоколом, который является основанием для расчета сумм пособия.
При несвоевременной выплате пособие подлежит компенсации (абз. 3 п. 3 Порядка проведения компенсации гражданам потери части денежных доходов в связи с нарушением сроков их выплаты).1
Дата: Четвер, 11.04.2013, 11:15 | Повідомлення # 131
Група: Видалені
Подскажите пожалуйста, на предприятии создана комиссия по соцстраху, секретарь комиссии, который заполняет больничный на данный момент фактически уволен, так же идет увольнение и остальных членов комиссии, может ли секретарь вести протокол комиссии и заполнять больничные, будучи уволенным с предприятия до тех пор пока не внесут изменения в состав комиссии?
Дата: Четвер, 11.04.2013, 15:20 | Повідомлення # 132
Група: Видалені
Подскажить как правильно перечислить соцстраху деньги согласно решения , а имено непринятые в зачет расходы и штраф. Знаю что штраф по КУЕКВ 2800 а непринятые не знаю с какого счета и по какому КЕКВ.А может внести деньги на счет 37.....и перечислить без КЕКВ.
Дата: Четвер, 11.04.2013, 23:17 | Повідомлення # 134
Група: Видалені
анаид, меня когда штрафовали я им со своей карты через приват 24 платил, ведь штраф выписан на посадову особу а не на установу, я точно не знаю может ли установа по КЕКВ 2800 платить такие штрафы! Ну точно скажу чем кидать на 3711 то лучше сразу на соцстрах кинуть через банк!! С 3711 могут деньги не уйти и будет вам ещё пеня!
Дата: П`ятниця, 12.04.2013, 10:43 | Повідомлення # 135
Група: Видалені
Цитата (EVGENIY)
Рыжая_83, Комісія правомочна приймати рішення за наявності на засіданні більше половини її членів за наявності представника кожної сторони.
ну принимать решение это понятно..а вот человек фактически уволен с предприятия , есть приказ...но он еще сидит на своем месте рабочем и заполняет больничные, пишет протоколы заседания, остальные члены комисии тоже уволены с пердприятия, но ставят свои подписи в протоколе...это правомерно?
Дата: П`ятниця, 12.04.2013, 11:57 | Повідомлення # 136
Група: Видалені
Культура-zv, вот нашла по вашему вопросу: Так, згідно з постанови КМУ «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 27.03.2013 р. № 197 з 1 січня 2013 року посадовий оклад працівника першого тарифного розряду встановлено в розмірі 852 гривні. Тому, у квітні бюджетні установи будуть проводити перерахунок посадових окладів, надбавок, доплат за 01-03 місяці. Також треба провести перерахунок виплат, які були розраховані згідно Порядку № 100. Що стосується лікарняних, то їх перерахунок проводити не треба. Поясню чому. Згідно з п. 7 Порядку розрахунку середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ від 26.09.2001 р. № 1266 (далі — Порядок № 1266), середня заробітна плата обчислюється виходячи з нарахованої заробітної плати за всіма видами виплат, що включають основну й додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, що обкладаються податком з доходів фізичних осіб. Склад заробітної плати визначено Інструкцією зі статистики заробітної плати, затвердженою наказом Держкомстату від 13.01.2004 р. № 5. Відповідно до п.п. 1.6.2 цієї Інструкції у разі якщо нарахування фонду оплати праці здійснюється за попередній період, зокрема у зв’язку з уточненням кількості відпрацьованого часу, виявленням помилок, то такі суми відображаються у фонді оплати праці того місяця, в якому їх було нараховано. Із цього випливає: у разі якщо в одному з місяців розрахункового періоду було проведено коригування суми заробітної плати (у бік збільшення або зменшення), то до розрахунку середньої зарплати цього місяця необхідно включити зарплату з урахуванням такого коригування. Це пояснюється тим, що відповідно до п. 9 Порядку № 1266 при обчисленні середньої зарплати для розрахунку лікарняних уключається сума оплати праці, з якої в розрахунковому періоді сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. (взяла тут http://buhgalter.com.ua/conference/details/11710/)
Дата: Субота, 13.04.2013, 10:20 | Повідомлення # 138
Група: Видалені
EVGENIY, спасибо за ответ. Но у нас штраф на організацію. та неприйняті до зарахування витрати (лікарняні). Вирішили платити штраф по КЕКВ 2800 спецкошти, а лікарняні внесемо на спецкошти по КЕКВ 0000 і перерахуємо тоже з КЕКВ 0000. Кого не запитуємо як правильно ніхто однозначно неможе відповісти.
Дата: Неділя, 14.04.2013, 22:44 | Повідомлення # 139
Група: Видалені
Цитата (анаид)
а лікарняні внесемо на спецкошти по КЕКВ 0000 і перерахуємо тоже з КЕКВ 000
зачем???? Тогда на 3711 кидайте, при открытии этого счёта в заявке вы должны были указать РАХУНОК ДЛЯ РОЗРАХУНКИВ ИЗ ФОНДОМ СОЦСТРАХА вот и используйте его, ненужно на регистрационные кидать!
Дата: Неділя, 14.04.2013, 22:46 | Повідомлення # 140
Група: Видалені
Рыжая_83,
Цитата (Рыжая_83)
остальные члены комисии тоже уволены с пердприятия, но ставят свои подписи в протоколе...это правомерно?
конечно не правомерно они уже никто для этого предприятия и не несут никакой ответсвенности!!! В данном случае несёт ответсвенность руководитель это он должен был создать новую комиссию!
Дата: Понеділок, 15.04.2013, 01:06 | Повідомлення # 141
Група: Видалені
Цитата (анаид)
EVGENIY, спасибо за ответ. Но у нас штраф на організацію. та неприйняті до зарахування витрати (лікарняні). Вирішили платити штраф по КЕКВ 2800 спецкошти, а лікарняні внесемо на спецкошти по КЕКВ 0000 і перерахуємо тоже з КЕКВ 0000. Кого не запитуємо як правильно ніхто однозначно неможе відповісти
если вам разрешать платить штраф по КЕКВ 2800 - это супер. Нам не разрешили, платили сами прямо на счет соцстраха. А зачем вы хотите непринеятые к зачислению средства через свой счет прогонять - лучше этого не делать, будете еще казну убеждать, что так надо. Вносите прямо на счет соцстраха, можно даже частями
Дата: Понеділок, 15.04.2013, 15:43 | Повідомлення # 142
Група: Видалені
Сотрудница находится в декретном отпуске по уходу за ребенком до 3 лет, в июне она выходит на работу а в августе идет в декрет опять, как посчитать ей декретные больничные? Какой период брать для расчета, по факту отработанного времени или по окладу на этой должности.
Дата: Понеділок, 22.04.2013, 16:12 | Повідомлення # 144
Група: Видалені
Цитата
Сотрудница находится в декретном отпуске по уходу за ребенком до 3 лет, в июне она выходит на работу а в августе идет в декрет опять, как посчитать ей декретные больничные? Какой период брать для расчета, по факту отработанного времени или по окладу на этой должности.
Якщо застрахована особа працювала та сплачувала страхові внески або за неї сплачувалися страхові внески менш як 6 календарних місяців, середня заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється за фактично відпрацьовані календарні місяці (з першого до першого числа), в яких сплачено страхові внески. Постанова 1266 пункт 5 Порядку
Подскажите, пожалуйста, входит ли в расчет больничных сумма заработной платы за время пребывания в командировке?
При обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження згідно з чинним законодавством, не враховуються: - компенсаційні виплати на відрядження і переведення (добові, оплата за проїзд, витрати на наймання житла, підйомні, надбавки, що виплачуються замість добових). Постанова 100 пункт 4в Порядку
Повідомлення відредагував eMelya - Понеділок, 22.04.2013, 16:14
Дата: Понеділок, 22.04.2013, 17:23 | Повідомлення # 145
Група: Видалені
eMelya, вообще-то по Постанове 100 больничный не рассчитывается, по нему рассчитываются все виды отпускных и все, что есть в Постанова 100 пункт 1 Порядку, а я спрашивала о том, входит ли в расчетный период больничного сумма заработной платы за время пребывания в командировке и дни за время пребывания в командировке?
Дата: Понеділок, 22.04.2013, 19:07 | Повідомлення # 146
Група: Видалені
Постанова 100 є основним документом визначення розрахунку середньої заробітної плати, хоча до лікарняних має поверхневе відношення (наприклад, виробнича травма Постанова 100 п. 1). Якщо без довгих вступів: 1. Витрати на відрядження, а саме: добові (у повному обсязі), вартість проїзду, витрати на наймання житлового приміщення не є базою нараховується та утримання ЄСВ Постанова 1170 2. Середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період заробітної плати (оподатковуваного доходу, грошового забезпечення), з якої сплачувалися страхові внески... на кількість відпрацьованих робочих днів у розрахунковому періоді Постанова 1266 3. Я знову щось не зрозумів?
Повідомлення відредагував eMelya - Понеділок, 22.04.2013, 19:16
Дата: Середа, 24.04.2013, 04:42 | Повідомлення # 149
Група: Видалені
Nadiya002012, Ну так у EVGENIY статус такой А у меня просто привычка ставить на место всякие ревизионно-контролирующие органы. Бухгалтера они ж как малые дети бояться всяких налоговиков, крушников и верят любой ихней "страшилке", хотя последние зачастую знают только норматив, с которым пришли на проверку. Вот тут то и начинается выбивание штрафов, часто по принципу "так надо делать". Тогда и приходиться выручать клиентов.
Дата: П`ятниця, 26.04.2013, 11:16 | Повідомлення # 150
Група: Видалені
Подскажите пожалуста по поводу почасовых больничных на примере. Апрель отработано 77 часов - 800,00 грн; Май отработано 38,5 часов - 400,00 грн.; Июнь отработано 69,3 часов - 1200,00 грн, но сделан перерасчет за апрель 100,00 грн и 8 часов. Человек заболел в декабре какие часы и какие деньги берутся в июле месяце для расчета больничного?