Дата: Понеділок, 07.02.2011, 20:14 | Повідомлення # 1
Група: Видалені
1. Больничные теперь не проходят по КЕКВ и КФК или КПК 2. Юр и Финобязательства на них не берутся 3. В мереже добавляете счёт 3711 (код коштів 0) 4. Чтоб набрать платёжку нужно сразу переходить в меню платёжки, выбрать добавить "За рахунками інших клієнтів" 5. Со счёта 3711 с больничных теперь при перечислении можно удерживать подоходный и ЄСВ 6. Нарахування ЄСВ на лікарняні 33,2 %( ті котрі соцстрах профінансував на рах.3711 ) проводяться з КЕКВ 2120 реєстраційного рахунку установи 7. Виплата з рах.3711 проводиться в найближчий до виплати з\плати термін ( а не відразу після поступлення туди коштів)
Отражение в отчётности: Деньги полученные на сч.3711 от ФССТВП остались на счету - показываются в активе рядок. 270 "Інші рахунки в казначействі" Сумма начисленных но не виплаченых больничных за счет ФССТВП показывается в пасиве ряд.429 "Розрахунки за іншими операціями" на сумму невыплаченных больничных. Сумма начисленных но не выплаченных больничных за счет ФССТВП показывается в додатку 25 "Довідка про дебіторськ кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі №7д, №7м".
ЯКЩО ВИЯВЛЕНО ПОМИЛКУ В ЗАЯВІ-РОЗРАХУНКУ]ЯК ДІЯТИ СТРАХУВАЛЬНИКУ В РАЗІ, ЯКЩО ВИЯВЛЕНО ПОМИЛКУ В ЗАЯВІ-РОЗРАХУНКУ ФССТВП у листі від 05.04.2011 р. № 01-16-755 розглядає ситуацію, коли страхувальником виявлено помилку, пов’язану із завищенням сум у заявах-розрахунках, що надані до органів Фонду. У цьому разі страхувальник повинен: — після виявлення помилки терміново письмово повідомити орган Фонду за місцем обліку про зміст помилки (прізвище та ініціали застрахованої особи, номер листка непрацездатності та вид допомоги, щодо якого виявлено помилку) з подальшим відображенням повернутих сум у звіті по коштах Фонду за формою Ф4-ФСС з ТВП; — протягом 3 робочих днів після виплати допомоги застрахованим особам за рахунок отриманих від Фонду коштів, але не пізніше 3 робочих днів після найближчого від отримання коштів Фонду терміну виплати заробітної плати у страхувальника, надлишково отримані суми повернути на рахунок органу відділення Фонду, з якого здійснювалося фінансування. Як зазначено в листі, при забезпеченні вказаних строків повернення коштів фінансові санкції, передбачені ст. 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. № 2240-III, не застосовуються. У разі порушення 3-денного терміну повернення надлишково отриманих коштів Фонду страхувальник повинен сплатити штраф у розмірі 10 % несвоєчасно повернутих страхових коштів та пеню в розмірі 0,1 % від суми несвоєчасно повернутих страхових коштів і штрафних санкцій, розраховану за кожний день прострочення платежу.
При расчете пособия необходимо учитывать, что первые пять дней нетрудоспособности вследствие заболевания или травмы, не связанной с несчастным случаем на производстве, оплачиваются предприятием, а за счет средств Фонда сумма пособия выплачивается начиная с шестого дня нетрудоспособности.
В этой связи бухгалтеру целесообразно сразу провести разделение всей суммы начисленного пособия на сумму оплаты первых пяти дней (за счет средств предприятия) и на остальную сумму (выплачиваемую за счет Фонда).
Механизм оплаты первых пяти дней нетрудоспособности регулируется Порядком № 439.
Для расчета суммы пособия по временной утрате трудоспособности используется показатель средней заработной платы. Рассчитывается он по правилам, установленным Порядком № 1266.
Особенности исчисления средней заработной платы для расчета пособия по временной нетрудоспособности рассмотрены также в письме Минтруда от 06.10.2006 г. № 673/020/99-06.
Суммы пособия не подлежат индексации,1 поскольку для расчета берется уже проиндексированный в общеустановленном порядке размер выплат (абз. 3 п. 3 Порядка проведения индексации денежных доходов населения).
На основании вышеуказанных исходных данных рассчитывается показатель среднедневной заработной платы.
Для этого суммарный заработок (т. е. сумма всех учитываемых при расчете выплат) нужно разделить на количество рабочих дней в соответствии с графиком работы предприятия, приходящихся на расчетный период (п. 14 Порядка № 1266).
Непосредственно сумма пособия исчисляется путем умножения величины среднедневного заработка на количество рабочих дней временной нетрудоспособности.
Если пособие рассчитывается для оплаты временной нетрудоспособности лиц, работающих по индивидуальному графику или посменно, то в таком случае при расчете используется показатель среднечасовой, а не среднедневной заработной платы.
Показатель среднечасовой заработной платы определяется путем деления суммарного заработка на количество рабочих часов.
При расчете суммы пособия среднечасовой заработок умножается на количество рабочих часов в соответствии с графиком работы, приходящихся на период временной нетрудоспособности.
Вторым определяющим фактором при расчете суммы пособия является страховой стаж, в зависимости от которого работнику выплачивается определенный процент от рассчитанной суммы пособия.
Так, в общем случае пособие выплачивается в следующих размерах:
60 % – при стаже до пяти лет;
80 % при стаже от пяти до восьми лет;
100 % при стаже свыше восьми лет.
При этом на оплату пособия в 100-процентном размере независимо от страхового стажа имеют право отдельные категории работников, перечисленные в ст. 37 Закона № 2240.1
Для исчисления суммы пособия по временной нетрудоспособности можно воспользоваться следующей формулой:
П = Зср х Крд х С, где
П – сумма пособия;
Зср – среднедневной (среднечасовой) заработок;
Крд – количество рабочих дней (часов), приходящихся на период нетрудоспособности;
С – процент оплаты больничного в зависимости от стажа.
Пособие по беременности и родам (декретные) выплачивается полностью за счет средств Фонда соцстрахования в связи с временной утратой трудоспособности.
Основанием для выплаты пособия является больничный, выданный и оформленный в порядке, установленном Инструкцией № 455 Размер пособия исчисляется суммарно и предоставляется независимо от количества дней отпуска, фактически использованных до родов. В отличие от обычного пособия по нетрудоспособности, декретные полностью финансируются за счет средств Фонда. Поэтому правило «первых пяти дней» на них не распространяется. В целом же, за исключением особенностей расчета сумм пособия, порядок предоставления и выплаты пособия по беременности и родам аналогичен порядку предоставления и выплаты пособия по «обычному» больничному
Декретные, также как и «обычный» больничный, выплачиваются в ближайший день выплаты заработной платы после поступления финансирования из Фонда (ст. 52 Закона № 2240).
Для получения финансирования от Фонда работодателю необходимо открыть отдельный расчетный счет (далее – целевой счет) (ч. 2 ст. 21 Закона № 2240). Для расчета сумм пособия по беременности и родам используется показатель средней заработной платы. Определяется он по правилам, установленным Порядком № 1266.
Однако, в отличие от «обычного» больничного, размер декретных не зависит от страхового стажа и выплачивается в размере 100 % среднего заработка (ст. 39 Закона № 2240).
Для исчисления суммы пособия по беременности и родам можно воспользоваться следующей формулой:
П = Зср x Ккд, где:
П – сумма пособия;
Зср – среднедневной (среднечасовой) заработок;
Крд – количество календарных дней «декретного» больничного.
Таким образом, сумма пособия – это произведение среднедневной (среднечасовой) зарплаты и количества календарных дней декретного отпуска.
Как видно из формулы, при определении размера пособия учитываются все календарные дни, а не только рабочие дни (часы), приходящиеся на этот период в соответствии с графиком работы.
начислены больничные Дт-365 Кт-661 удержан с них под. налог Дт-661 Кт-641 удержан един взнос Дт-661 Кт-651 поступили деньги от ФСС Дт- 328 Кт-365 оплачено под нал,внес Дт-641,651 Кт-328 переч з/п на банкомат Дт-664 Кт-328 зачислена з/п Дт-661 кт-664
ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Роз’яснення Щодо порядку розрахунку середньоденної заробітної плати при визначенні розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності у випадках, якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку (грошового забезпечення) або якщо страховий випадок настав у перший день роботи
Пунктом 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1266 (далі - Порядок), визначено, якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку з поважних причин, що зазначені у пункті 4 цього Порядку, або якщо страховий випадок настав у перший день роботи, середня заробітна плата для розрахунку страхових виплат та оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівникові на момент настання страхового випадку.
У свою чергу, згідно із абзацом восьмим пункту 14 Порядку, у разі коли середня заробітна плата обчислюється відповідно до пункту 10 Порядку, середньоденна заробітна плата за один календарний день визначається шляхом ділення тарифної ставки або її частини на середньомісячну кількість календарних днів (30, 44), а за один робочий день (годину) - на середньомісячну кількість робочих днів (годин), установлену на підприємстві (у структурному підрозділі або за індивідуальним графіком роботи).
Отже, для розрахунку середньоденної заробітної плати при визначенні розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності у випадках, визначених пунктом 10 Порядку, необхідно місячну тарифну ставку (посадовий оклад) розділити на середньомісячну кількість робочих днів (годин), установлену на підприємстві. У цьому випадку середньомісячну кількість робочих днів (годин) визначають шляхом ділення балансу робочого часу підприємства за календарний рік, в якому настав страховий випадок, на дванадцять місяців.
Дата: П`ятниця, 28.09.2012, 23:36 | Повідомлення # 62
Група: Видалені
kasper232, По общему правилу, пособие по временной утрате трудоспособности выплачивается в ближайший после его назначения день выплаты заработной платы (ст. 52 Закона № 2240).
В то же время, средства на выплату пособий от Фонда могут не поступить на целевой счет предприятия в течение указанных сроков. В соответствии с разъяснениями Фонда (письмо от 26.05.2011 г. № 07-35-1406) выплата больничных, финансируемых Фондом, осуществляется в ближайший день выплаты заработной платы после поступления финансирования.
В общем случае одновременно с выплатой больничных осуществляется перечисление ЕСВ и НДФЛ, подлежащих удержанию из выплачиваемой суммы.
Сумма пособия может быть выплачена работнику и раньше, чем в день выплаты заработной платы. В таком случае выплаты необходимо оформлять отдельными расчетно-платежными ведомостями.
Если сумма полученных от Фонда средств превышает фактические расходы на предоставление материального обеспечения работникам, то такую сумму превышения необходимо вернуть Фонду в течение трех рабочих дней (п. 10 Порядка № 26). Суммы пособия, не полученные работником в установленные сроки по уважительным причинам (командировка, болезнь) могут быть депонированы до их получения (см. письмо Фонда от 31.03.2011 г. № 01-16-707).
При несвоевременной выплате пособие подлежит компенсации (абз. 3 п. 3 Порядка проведения компенсации гражданам потери части денежных доходов в связи с нарушением сроков их выплаты).1
Дата: П`ятниця, 05.10.2012, 12:18 | Повідомлення # 65
Група: Видалені
Уважаемые коллеги, помогите разобраться. Нашла такую статью:
Про обчислення допомоги по тимчасовій непрацездатності. ПРАЦЯ і ЗАРПЛАТА № 36 (808) 26 вересня 2012 р. Роз'яснює головний спеціаліст Департаменту соціального страхування та партнерства Мінсоцполітики України Олена ПУШЕНКО
Ураховуючи особливості колективного договору та специфіку роботи бюджетної установи, а також у зв'язку з достроковою реєстрацією фінансових зобов'язань нараховують зарплату працівникам наперед до 15 числа кожного місяця, коригування проводяться в наступному місяці, а саме: дні із зайво нарахованою зарплатою вилучаються разом із сумою та нараховуються суми по листках непрацездатності. Середньоденна зарплата для розрахунку листків непрацездатності обчислюється в такому самому порядку. Під час перевірки нарахувань за листками непрацездатності ревізором було враховано тільки зайво нараховану зарплату без кількості вилучених днів, таким чином середньоденна зарплата була занижена. Чи правомірні такі дії ревізора? Відповідь. Порядок нарахування та сплати єдиного внеску визначений Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженою постановою правління Пенсійного фонду України від 27.09.2010 р. № 21-5, зареєстрованою в Мін'юсті України 27.10. 2010 р. за № 994/18289. Згідно з пп.4.3.5 цієї Інструкції визначення видів виплат, що належать до основної, додаткової заробітної плати та інших заохочувальних і компенсаційних виплат, під час нарахування єдиного внеску передбачене Інструкцією зі статистики заробітної плати, затвердженою наказом Державного комітету статистики України від 13.01.2004 р. № 5, зареєстрованим у Мін'юсті України 27.01.2004 р. за №116/8713. Відповідно до норм названих інструкцій нарахування заробітної плати за попередній період, зокрема у зв'язку з уточненням обсягу відпрацьованого часу, виявленням помилок, включається до заробітної плати місяця, в якому було зроблено нарахування (пп.4.3.3 Інструкції №21-5 та пп. 1.6.2 Інструкції № 5). Ураховуючи викладене, для розрахунку середньоденної заробітної плати відповідно до п.14 Порядку слід використовувати суму заробітної плати, яка була фактично нарахована і з якої сплачено єдиний внесок у місяцях розрахункового періоду, та кількість фактично відпрацьованих у цьому періоді робочих днів. Отже, якщо установою в певному місяці зроблено донарахування заробітної плати зі оплатою єдиного внеску за попередній місяць або утримання заробітної плати, сума донарахованої або утриманої заробітної плати включається до заробітної плати цього самого місяця, в якому зроблено донарахування або утримання. Коригування робочих днів у такому разі Порядком не передбачене.
Извиняюсь, за длинный пост, но письмо с ответом хотелось поместить полностью). То есть если в расчетном периоде, допустим с января по июнь в январе месяце у меня доплачена сумма и дни за декабрь, в расчет попадет только сумма, а дни нет и стоимость среднедневная окажется завышенной?
Добавлено (05.10.2012, 11:18) --------------------------------------------- Люди добрые!!! Неужели ни у кого нет подобной ситуации с больничными? Не поверю. Бюджетники очень рано заказывают зарплату!!! Кто как поступает в подобных случаях??
Повідомлення відредагував Интересующаяся - Середа, 03.10.2012, 17:50
Дата: П`ятниця, 05.10.2012, 17:01 | Повідомлення # 66
Група: Видалені
Интересующаяся, в мене в цьому місяці були лікарняні і в розрахунковий період якраз входила сума донарахувань зарплати за попередні періоди згідно з аудиторським висновком. Як мені пояснили в соцстраху, така сума донарахування за попередні періоди повністю враховується для розрахунку лікарняних, навіть якщо місяць , в якому здійснено донарахування, відпрацьовано неповністю( наприклад, відпускні або лікарняні). Отже, я так і нарахувала: повністю включила суму донарахування за попередній період. Мабуть, те саме стосується і того випадку, коли певну суму утримують ( зменшують зарплату) у зв"язку із зайво нарахованими сумами в попередній період. Аналогічно із Пенсійним фондом: нараховуємо, утримуємо та звітуємо в СПОВ у місяці такого донарахування або утримання.
Повідомлення відредагував mulberry - П`ятниця, 05.10.2012, 17:01
Дата: Понеділок, 08.10.2012, 15:01 | Повідомлення # 67
Група: Видалені
mulberry спасибо, что откликнулись. Сумма включается, это не подлежит сомнению, а дни добавляете(снимаете) за предыдущий месяц, или нет? Например я закрыла месяц 20 сентября,а сотрудник приносит больничный с 21.09.2012 по 30.09.2012 В октябре снимаю 6 рабочих дней сентября и сумму, вместо них начисляю больничный лист. Допустим в ноябре он снова принесет мне больничный и октябрь месяц попадает в расчетный период. Октябрь он отработает полностью. Так вот какое количество рабочих дней за октябрь я должна взять - 23 как полностью отработанный месяц или 23-6=17 (те дни сентября которые я снимаю в результате перерасчета).
Повідомлення відредагував Интересующаяся - Понеділок, 08.10.2012, 15:53
Дата: Понеділок, 08.10.2012, 17:17 | Повідомлення # 68
Група: Видалені
Интересующаяся, я б нараховувала так, як ідуть відпрацьовані дні в табелі, тобто за вересень належну кількість і за жовтень так, як за табелем, тим більше що сумарно кількість днів буде правильна, а зарплату-згідно нарахування в розрахункових місяцях .
Дата: Вівторок, 09.10.2012, 11:37 | Повідомлення # 69
Група: Видалені
mulberry, дякую. Я майже так і роблю. Але після цієї статті почали гризти сумніви. Підняла усі статті та інструкціі, але там йдеться тільки про врахування суми, а про коригування днів ні слова.
Дата: Середа, 24.10.2012, 17:38 | Повідомлення # 70
Група: Видалені
Интересующаяся, думаю, там іде мова про коригування кількості тих робочих днів, за які або донараховувалась зарплатня, або утримувалась із попередніх періодів, які не входять у розрахунковий період. Тобто для лікарняних враховуєм дні за табелем за 6 місяців, а зарплату-нараховану фактично. Це моя думка, я так нараховую.
Добавлено (24.10.2012, 16:38) --------------------------------------------- Колеги, підкажіть, будь ласка, чи враховується зарплата за час перебування працівника у відрядженні ( нарахована за середнім заробітком) для нарахування допомоги з тимчасової непрацездатності. У мене в розрахунковий період 6 останніх місяців ввійшла зарплата за час перебування у відрядженні. Моє питання: відкидати дні відрядження та зарплату по середньому, чи не відкидати і враховувати і дні і суми зарплати? Якщо маєте посилання на роз"яснення ФСС з ТВП, дуже прошу, скиньте. Терміни піджимають, а я нічого путнього за цим питанням не знайшла.
Дата: Четвер, 25.10.2012, 10:20 | Повідомлення # 72
Група: Видалені
EVGENIY, дякую! Я щойно дзвонила в наш соцстрах, вони також це підтвердили, навіть казали, що є їх внутрішнє роз"яснення, однак наразі знайти його не могли.
Дата: Понеділок, 12.11.2012, 21:15 | Повідомлення # 73
Група: Видалені
EVGENIY, підкажіть будь - ласка чи враховується до розрахункового періоду по лікарняному місяць, у якому людина перебувала на лікарняному 1 по 1 число, відповідно нарахування зарплати не було. Але в нас була заборгованість з оплати індексації за попередні періоди і її нараховано в цьому місяці. Наприклад: квітень 2012 - відпрацьовано днів 0 , нараховано індексацію за попередні періоди в сумі 1432,00. травень 2012 - відпрацьовано днів 0 , нараховано індексацію за попередні періоди в сумі 824,38. Лікарняний листок з липня 2012 року. Я брала період -січень - червень 2012 в який врахувала ці два місяці. В мене була перевірка соцстраху сьогодні і вони вивели мені ці суми, як такі які не потрібно було включати в цей розрахунковий період. відповідно до п.4 Порядку 1266. Але відповідно до п.7 зазначеного порядку сума донарахованої заробітної плати бере участь у розрахунку середньої зарплати. Якщо можете допоможіть мені, бо нараховують штраф та повернення коштів в сумі 1,1 тис. грн.
Дата: Понеділок, 12.11.2012, 22:02 | Повідомлення # 74
Група: Видалені
Yanik, Тут вот в чём проблема, если бы у вас была задолженость по зпл то тогда вы могли бы включить в расчёт, но на сколько я понял вы просто доначисляли сумы индексации как ошибочно не начисленные с фондом вы просто при звонке им не правильно поняли друг друга! В даном случае фонд прав, доначисленые сумы относятся к месяцу в котором их доначислили!
Дата: Вівторок, 13.11.2012, 00:22 | Повідомлення # 76
Група: Видалені
но ведь было же в каком-то письме фонда (я сейчас в отпуске, дома нормативки нет) - что учитывается в том месяце в котором начисляется и удерживаются взносы?
Дата: Вівторок, 13.11.2012, 10:50 | Повідомлення # 77
Група: Видалені
orif. Для нарахування лікарняхих спочатку вибирають розрахунковий період, потім з нього включають місяці, коли працівник з 1 по 1 число не працював, а тоді уже в інших місяцях враховують усе, що будо донараховано.
Дата: Неділя, 18.11.2012, 15:19 | Повідомлення # 78
Група: Видалені
Підскажіть будь ласка у працівника немає заробітної плати за попередні 6 місяців ( був на лікарняному весь час) у листопаді здає знову лікарняний для оплати брати лише тарифну ставку чи (+ доплата за вислугу років та надбавку 20%)
Дата: Понеділок, 24.12.2012, 00:05 | Повідомлення # 79
Група: Видалені
Добрий вечір! Як реально до 25.12.12 закрити грудень по з/п, якщо працівник на лікарняному і тільки 26.12.12 принесе лист непрацездатності. Підскажіть варіант, дуже ГОРИТЬ!!!!!!!!!!!!!! ЧЕКАЮ,ЧЕКАЮ,ЧЕКАЮ!!!!
Дата: Понеділок, 24.12.2012, 00:08 | Повідомлення # 80
Група: Видалені
Инна1990, не проводите больничный в декабре, как будто человек вам его принёс в январе, вот в январе и проведёте! Т.е. протокол комиссии от января делайте и включайте в ведомость января!
Дата: Середа, 16.01.2013, 20:58 | Повідомлення # 83
Група: Видалені
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, был неверно рассчитан б/л, заплатила больше чем нужно на 5 грн, нужно вернуть их ФСС, какое письмо нужно писать? и по поводу штрафа и пени, они не заложены в смету, оплатит их через банк, а саму сумму через казну? и как провести перерасчет в 1с7 больничного, чтоб пересчитались налоги сотруднику? огромное спасибо за ответ.
Дата: Середа, 30.01.2013, 15:55 | Повідомлення # 84
Група: Видалені
Доброго дня допоможіть в такій ситуації чи правильно я думаю: - працівик був на лікарняному з 10.09. 2012 р. по 27.01.2013р. приніс лікарняний 28.01.2013р. хоче звільнитися 31.01.2013 за власним бажанням хворіла до 25.01.2013 і дістала з/п . Дії бухгалтера: подаю заявку на лікарняні наприклад 30.01.2013 року але зараховую лікарняні до лютого 2013 тому, що з/п виплачена 27 і коли прийдуть лікарняні у лютому виплачую їх уже звільненому працівнику стягнувши з нього лише 15% податку. Так чи ні допоможіть розібратися. Наперед вдячна.
Дата: Середа, 30.01.2013, 22:44 | Повідомлення # 85
Група: Видалені
Вікторія, вы немного нарушаете ЗУ о бухучёте если начисляете 30-го января то и в учёте нужно показывать за январь! Лучше будет если 1-го числа начислите! Там помоему комиссия в течении 10 дней после получения больничного листа принимает решение о начислении!
Дата: Четвер, 31.01.2013, 21:32 | Повідомлення # 86
Група: Видалені
Підскажіть, якщо працівник працює по-сумісництву на території сільської ради - завідувачем клубу і бібліотекарем поки той в відпустці за дитиною, як обрахувати середню заробітну плату для лікарняного - рахувати лише за основгим місцем роботи чи загальну суму доходу?
Добавлено (31.01.2013, 19:32) --------------------------------------------- З лікаряняного усього 5 днів+соцстрах утримувати 2% в пенсійний фонд?
Дата: Четвер, 31.01.2013, 22:26 | Повідомлення # 87
Група: Видалені
Джулианна, нужно начислять больничный исходя из полностью начисленной з/п (основная+совместительство), он ведь у вас просто работает на 1,5 ставки? ведь работник во время болезни не работал библиотекарем, значит компенсировать ему нужно всё не отработанное время. А 2% удерживается с любого б/л, хоть за счет пр-ия, хоть за счет соцстраха (и начисляется на него 33,2%)
Дата: П`ятниця, 01.02.2013, 22:43 | Повідомлення # 89
Група: Видалені
Джулианна, я вам аж завидую, меня они просто достали, плюс еще съедают 2 статью, у меня по первой экономия получается, а вот на начисления денег не хватает