Дата: Понеділок, 07.02.2011, 20:14 | Повідомлення # 1
Група: Видалені
1. Больничные теперь не проходят по КЕКВ и КФК или КПК 2. Юр и Финобязательства на них не берутся 3. В мереже добавляете счёт 3711 (код коштів 0) 4. Чтоб набрать платёжку нужно сразу переходить в меню платёжки, выбрать добавить "За рахунками інших клієнтів" 5. Со счёта 3711 с больничных теперь при перечислении можно удерживать подоходный и ЄСВ 6. Нарахування ЄСВ на лікарняні 33,2 %( ті котрі соцстрах профінансував на рах.3711 ) проводяться з КЕКВ 2120 реєстраційного рахунку установи 7. Виплата з рах.3711 проводиться в найближчий до виплати з\плати термін ( а не відразу після поступлення туди коштів)
Отражение в отчётности: Деньги полученные на сч.3711 от ФССТВП остались на счету - показываются в активе рядок. 270 "Інші рахунки в казначействі" Сумма начисленных но не виплаченых больничных за счет ФССТВП показывается в пасиве ряд.429 "Розрахунки за іншими операціями" на сумму невыплаченных больничных. Сумма начисленных но не выплаченных больничных за счет ФССТВП показывается в додатку 25 "Довідка про дебіторськ кредиторську заборгованість за операціями, які не відображаються у формі №7д, №7м".
ЯКЩО ВИЯВЛЕНО ПОМИЛКУ В ЗАЯВІ-РОЗРАХУНКУ]ЯК ДІЯТИ СТРАХУВАЛЬНИКУ В РАЗІ, ЯКЩО ВИЯВЛЕНО ПОМИЛКУ В ЗАЯВІ-РОЗРАХУНКУ ФССТВП у листі від 05.04.2011 р. № 01-16-755 розглядає ситуацію, коли страхувальником виявлено помилку, пов’язану із завищенням сум у заявах-розрахунках, що надані до органів Фонду. У цьому разі страхувальник повинен: — після виявлення помилки терміново письмово повідомити орган Фонду за місцем обліку про зміст помилки (прізвище та ініціали застрахованої особи, номер листка непрацездатності та вид допомоги, щодо якого виявлено помилку) з подальшим відображенням повернутих сум у звіті по коштах Фонду за формою Ф4-ФСС з ТВП; — протягом 3 робочих днів після виплати допомоги застрахованим особам за рахунок отриманих від Фонду коштів, але не пізніше 3 робочих днів після найближчого від отримання коштів Фонду терміну виплати заробітної плати у страхувальника, надлишково отримані суми повернути на рахунок органу відділення Фонду, з якого здійснювалося фінансування. Як зазначено в листі, при забезпеченні вказаних строків повернення коштів фінансові санкції, передбачені ст. 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. № 2240-III, не застосовуються. У разі порушення 3-денного терміну повернення надлишково отриманих коштів Фонду страхувальник повинен сплатити штраф у розмірі 10 % несвоєчасно повернутих страхових коштів та пеню в розмірі 0,1 % від суми несвоєчасно повернутих страхових коштів і штрафних санкцій, розраховану за кожний день прострочення платежу.
При расчете пособия необходимо учитывать, что первые пять дней нетрудоспособности вследствие заболевания или травмы, не связанной с несчастным случаем на производстве, оплачиваются предприятием, а за счет средств Фонда сумма пособия выплачивается начиная с шестого дня нетрудоспособности.
В этой связи бухгалтеру целесообразно сразу провести разделение всей суммы начисленного пособия на сумму оплаты первых пяти дней (за счет средств предприятия) и на остальную сумму (выплачиваемую за счет Фонда).
Механизм оплаты первых пяти дней нетрудоспособности регулируется Порядком № 439.
Для расчета суммы пособия по временной утрате трудоспособности используется показатель средней заработной платы. Рассчитывается он по правилам, установленным Порядком № 1266.
Особенности исчисления средней заработной платы для расчета пособия по временной нетрудоспособности рассмотрены также в письме Минтруда от 06.10.2006 г. № 673/020/99-06.
Суммы пособия не подлежат индексации,1 поскольку для расчета берется уже проиндексированный в общеустановленном порядке размер выплат (абз. 3 п. 3 Порядка проведения индексации денежных доходов населения).
На основании вышеуказанных исходных данных рассчитывается показатель среднедневной заработной платы.
Для этого суммарный заработок (т. е. сумма всех учитываемых при расчете выплат) нужно разделить на количество рабочих дней в соответствии с графиком работы предприятия, приходящихся на расчетный период (п. 14 Порядка № 1266).
Непосредственно сумма пособия исчисляется путем умножения величины среднедневного заработка на количество рабочих дней временной нетрудоспособности.
Если пособие рассчитывается для оплаты временной нетрудоспособности лиц, работающих по индивидуальному графику или посменно, то в таком случае при расчете используется показатель среднечасовой, а не среднедневной заработной платы.
Показатель среднечасовой заработной платы определяется путем деления суммарного заработка на количество рабочих часов.
При расчете суммы пособия среднечасовой заработок умножается на количество рабочих часов в соответствии с графиком работы, приходящихся на период временной нетрудоспособности.
Вторым определяющим фактором при расчете суммы пособия является страховой стаж, в зависимости от которого работнику выплачивается определенный процент от рассчитанной суммы пособия.
Так, в общем случае пособие выплачивается в следующих размерах:
60 % – при стаже до пяти лет;
80 % при стаже от пяти до восьми лет;
100 % при стаже свыше восьми лет.
При этом на оплату пособия в 100-процентном размере независимо от страхового стажа имеют право отдельные категории работников, перечисленные в ст. 37 Закона № 2240.1
Для исчисления суммы пособия по временной нетрудоспособности можно воспользоваться следующей формулой:
П = Зср х Крд х С, где
П – сумма пособия;
Зср – среднедневной (среднечасовой) заработок;
Крд – количество рабочих дней (часов), приходящихся на период нетрудоспособности;
С – процент оплаты больничного в зависимости от стажа.
Пособие по беременности и родам (декретные) выплачивается полностью за счет средств Фонда соцстрахования в связи с временной утратой трудоспособности.
Основанием для выплаты пособия является больничный, выданный и оформленный в порядке, установленном Инструкцией № 455 Размер пособия исчисляется суммарно и предоставляется независимо от количества дней отпуска, фактически использованных до родов. В отличие от обычного пособия по нетрудоспособности, декретные полностью финансируются за счет средств Фонда. Поэтому правило «первых пяти дней» на них не распространяется. В целом же, за исключением особенностей расчета сумм пособия, порядок предоставления и выплаты пособия по беременности и родам аналогичен порядку предоставления и выплаты пособия по «обычному» больничному
Декретные, также как и «обычный» больничный, выплачиваются в ближайший день выплаты заработной платы после поступления финансирования из Фонда (ст. 52 Закона № 2240).
Для получения финансирования от Фонда работодателю необходимо открыть отдельный расчетный счет (далее – целевой счет) (ч. 2 ст. 21 Закона № 2240). Для расчета сумм пособия по беременности и родам используется показатель средней заработной платы. Определяется он по правилам, установленным Порядком № 1266.
Однако, в отличие от «обычного» больничного, размер декретных не зависит от страхового стажа и выплачивается в размере 100 % среднего заработка (ст. 39 Закона № 2240).
Для исчисления суммы пособия по беременности и родам можно воспользоваться следующей формулой:
П = Зср x Ккд, где:
П – сумма пособия;
Зср – среднедневной (среднечасовой) заработок;
Крд – количество календарных дней «декретного» больничного.
Таким образом, сумма пособия – это произведение среднедневной (среднечасовой) зарплаты и количества календарных дней декретного отпуска.
Как видно из формулы, при определении размера пособия учитываются все календарные дни, а не только рабочие дни (часы), приходящиеся на этот период в соответствии с графиком работы.
начислены больничные Дт-365 Кт-661 удержан с них под. налог Дт-661 Кт-641 удержан един взнос Дт-661 Кт-651 поступили деньги от ФСС Дт- 328 Кт-365 оплачено под нал,внес Дт-641,651 Кт-328 переч з/п на банкомат Дт-664 Кт-328 зачислена з/п Дт-661 кт-664
ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Роз’яснення Щодо порядку розрахунку середньоденної заробітної плати при визначенні розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності у випадках, якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку (грошового забезпечення) або якщо страховий випадок настав у перший день роботи
Пунктом 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1266 (далі - Порядок), визначено, якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового випадку застрахована особа не мала заробітку з поважних причин, що зазначені у пункті 4 цього Порядку, або якщо страховий випадок настав у перший день роботи, середня заробітна плата для розрахунку страхових виплат та оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця визначається виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу), встановленої працівникові на момент настання страхового випадку.
У свою чергу, згідно із абзацом восьмим пункту 14 Порядку, у разі коли середня заробітна плата обчислюється відповідно до пункту 10 Порядку, середньоденна заробітна плата за один календарний день визначається шляхом ділення тарифної ставки або її частини на середньомісячну кількість календарних днів (30, 44), а за один робочий день (годину) - на середньомісячну кількість робочих днів (годин), установлену на підприємстві (у структурному підрозділі або за індивідуальним графіком роботи).
Отже, для розрахунку середньоденної заробітної плати при визначенні розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності у випадках, визначених пунктом 10 Порядку, необхідно місячну тарифну ставку (посадовий оклад) розділити на середньомісячну кількість робочих днів (годин), установлену на підприємстві. У цьому випадку середньомісячну кількість робочих днів (годин) визначають шляхом ділення балансу робочого часу підприємства за календарний рік, в якому настав страховий випадок, на дванадцять місяців.
Дата: Вівторок, 03.02.2015, 15:54 | Повідомлення # 482
Група: Видалені
ЦитатаInna9403 ()
як розрахувати лікарняний працівникові, пр. у липні 2014р., до цього не працювала з 2012 року, лікарняний 3 05.01.2015 р.? 1218*5 міс. і розділила на факт.кільк. роб.днів з серпня по грудень включно = сер.денна зарплата ( на протязі періоду місячний дохід більший за мінімалку). Чи правильно це, колеги?
Ні, Ви помиляєтесь. Діяти потрібно за алгоритмом : 1. Визначити фактичну середньоденну заробітну плату за розрахунковий період серпень 2014 / грудень 2014 ( як зазвичай ). 2. Розрахувати мінімалку за січень 2015 року, тобто 1218,00 грн. / 20 роб.дн. = 60,90 грн. 3. Порівняти суму фактичної середньоденної зарплати за період VIII - XII 2014 року з сумою 60,90 грн. 4. З меншої суми, визначеної в результаті порівняння розрахувати лікарняні .
Дата: П`ятниця, 06.02.2015, 11:29 | Повідомлення # 485
Група: Видалені
Здравствуйте! У мене таке питання: я на лікарняному взв’язку з вагітністю і пологами з 15.01.2015р., який виписаний на 180 днів (90+90), я його здала на роботу, а на днях дзвонять з Фонду соціального страхування з ТВП і кажуть, що зняли 4 зону i щоб вони подали в розрахунок 126 (70+56) днів, бо вони взагалі не оплатять лікарняний, як таке можливо i як вони можуть подати 126 якщо в лікарняному 180, адже лікарняний це документ? Телефонували в лікарню, а там головний лікар говорить, що я маю написати якусь заяву, щоб анулювати той лікарняний, але чому я повинна щось писати i взагалi, без зони я повинна була йти на лiканяний на 20 днiв пiзнiше i новий лiкарняний менi скорiш за все так i випишуть, тодi з роботи фактично мене мають право звiльнити за прогули i нiякий лiкарняний взагалi не потрібен буде? Тепер дзвонять з роботи, щоб я підійшла і забрала лікарняний, бо він оплачуватись не буде, що мені робить? Дякую…
Дата: Понеділок, 09.02.2015, 17:24 | Повідомлення # 487
Група: Видалені
ЦитатаNatali7777 ()
Подскажите пожалуйста применяется ли социальная льгота на оплату больничных, если да то какая процедура??
ПСП застосовується до лікарняних так, як і до заробітної плати, тобто на підставі особистої заяви працівника і наданих підтверджуючих документів (якщо сума нарахованих лікарняних за звітний податковий місяць не перевищує 1710,00 грн ).
Дата: Вівторок, 10.02.2015, 12:10 | Повідомлення # 489
Група: Видалені
Уважаемые участники форума! НУЖНА ПОМОЩЬ! Больничные рассчитываю в первый раз Начала искать информацию, звонить в ГНИ и соцстрах, но они друг на друга стрелки переставляют... Сотрудник болел с 02.02.15 по 06.02.15, у меня получается 5 рабочих дней за счет работодателя. Для расчета я беру 6 полных месяцев до болезни, т.е. с августа 2014 по январь 2015. В августе сотрудник догуливал плановый отпуск и была ему начислена премия (он отработал 16 рабочих дней), во всех остальных месяцах отработал все рабочие дни, начислен только оклад + индексация. Вопрос: при расчете среднедневной зарплаты как мне взять август? только фактически отработанное время, т.е. 16 рабочих дней или 20 рабочих дней, которые были в этом месяце по графику? Премию мне учитывать в расчете или отбрасывать? А какие начисления и удержания по ЕСВ нужно сделать? ЗАРАНЕЕ СПАСИБО ЗА ПОМОЩЬ!
Дата: Вівторок, 10.02.2015, 16:38 | Повідомлення # 490
Група: Видалені
Допоможіть вийти із такої ситуації: Помилково ненараховано (за листопад 2014 року) і відповідно не виплачено допомогу по ТВП за рахунок установи. Чи можна донарахувати її у лютому 2015 року і як правильно це оформити?
Дата: Вівторок, 10.02.2015, 17:54 | Повідомлення # 492
Група: Видалені
sduhor, за август берете 16 дней, а премия была разового характера? скорее всего включать, так как в августе были и рабочие дни. маловато информации...
Добавлено (10.02.2015, 16:54) --------------------------------------------- удержание есв с б/л 2%, начисление на б/л 33,2%
Дата: Середа, 11.02.2015, 11:57 | Повідомлення # 493
Група: Видалені
ЦитатаUlyasya ()
Помилково ненараховано (за листопад 2014 року) і відповідно не виплачено допомогу по ТВП за рахунок установи.Чи можна донарахувати її у лютому 2015 року і як правильно це оформити?
У разі самостійно виявленої помилки в нарахуванні заробітної плати за попередній період ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно зробити перерахунок і оформити його бухгалтерською довідкою згідно Інструкції № 68.
Цитатаbuhg ()
подскажите комиссия в течении 10 дней принимает решение на віплату,бухгалтеру тоже 10 дней, а каких рабочих,или календарніх
1. Комісія із соціального страхування приймає рішення про призначення допомоги - термін не пізніше 10 календарних днів із дня надходження лікарняного листа ( на 2014 рік - Закон № 2240, на 2015 рік - Закон № 1105 ст.32) 2. Бухгалтеру терміни для опрацювання лікарняних не встановлено жодним нормативно-правовим актом. 3. ФССзТВП здійснює фінансування протягом 10 робочих днів після надходження заяви-розрахунку ( ст.34 Закону № 1105).
Цитатаsduhor ()
с августа 2014 по январь 2015. В августе сотрудник догуливал плановый отпуск и была ему начислена премия (он отработал 16 рабочих дней), во всех остальных месяцах отработал все рабочие дни, начислен только оклад + индексация. Вопрос: при расчете среднедневной зарплаты как мне взять август? только фактически отработанное время, т.е. 16 рабочих дней или 20 рабочих дней, которые были в этом месяце по графику? Премию мне учитывать в расчете или отбрасывать?
Премія одноразова - потрібно враховувати в повному обсязі за VIII 2014 року, навіть якби робочих днів за VIII 2014 року не було зовсім. Робочих днів за VIII 2014 року - тільки фактичних, згідно п.14 Порядку № 1266.
Дата: Четвер, 12.02.2015, 15:36 | Повідомлення # 494
Група: Видалені
Звертаюся з проханням розглянути наступне питання: Робітника прийнято на роботусестрою медичною палатною хірургічного відділення з 30вересня 2014року.Згідно Колдоговору лікарні, для наданняцілодобової медичної допомоги, встановлено позмінний режим роботи згідно місячної норми робочого часу.Перша зміна запланована03жовтня2014року, але Робітникзахворів саме в в цей день – 3 жовтня 2014року. Як нарахувати такийлікарнянийлист?
Дата: Четвер, 12.02.2015, 17:44 | Повідомлення # 495
Група: Видалені
Цитатаveta3699 ()
Премія одноразова - потрібно враховувати в повному обсязі за VIII 2014 року, навіть якби робочих днів за VIII 2014 року не було зовсім. Робочих днів за VIII 2014 року - тільки фактичних, згідно п.14 Порядку № 1266.
а хіба вона не враховується пропорційно відпрацьованим дням?
Дата: П`ятниця, 13.02.2015, 13:28 | Повідомлення # 496
Група: Видалені
Цитатаmla1989 ()
а хіба вона не враховується пропорційно відпрацьованим дням?
Одноразові враховуються пропорційно, коли в місяці розрахункового періоду є одна із трьох поважних причин (лікарняні, декретні, догляд за дитиною до 3 років). Якщо
Цитатаsduhor ()
с августа 2014 по январь 2015. В августе сотрудник догуливал плановый отпуск и была ему начислена премия (он отработал 16 рабочих дней), во всех остальных месяцах отработал все рабочие дни, начислен только оклад + индексация. Вопрос: при расчете среднедневной зарплаты как мне взять август? только фактически отработанное время, т.е. 16 рабочих дней или 20 рабочих дней, которые были в этом месяце по графику? Премию мне учитывать в расчете или отбрасывать?
в серпні 2014 року були тільки відпусткові і відпрацьований час, то одноразові - в повному обсязі .
Дата: Четвер, 26.02.2015, 09:58 | Повідомлення # 498
Група: Видалені
Допоможіть розібратись. Зміни в обмеженні по лікарняному особам що відпрацювали менше 6 місяців протягом 12 кал місяців підряд. У мене працівник здав лікарняний відкритий 30.12.2014 року по 01.02.2015 р невиробнича травма. Весь час проробив в нашому закладі стаж понад 8 років. Розрахунок здійснювати по старому 100% як обично без різних обмежень?
Дата: Четвер, 26.02.2015, 11:50 | Повідомлення # 499
Група: Видалені
Цитатаррррррр ()
працівник здав лікарняний відкритий 30.12.2014 року по 01.02.2015 р невиробнича травма. Весь час проробив в нашому закладі стаж понад 8 років. Розрахунок здійснювати по старому 100% як обично без різних обмежень?
100 %, страховий випадок настав до 01.01.2015 року.
ЦитатаVaskaFedorov2016 ()
Як нарахувати лікарняні якщо людина пропрацювала менше місяця ?
Розрахунковий період - фактично відпрацьований час до настання страхового випадку.
Дата: Четвер, 26.02.2015, 15:52 | Повідомлення # 500
Група: Видалені
veta3699,
Цитата
Діяти потрібно за алгоритмом : 1. Визначити фактичну середньоденну заробітну плату за розрахунковий період серпень 2014 / грудень 2014 ( як зазвичай ). 2. Розрахувати мінімалку за січень 2015 року, тобто 1218,00 грн. / 20 роб.дн. = 60,90 грн. 3. Порівняти суму фактичної середньоденної зарплати за період VIII - XII 2014 року з сумою 60,90 грн. 4. З меншої суми, визначеної в результаті порівняння розрахувати лікарняні .
Підкажіть, будь ласка, а якщо у січні у зв'язку з переносом роб днів по графіку підприємства було 19 роб.днів - то потрібно 1218/19 дн.=64,11 грн.? І ще, після перегляду вебінару від Фактору - питання щодо нарахування перших 5 днів за рах.п/п вон рекомендують проводити згідно з Постановою 439, але ж в ній не йдеться про порівняння з мінімалкою, якщо стр.стаж за останні 12 міс. менше 6 місяців. Тож виходить, перші 5 днів слід оплатити з фактичного середнього, а за рах. соцстраху - порівнювати з мінімалкою?
Повідомлення відредагував Inna9403 - Четвер, 26.02.2015, 15:54
Дата: Четвер, 26.02.2015, 19:55 | Повідомлення # 502
Група: Видалені
veta3699, скажите пожалуйста, если я до 22 августа 2014 была в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет, 23 августа 2014 написала заявление на увольнение, до ноября не работала,(стояла на бирже,получала выплаты) 11 ноября устроилась на работу, т.е. у меня получается стаж в течении 12 кал.месяцев меньше 6мес., (или декрет и биржа засчитывается в страховой стаж???)что мне тоже рассчитывать больничный с 24.02.15 по 26.02.15 (уход, ребенок заболел) по алгоритму который вы описывали выше согласно Закону № 1105 ст.19 п.4. 1.Получается я отработала полных два месяца декабрь и январь, до наступления страхового случая,по ним рассчитываю среднедневную зарплату. 2. За февраль рассчитываю среднедневную от минималки 1218/21?? 3.Сравниваю две полученные величины, и с меньшей рассчитываю сумму больничного с учетом своего страхового стажа (5-8лет), спасибо!
Повідомлення відредагував Dasha3152 - П`ятниця, 27.02.2015, 16:26
Дата: Четвер, 05.03.2015, 09:41 | Повідомлення # 504
Група: Видалені
ЦитатаDasha3152 ()
я до 22 августа 2014 была в отпуске по уходу за ребенком до 3-х лет, 23 августа 2014 написала заявление на увольнение, до ноября не работала,(стояла на бирже,получала выплаты) 11 ноября устроилась на работу, т.е. у меня получается стаж в течении 12 кал.месяцев меньше 6мес., (или декрет и биржа засчитывается в страховой стаж???)что мне тоже рассчитывать больничный с 24.02.15 по 26.02.15 (уход, ребенок заболел) по алгоритму который вы описывали выше согласно Закону № 1105 ст.19 п.4.1.Получается я отработала полных два месяца декабрь и январь, до наступления страхового случая,по ним рассчитываю среднедневную зарплату. 2. За февраль рассчитываю среднедневную от минималки 1218/21?? 3.Сравниваю две полученные величины, и с меньшей рассчитываю сумму больничного с учетом своего страхового стажа (5-8лет), спасибо!
Обмеження стосується працівників зі страховим стажем менше 6 місяців ( СУМАРНО У ДВАНАДЦЯТИМІСЯЧНОМУ ПЕРІОДІ ), що передує страховому випадку. Період перебування працівника на обліку в центрі зайнятості з отриманням допомоги по безробіттю і період перебування у відпустці по догляду за дитиною до трьох років зараховують до страхового стажу, за який спачені мінімальні страхові внески. Отже, Вам не потрібно порівнювати свій фактитчний середньоденний заробіток з мінімальним.
Дата: Четвер, 05.03.2015, 11:01 | Повідомлення # 505
Група: Видалені
Цитатаveta3699 ()
Обмеження стосується працівників зі страховим стажем менше 6 місяців ( СУМАРНО У ДВАНАДЦЯТИМІСЯЧНОМУ ПЕРІОДІ ), що передує страховому випадку. Період перебування працівника на обліку в центрі зайнятості з отриманням допомоги по безробіттю і період перебування у відпустці по догляду за дитиною до трьох років зараховують до страхового стажу, за який спачені мінімальні страхові внески. Отже, Вам не потрібно порівнювати свій фактитчний середньоденний заробіток з мінімальним.
Дата: Четвер, 05.03.2015, 13:56 | Повідомлення # 506
Група: Видалені
Цитата
Робітника прийнято на роботу сестрою медичною палатною хірургічного відділення з 30вересня 2014року. Згідно Колдоговору лікарні, для наданняцілодобової медичної допомоги, встановлено позмінний режим роботи згідно місячної норми робочого часу. Перша зміна запланована 03жовтня 2014року, але Робітникзахворів саме в в цей день – 3 жовтня 2014року. Як нарахувати такий лікарняний лист?
Якщо працівник захворів у перший робочий день за своїм графіком, то середньогодинну заробітну плату для оплати листка непрацездатності визначають згідно п.10 Порядку № 1266. Підтвердження цьому знайшлося і у листі Мінсоцполітики № 700/18/153-13 від 23.12.2013 року.
Дата: Понеділок, 16.03.2015, 15:29 | Повідомлення # 507
Група: Видалені
У нас працівник працював майже весь 2014 рік до 23.12.2014. А 24.12.2014 він звільняється з роботи і у січні 2015 знову в нас оформляється на роботу з 12.01.2015 Лікарняний надає з 3.03.2015 по 12.03.2015. Стаж понад 8 років 100% У мене розрахунковий період получається один лютий 2015- 20 роб.днів і зарплата 2517 грн. 2517/20*7днів = 880,95 Перші 5 днів 4 х 125,85 = 503,40 і за рах фонду 3 х 125,85 = 377,55 грн. Так я розрахувала? Зміни в Обмеженні в даному випадку не стосується працівника зі страховим стажем менше 6 місяців?
Дата: Вівторок, 17.03.2015, 10:43 | Повідомлення # 508
Група: Видалені
Цитатаррррррр ()
Зміни в Обмеженні в даному випадку не стосується працівника зі страховим стажем менше 6 місяців?Про
Про які зміни мова?? В реченні пишите про стаж 8 років а питаєта про меньше 6 місяців, я чогось не зрозімув! на перший погляд ви все вірно розрахували!
Дата: Вівторок, 17.03.2015, 10:58 | Повідомлення # 509
Група: Видалені
Цитатаррррррр ()
Так я розрахувала? Зміни в Обмеженні в даному випадку не стосується працівника зі страховим стажем менше 6 місяців?
Так, вірно. Обмеження застосовувати непотрібно. Обмеження застосовується тільки до осіб, які протягом 12 місяців перед настанням страхового випадку мають страховий стаж менше 6 місяців сумарно.
Дата: Вівторок, 17.03.2015, 11:52 | Повідомлення # 510
Група: Видалені
Працівниця прийнята на повну ставку 01.12.2008року. З 05.04.2010 по 20.08.2012 - перебувала у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років. Приступила до роботи з 21.08.2012 по 08.10.2014р на повну ставку. З 09.10.2014р пішла у відпустці по догляду до 6-ти років. ЯКИЙ СТРАХОВИЙ СТАЖ за період 01.12.2008 по 08.10.2014р.? (до 01.12.2008р працівниця ніде не працювала)
Повідомлення відредагував neznajomka - Вівторок, 17.03.2015, 11:54