Четвер, 21.11.2024, 18:35
Сайт 
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Оплата праці [80]
Роз'ясненя, листи щодо оплати праці!
Бухгатерський облік [50]
Роз'яснення з бухгалтерського обліку, листи, Накази і т.д.
Відрядження [4]
Казначейське обслуговування [36]
Застосування КЕКВ [7]
Застосування КЕКВ
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

02:35
Виправляємо помилки у звіті з ЄСВ після закінчення терміну його подання

У разі допущення помилок при заповненні таблиці 6 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску, які виявлені після закінчення терміну подання звітності, страхувальнику необхідно в наступному звітному періоді, відобразити суми заробітної плати або доходу, як самостійно донараховані або зменшені враховуючи код типу нарахувань.

 Варто нагадати, що відповідно до п. 4.9 розділу IV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 р. № 454, таблиця 6 додатка 4 до цього Порядку призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці. Такі відомості формуються з урахуванням кодів категорій застрахованих осіб, визначених у додатку 2 до вищезгаданого Порядку.  

 Графа 10 ”Код типу нарахувань” заповнюється страхувальником лише у випадках, передбачених переліком кодів типу нарахувань 1 – 12. Коди типу нарахувань 2 – 9 зазначаються лише у випадках донарахування або зменшення суми єдиного та страхового внесків застрахованій особі.

 Якщо платником самостійно донараховано або зменшено суму ЄСВ на суму заробітної плати (доходу), нарахованої в попередніх звітних періодах, застосовують коди типу нарахувань 2 – 3. Якщо ж платником самостійно донараховано або зменшено суму внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за період до 01 січня 2011 року, на суму заробітної плати (доходу), нарахованої застрахованій особі в попередніх звітних періодах, застосовують коди типу нарахувань 6 – 7.

 На одну застраховану особу допускається декілька записів у таблиці 6 додатка 4, якщо протягом одного звітного періоду застрахованій особі були здійснені нарахування виплат, у яких відрізняються база нарахування ЄСВ та розміри ставок ЄСВ, а також якщо нарахування здійснювалися за поточні та майбутні (відпускні, допомога у зв’язку з вагітністю та пологами), за минулі (лікарняні, тимчасова непрацездатність та перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами та нарахування сум заробітної плати (доходу) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць, а також за відпрацьований час після звільнення з роботи або згідно з рішенням суду - середня заробітна плата за вимушений прогул) періоди.

 Разом з цим, зміни в сумах нарахованої заробітної плати або доходу та у зв’язку з цим нарахованих сум ЄСВ за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів не допускаються.

 

 Інформаційно-комунікаційний відділ

 Головного управління Міндоходів у Тернопільській області

http://tr.minrd.gov.ua/media-ark/news-ark/135134.html

Переглядів: 10344 | Додав: EVGENIY | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 7
7 svetlana@@@  
Допоможіть !!! В кого можливо була така ситуація.Помилково в звіті по ЄСВсуми по  вагітності  і пологах (разом з нарахуваннями) були включені в таб 4 що призвело до подвоєння суми ЄСВ . уточнення подано через місяць Податкова виставляє фінансову санкцію чи правомірно це ? Що робити?

1 Valle  
Можна тут спитати, тема не нова комусь але для мене зараз актуальна. А як правильно виправити помилку якщо у базу внесено прізвище не вірно. Пропущена буква наприклад, або не тим алфавітом було внесено. Причому кілька років тому. Змінилось кілька бухгалтерів,зараз кінців і крайніх не знайти. 
я розумію що   таблицю 5 треба подавати але уточнючу? (коригуючу) і шосту також?тоді скачовуючу і нові на цих людей? проблема в тому що в пенсійному кажуть ідіть у міндоходи, а там кажуть звертайтесь до пенсійного wacko
вибачте що спитала не на формі.

2 EVGENIY  
Помилки в персональних даних, а також в реквізитах Таблиць 5, 6, 7, 8, що не стосуються грошових показників (загальні помилки), виправляються шляхом подання Таблиць, в яких було допущено помилки типу «Скасовуюча» та «Коригуюча» (для Таблиці 5), складених за період, за який виправляють допущену помилку (п. 2.17 Порядку № 26-1). При такому способі виправлення помилок дані про суми заробітку застрахованої особи та суми внесків у виправленому документі мають бути ідентичні даним, які було надано раніше. Таблиця 1 у цьому випадку не формується і не подається. Порядок виправлення таких помилок описано в п. 2.17 Порядку № 26-1.

Источник: http://nibu.factor.ua/ukr/golden/doc.html?id=13705
© nibu.factor.ua

3 Valle  
Порядку № 26-1 втратила чинність... на яку ссилаються в цій статті по моєму питанню.
Підкажіть будь ласка без нормативки як бути.
я навіть незнаю в якій програмі вони здавали раніше звіти,бо медок тіки придбали і при мені. і де ті бази невідомо.
подати коригуючу 5 таблицю на дату коли людину прийняли? тому що як я розумію тоді його прізвище не вірно і занесли до бази.

4 EVGENIY  
Я бы ответил точнее если бы работал в ПФУ или МД, а так даже не знаю какой там у них принцип построения баз данных, можно только догадываться! Лучше всего у них узнавать если месные незнают звонить на горячую линию! Ну может тут ещё кто нибудь подскажет smile

5 EVGENIY  
Якщо виявлено помилку в П. І. Б. застрахованої особи, яку було допущено в минулих періодах, при її виправленні слід керуватися положеннями п.п. 2.17.1 Порядку № 26-1. Помилка виправляється шляхом подання коригуючих відомостей, зазначених у Таблиці 5 додатка 4 з позначкою «Коригуюча». Таблиця 5 з такою позначкою є підставою для заміни значень реквізитів відповідної Таблиці, яка раніше була подана в орган Пенсійного фонду. На підставі Таблиці 5 типу «Коригуюча» проводиться технологічна заміна попередньо накопичених даних в обліковій картці особи на актуальні дані, які подано страхувальником у Таблиці з позначкою «Коригуюча». Оскільки на підставі Таблиці 5 типу «Коригуюча» автоматично змінюється П. І. Б. працівника в базі застрахованих осіб Пенсійного фонду, в цьому випадку відсутня необхідність у коригуванні даних Таблиць 6, 7, 8.

Источник: http://nibu.factor.ua/ukr/golden/doc.html?id=13705
© nibu.factor.ua

Хоть порядок и не действует, но не думаю что МД внесло коренные изменения в него, вроде тупо переписали и издали свой smile

6 Valle  
с такой скоростью как меняются положения бух учета, не успеваю сориентироваться.
на гарячей линии ни разу ничего не подсказали либо не дозвониться. 
но спасибо вам за отчет.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Архів записів
Друзі сайту