П`ятниця, 03.05.2024, 13:56
Сайт 
Головна | "Погодження" головного бухгалтера - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Казначейське обслуговування » Бухгалтерська служба » "Погодження" головного бухгалтера (Процедура и необходимые документы для "Погодження")
"Погодження" головного бухгалтера
Baby_2000Дата: Середа, 27.03.2013, 16:54 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Нужна помощь в прохождении "ПОГОДЖЕННЯ" в казначействе. Кто уже проходил данную процедуру подскажите, какие документі необходимо заполнять? в казне взяла карточку на "погодження",  но там не указывается ни уровень образования, ни стаж ... т.е. таких требований которые указаны в наказе МФУ від 21.02.2011 №214 нет. Может еще необходимы какие либо документы?

С чего необходимо начинать? с какими документами , в общем вопросов масса.... помогите.
 
LesaДата: Понеділок, 01.04.2013, 20:58 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Baby_2000  1-Лист-погодження в казначейство,де написати освіту, стаж роботи, чи кадровий резерв, професійні якості претендента на посаду гол.бух
               2- копія особової картки(2дс)  3-додаток1 про трудову діяльність 4-автобіографія 5-копія документів про освіту 6- погодження вищестоящої організації  Всі ці документи нести в казначейство
 
naduwa7Дата: Четвер, 11.04.2013, 15:34 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Прикрепляю документы, которые я заполняла для утверждения на должность.
Прикріплення: __.doc (44.0 Kb) · ___.doc (43.0 Kb) · 3054534.doc (34.0 Kb) · 8523077.doc (27.5 Kb) · _-2__-_-.doc (194.5 Kb)
 
NADIJAДата: Четвер, 13.06.2013, 12:35 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Підкажіть будласка я прийнята на роботу як бухгалтер 1 категорії головний  бухгалтер була у центральній бух. тепер після реорганізації я працюю як головний бух. прямо на київ. Як змінити наказ чи треба робити запісь в трудову книжку????
 
yaolegДата: П`ятниця, 14.06.2013, 06:21 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





NADIJA, якщо у Вас "змінилася" посада повинен бути наказ про переведення, або звільнення-прийняття. Але у разі прийняття на посаду головного бухгалтера Вашу кандидатуру повинне погодите Казначейство, лише після цього Ваш керівник повинен був би призначити Вас на посаду головного бухгалтера!
 
РусичДата: Середа, 24.07.2013, 10:06 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Підкажіть будь ласка: в РДА відділяють відділ культури (ДБ) з метою зробити його головним розпорядником по МБ, в підпорядкуванні музична школа та ЦБзОУК (центральна бухгалтерія з обслуговування установ культури), бухгалтерією буде займатись "головний спеціаліст, бухгалтер". Які вимоги застосовувати  до нього
відповідно до Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи (пост.№59 від 26.01.2013р) згідно п.11????
 
EVGENIYДата: П`ятниця, 26.07.2013, 00:08 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Русич, Как может создаваться целая установа с названием ЦБзОУК и не иметь главного бухгалтера???? В установе будет работать только головний спеціаліст, бухгалтер???  И какой смысл в такой установе??? По вашему раскладу то к претиндетну преминяется 3 пункт, но уж больно не сурьёзный у вас расклад!!
 
yaolegДата: П`ятниця, 26.07.2013, 08:22 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





EVGENIY, наша країна - це країна чудес biggrin є навіть Відділи розпорядник коштів, де є тільки посада начальника відділу! wink
 
sambazoДата: П`ятниця, 26.07.2013, 14:45 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





Помогите пожалуйста! Как выйти из такой ситуации: по штатному в бухгалтерии 3
единицы- 2 ведущих и гл. бух. Сейчас главный уволился осталось 2
ведущих. Т.к. гл. буха утверждает Казна согласно Типовому положению 59,
мы не можем найти человека, который соответствовал этим требованиям.
Есть желающие, но они не соответствуют. Третий
человек нам просто необходим. Какой выход в таком случае?
 
на_таДата: Субота, 21.09.2013, 14:31 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





sambazo, да, тяжело сейчас с голбухгалтерами-казна,а из этих двух ведущих бухгалтеров тоже никто не подходит ? если да,  то на повышение человека ! и ищите просто бухгалтера...
 
uliyaДата: Субота, 05.10.2013, 02:04 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





Добрый вечер!  подскажите как выйти с ситуации . Есть вышее образование 3 года стажа с них 1 год как руководителя группы бухгалтерского учета и 6 месяцев уже исполняю обязанности  гл. бухгалтера хотела что бы утвердило казнач.  но мне ответили что руководитель бухгал.  группы не есть руководит. стаж как оспорить ихний вывод не знаю если у кого есть мысли поделитесь
 
yaolegДата: Субота, 05.10.2013, 08:32 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





uliya, якщо дотримуватись букви закону то ніяк!
Якщо ж об'єктивно, то незважаючи на відсутність необхідного стажу роботи, але з урахуванням перевірки кандидата відповідно до п. 10 Порядку погодження, - можуть дати згоду, якщо комісія виявить достатній (задовільний):
Цитата
рівень знань, яким володіє цей кандидат, щодо законів, інших актів законодавства з питань регулювання господарської діяльності та ведення бухгалтерського обліку, у тому числі нормативно-правових актів Національного банку України, національних положень (стандартів)бухгалтерського обліку в державному секторі, нормативно-правових актів Міністерства фінансів України щодо порядку ведення бухгалтерського обліку, складення фінансової та бюджетної звітності, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади щодо галузевих особливостей застосування національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, а також основ технології виробництва продукції, порядку оформлення операцій і організації документообігу за розділами обліку, форм та порядку проведення розрахунків, порядку приймання, передачі товарно-матеріальних та інших цінностей, зберігання і витрачання коштів, правил проведення та оформлення результатів інвентаризації активів і зобов'язань, основних принципів роботи на комп'ютері та відповідних програмних засобів.


Повідомлення відредагував yaoleg - Субота, 05.10.2013, 08:32
 
Іриска_13Дата: Середа, 23.10.2013, 13:24 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





Добрий день! У мене стаж держ. служби по спеціальності ("Облік і аудит") 4 роки. Головним бухгалтером бюдж. установи я працювати не можу, але мене погодило казначейство на посаду гол. спеціаліста з виконанням обовязків бухгалтерської служби (пп.3 п.11 Типового положення про бухг. службу бюдж. установи). Чи зарахується мені ця робота до керівного стажу?
 
yaolegДата: Середа, 23.10.2013, 14:23 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





Іриска_13, ні, головний спеціаліст - це не керівна посада!
 
PacificДата: П`ятниця, 14.03.2014, 11:09 | Повідомлення # 15
Група: Видалені





Ситуація: ми держ.установа, але не даржавні службовці;На посаду головного бухгалтера претендує особа яка має солідний стаж(жінці за 50) у бухгалтерській роботі, але освіта - технікум.Чи може вона працювати у нас головним бухгалтером або в.о. головного бухгалтера?
 
МиколайДата: П`ятниця, 14.03.2014, 11:59 | Повідомлення # 16
Група: Видалені





чи можна зарахувати до стажу роботи за фахом для бухгалтера в бюджетній установі, де не має бухгалтерської служби, час роботи на посаді ревізор-інспектора податкової служби

Повідомлення відредагував Миколай - П`ятниця, 14.03.2014, 12:02
 
Лина-23-72Дата: П`ятниця, 14.03.2014, 19:51 | Повідомлення # 17
Група: Видалені





Подскажите, пожалуйста! Нужно ли  погодження в  казначействе, если человек принимается на должность зам. главного бухгалтера? Является ли должность заместителя руководящей должностью?
 
yaolegДата: П`ятниця, 14.03.2014, 22:32 | Повідомлення # 18
Група: Видалені





Лина-23-72, погодження потребує лише посада головного бухгалтера smile
 
Света8378Дата: Понеділок, 17.03.2014, 13:03 | Повідомлення # 19
Група: Видалені





Скажіть, будь ласка, які документи подавати до казначейства, якщо я працюю головним бухгалтером менше року?
 
luda061498Дата: Вівторок, 18.03.2014, 16:21 | Повідомлення # 20
Група: Видалені





Света8378, до казначейства треба направити лист, що головний бухгалтер не підлягає щорічній оцінці
 
gavaleshk-nataljaДата: Понеділок, 24.03.2014, 13:09 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





У нашій установі посада голвного бухгалера є вакантною. Як прийняти на роботу людину не порушуючи новоспеченої постанови 65 від 11.03.2014????????????????????
 
NADIJAДата: Понеділок, 12.05.2014, 13:22 | Повідомлення # 22
Група: Видалені





ДОБРОГО ДНЯ! ПІДКАЖІТЬ БУДЬЛАСКА, Я НЕПРИБУТКОВА БЮДЖЕТНА ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ, ЧИ МОЖНА НАДАТИ ДОПОМОГУ НЕПРАЦЮЮЧОМУ ПЕНЦІОНЕРУ????  І ЧИ ПОТРІБНО УТРИМУВАТИ ЄСВ ТА ПОДАТОК????????
 
yaolegДата: Понеділок, 12.05.2014, 20:33 | Повідомлення # 23
Група: Видалені





gavaleshk-natalja, якщо головний бухгалтер не начальник відділу, то ніяк! Хіба що знайдете серед своїх працівнмків підходящого кандидата, тоді можна певести з однієї посаду на іншу. smile
 
MalyugaДата: Вівторок, 15.07.2014, 22:50 | Повідомлення # 24
Група: Видалені





Допоможіть , будь ласка.У сільській раді посада головного бухгалтера вакантна.Немає спеціаліста ,який би відповідав вимогам казначейства. Прийшла випускниця технікуму.Як її можно прийняти на посаду бухгалтера,чи спеціаліста, який пакет документів необхідний?Не можемо найти відповідь.
 
yaolegДата: Середа, 16.07.2014, 00:41 | Повідомлення # 25
Група: Видалені





Malyuga, внесіть рішенням сесії зміни до штатного розпису, додавши посаду спеціаліста з бух. обліку і не потрібне погодження казначейства smile
 
NatagucovaДата: Середа, 16.07.2014, 11:54 | Повідомлення # 26
Група: Видалені





В нас така ж ситуація, як у Malyuga, але кандидат з дипломом бакалавра. Чи правомірно буде добавлять посаду спеціаліста, зважаючи на постанову 65? Які процедури треба провести, щоб аргументувати розширення штату?
 
yaolegДата: Середа, 16.07.2014, 19:35 | Повідомлення # 27
Група: Видалені





Natagucova, правомірно, якщо в межах ФОП. Тим і аргументувати, що неможливо нормально працювати без спеціаліста у разі вантної посади гол.бухгалтера smile
 
MalyugaДата: Четвер, 17.07.2014, 18:39 | Повідомлення # 28
Група: Видалені





yaoleg, Добрий день.Дякую Вам за відповідь.Скажіть ще , будь ласка, спеціаліст може бути , в даному разі.державним службовцем?Я зрозуміла, якщо він буде в штаті, то единий внесок буде сплачувати на загальних засадах, з ним не треба складати угоду.Бо є приклад, що складається угода щомісячно.Тож бо і шукаємо способ, а не причину.Причина це я , вийшла на пенсію та завдала клопоту керівництву.Тому і шукаю відповідь.Дякую.Зі святом Вас.
 
yaolegДата: Четвер, 17.07.2014, 23:10 | Повідомлення # 29
Група: Видалені





Malyuga, посада буде належати до держслужби, що у рішенні ради буде вказано smile
 
MalyugaДата: Субота, 19.07.2014, 10:02 | Повідомлення # 30
Група: Видалені





Дякую.Спробуємо.Хоча сільський голова на боці договору, в районі "так" вже роблять.Ви мене, будь ласка, вибачте, а де мені взяти нормативні документи з цього питання , щоб показати керівнику.Дякую. wacko
 
Форум » Казначейське обслуговування » Бухгалтерська служба » "Погодження" головного бухгалтера (Процедура и необходимые документы для "Погодження")
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: