П`ятниця, 26.04.2024, 05:51
Сайт 
Головна | Річний план закупівель - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: alla-drejko, GalinaT  
Форум » Казначейське обслуговування » Закупівлі за рахунок бюджетних коштів » Річний план закупівель
Річний план закупівель
Maria13Дата: Вівторок, 03.12.2013, 19:58 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Добрий вечір, перший раз провожу тендер на
теплопостачання підкажіть будь-ласка  за процедурою закупівля в одного
учасника
 чи правильно я розумію: після затвердження річного плану закупівель я на протязі 5 робочих днів маю віднести його в Казначейство та 3 робочих днів
разом з інформацією+обгрунтування надіслати в Мінекономіки?Якщо я не маю
кошториса і тимчасового 
фінансового плану , чи можу відправляти тільки річний план?
 
KsyushaДата: Середа, 04.12.2013, 12:33 | Повідомлення # 2
Група: Видалені






Цитата
Стаття 4. Планування закупівель та іншіпередумови здійснення процедур закупівель1. Закупівля здійснюється відповідно до річногоплану. Річний план, зміни до нього надсилаються Державній казначейській службіУкраїни, річний план, кошторис (тимчасовий кошторис), фінансовий план (планасигнувань, план використання бюджетних (державних) коштів), зміни до них
надсилаються Уповноваженому органу протягом 5 робочих днів з дня їхзатвердження.
Річний план закупівель та зміни до нього оприлюднюються замовником шляхом
розміщення на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного
розпорядника бюджетних коштів протягом п'яти робочих днів з дня їх
затвердження.
годовой план отсылаете Госказначейству (Киев), Минэкономики (Киев) и несёте в свою казну, обгрунтування отсылаете только на вебпортал Вестника госзакупок когда будете опубликовывать информацию о проведении ЗОУ
 
Maria13Дата: Середа, 04.12.2013, 16:58 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Підкажіть будь-ласка поштові адреси Казначейства і Міністерства економічного розвитку і торгівлі?
 
KsyushaДата: Середа, 04.12.2013, 17:17 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Цитата Maria13 ()
адреси Казначейства і Міністерства економічного розвитку і торгівлі?
Міністерствоекономічного розвитку і торгівлі України
Департамент державних закупівель
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2

Державнеказначейство України
01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 6
 
Maria13Дата: Середа, 04.12.2013, 17:34 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Дякую за адреси, перепрошую що повторяюсь але я не зрозуміла в Мінекономіки можна відправляті тільки один річний план без кошторису і плану фінансуванн?
 
KsyushaДата: Середа, 04.12.2013, 17:55 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Цитата Maria13 ()
один річний план
я отправляю

Добавлено (04.12.2013, 15:55)
---------------------------------------------
ещё не забудьте wink Річнийплан закупівель та зміни до нього оприлюднюються замовником шляхом розміщенняна власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного
розпорядника бюджетних коштів протягом п'яти робочих днів з дня їх
затвердження.

 
Maria13Дата: Середа, 04.12.2013, 17:59 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





дуже вдячна вам за інформацію
 
KsyushaДата: Середа, 04.12.2013, 18:05 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





а может + flirt friends ?
 
IkarДата: Четвер, 05.12.2013, 00:39 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





вибачаюсь...працюю в казначействі, нещодавно прийшов лист з ДКСУ і ми пояснюємо шоб не надсилали в ДКСУ, а тільки нам

тому треба краще спочатку уточнити в своєму УДКСУ


Повідомлення відредагував Ikar - Четвер, 05.12.2013, 00:40
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 05.12.2013, 01:00 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Конечно, в свое казначейство
 
KsyushaДата: Четвер, 05.12.2013, 12:39 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





Цитата Ikar ()
уточнити в своєму УДКСУ
это я знаю и про указивку эту то же, но требования в Законе никто не отменял и спрос в первую очередь будет с заказчика, а Ваши внутренние документы к делу не пришьешь  wink ,  поэтому, пока не внесут изменения в Закон, я буду отправлять в Госказну в том числе  cool
 
yaolegДата: Четвер, 05.12.2013, 15:52 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





Ksyusha, ну а навіщо установі Державна казначейська служба України, яка знаходться в Києві, Ваші регіональні закупівлі? Київ не буде їх реєструвати і тим паче якось обліковувати. Річний план подається тільки органу ДКСУ В ЯКОМУ ВИ ОБСЛУГОВУЄТЕСЬ!!!!! Тому-що саме цей орган ПРОПЛАЧУЄ Вам з Ваших рахунків кошти. wink
 
KsyushaДата: Четвер, 05.12.2013, 20:11 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





Цитата yaoleg ()
ДКСУ В ЯКОМУ ВИ ОБСЛУГОВУЄТЕСЬ
4 ст. Закона указывает на Державній казначейській службі України, есть оф. разъяснение Минэкономики ? У меня нет, а у Вас ? wink
 
majzikДата: Четвер, 19.12.2013, 13:37 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





у кошторисі бюджетної установи на 2013 рік заплановані бюджетні асигнування на придбання природного газу на суму 89 тис. грн. Зараз виникла необхідність у додатковій закупівлі природного газу, але додаткових коштів з бюджету на таку закупівлю не виділено. Тому установою було прийнято рішення у межах коштів, затверджених у кошторисі, зробити перерозподіл на суму 36 тис. грн. Чи необхідно у цьому разі установою проводити процедуру закупівлі природного газу, і на яку суму?
 
BetiДата: П`ятниця, 20.12.2013, 15:36 | Повідомлення # 15
Група: Видалені





По плану закупок все деньги суммируются. Не важно с бюджета вы платите или спецсчета.  Если за год по коду 06.20.1 сумма превышает 100 тыс. грн. - необходим тендер. В вашем случае надо проводить тендер на 36 тис грн. (если в начале года вы уже не проводили тендер на 89 тис.) или заключить прямой договор на 10 тис. грн и тогда тендер на 26 тис.
 
IkarДата: П`ятниця, 20.12.2013, 22:29 | Повідомлення # 16
Група: Видалені





Betimajzik, может чтото не понимаю, но у нас на каждую добавку к кошторысу что меньше тендерной суммы тендер не проводят - или заключают доп. соглашение или в случае если тендер уже проводился заключают новый договор
 
KsyushaДата: Субота, 21.12.2013, 01:40 | Повідомлення # 17
Група: Видалені





Цитата Ikar ()
меньше тендерной суммы тендер не проводят
всё правильно, в соседней теме я давала разъяснение минэкономики по этому поводу, просто надо документально доказать, что дополнительные деньги не могли предвидеть в то время, когда заключали прямой договор и необхідність у додатковій закупівлі природного газу (увеличились объемы, новая котельня, реконструкция и проч.), а не ошибка экономиста
 
BetiДата: Понеділок, 23.12.2013, 13:17 | Повідомлення # 18
Група: Видалені





Но если они будут делать "пререрозподіл", то как же эту суму можно отнести к "неочікуваной". Это можно рассмотерь как дробление суммы договора с целью "ухилення від процедури закупівлі"  Но, согласна, все зависит от того, сможете ли вы  доказать свою правоту.

Повідомлення відредагував Beti - Понеділок, 23.12.2013, 13:34
 
KsyushaДата: Понеділок, 23.12.2013, 13:40 | Повідомлення # 19
Група: Видалені





у меня есть одно разъяснение минэкономики, правда оно "именное" ,  обратите внимание на последний абзац
Прикріплення: Doc1.doc (75.0 Kb)
 
BetiДата: Понеділок, 23.12.2013, 14:02 | Повідомлення # 20
Група: Видалені





Чесно говоря воспрняла это разьяснение в пользу своей версии ) В последнем абзаце опять таки ссылаются на ст2 Закона: если сумма равна или больше 100 тыс. грн., то необходим тендер. Но я не юрист, наверное в этом все дело )

Повідомлення відредагував Beti - Понеділок, 23.12.2013, 14:03
 
KsyushaДата: Понеділок, 23.12.2013, 16:09 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





если сумма допфинансирования свыше 100 тыс. - это тендер без сомнения (я тут не сорю), но на сколько поняла, передвижка составляет всего 36 тыс. , а в разъяснении говорится что если это экономия и её немогли предвидеть в на момент проведения торгов, и сумма под тендер не попадает то это прямой договор
 
BetiДата: Понеділок, 23.12.2013, 16:44 | Повідомлення # 22
Група: Видалені





В марте этого года мы разбирали вопрос дополнительного финансирования на курсах от Луганского Национального университета. Ссылки и законы были те же, а выводы почему-то противоположные с Вами ) Преподаватель объяснял, что всегда считается общая сумма по году. А термина "додаткове фінансування" в законе вообще нет ) Так что все зависит от того, удастся ли вам доказать, что кошти можно отнести к "непередбаченим".
 
KsyushaДата: Понеділок, 23.12.2013, 16:54 | Повідомлення # 23
Група: Видалені





Цитата Beti ()
"додаткове фінансування"
я упоминала этот термин, чтобы было понятно (закон читала, знаю), а курсы я прохожу у первоисточника, т. е. в минэкономики wink , но к чему мы с Вами сошлись, так это то, сможет ли заказчик доказать свою правоту.
 
BetiДата: Понеділок, 23.12.2013, 16:59 | Повідомлення # 24
Група: Видалені





Ну мы на курсах дружно решили, что лучше провести в начале года тендер и спать спокойно )))
 
irishkaДата: П`ятниця, 17.01.2014, 22:46 | Повідомлення # 25
Група: Видалені





Цитата Ksyusha ()
Цитата yaoleg ()ДКСУ В ЯКОМУ ВИ ОБСЛУГОВУЄТЕСЬ
4 ст. Закона указывает на Державній казначейській службі України, есть оф. разъяснение Минэкономики ? У меня нет, а у Вас ?
В прошлом году у нас было письмо от ДКСУ довести до каждого клиента, что годовые планы приносят только в то казначейство где они обслуживаются, а потом еще и контроль какой датой каждый клиент ознакомился, хоть и ст.4 указывает на ДКСУ но наказ 309 от 02.03.2012 который не только для казначеев, но и распорядителей средств конкретизирует 2.1 Розпорядники бюджетних коштів подають до відповідного органу Казначейства річний план державних закупівель та додаток до нього (зміни до річного плану державних закупівель та додаток до нього).
 
алискаДата: Субота, 18.01.2014, 21:54 | Повідомлення # 26
Група: Видалені





Перед началом процедуры я утвердила годовой план на ожид. стоимость и отправила куда нужно,торги были начаты по теплу,а по газу долго не могли кто будет нашим поставщиком и в конце декабря сессия на которой решили передать котельную для которой я проводила торги по газу тепловикам,но передать в мае а тут еще тариф уменьшился и мы даже если бы не передавали котельную то вложились до 100 тыс. Сумма по теплу в постоянный бюджет уже будет закладываться больше а газ будет уменьшен.Мне нужно делать изменения в годовой план и на что ссылаться что сумма по теплу будет больше а газа вообще не будет.Подскажите как сделать правильно.Спасибо.
 
наташа1713Дата: Неділя, 19.01.2014, 19:10 | Повідомлення # 27
Група: Видалені





Поделитесь образцом плана закупок
 
KsyushaДата: Понеділок, 20.01.2014, 12:43 | Повідомлення # 28
Група: Видалені





Цитата наташа1713 ()
образцом плана закупок
в соответствии с приказом

Добавлено (20.01.2014, 10:41)
---------------------------------------------

Цитата алиска ()
Мне нужно делать изменения в годовой план
да, изменения вносить  надо, ситуацию распишете в протоколе, а в колонке 8 плана сошлитесь на № и дату протокола (с кратким описанием) и не забудьте изменённый план опять поотправлять куда надо и опубликовать на собств. сайте

Добавлено (20.01.2014, 10:43)
---------------------------------------------

Цитата irishka ()
письмо от ДКСУ
есть закон кот. имеет первоначальную значимость, каждый заказчик решает для себя сам, нарушать Закон или нет и как он будет оправдываться перед проверяющими, я остаюсь при своём мнении
Прикріплення: 922__26.07.10-_.doc (422.0 Kb)
 
ТатушкаДата: Понеділок, 20.01.2014, 17:49 | Повідомлення # 29
Група: Видалені





Подскажите пожалуйста, к временной смете нужно подавать ВРЕМЕННЫЙ ПЛАН ЗАКУПОК??? Если суммы до 100 000 грн. это обязательно??? Кто должен подписать???Если есть форма в Екселе поделитесь пожалуйста smile
 
KsyushaДата: Понеділок, 20.01.2014, 18:34 | Повідомлення # 30
Група: Видалені





Цитата Татушка ()
ВРЕМЕННЫЙ ПЛАН ЗАКУПОК
за 6 лет занятий госзакупками о таком документе не слышала biggrin , есть план закупок на год в кот вы заносите ожидаемую сумму закупки свыше 100 тыс. по одному предмету, нет закупок в данный момент - не составляйте годовой план
 
Форум » Казначейське обслуговування » Закупівлі за рахунок бюджетних коштів » Річний план закупівель
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: