П`ятниця, 26.04.2024, 21:33
Сайт 
Головна | Зміни до кошторису - Сторінка 3 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Natty  
Форум » Казначейське обслуговування » Складання та виконання кошторису » Зміни до кошторису
Зміни до кошторису
Радистка_КэтДата: Неділя, 12.01.2014, 21:48 | Повідомлення # 61
Група: Видалені





Так сделайте кошторис по спецфонду
 
irishkaДата: Четвер, 16.01.2014, 00:57 | Повідомлення # 62
Група: Видалені





Barabashka расскажу как у нас во -первых в тимчасовому розписі финуправления есть видатки по спеціальному фонду 02,07, по 02 не под деньги, а в очень малом размере. поэтому учреждения приносят довідки до тимчасового кошторису на 1 квартал 2014 року по 02,03 фонду, которые подписываются их руководителями
 
nadi2396Дата: П`ятниця, 24.01.2014, 11:13 | Повідомлення # 63
Група: Видалені





у меня вопрос,по временной смете не хватает средств на оплату коммунальных услуг,можно ли составлять довидку на корректировку внутри сметы между кекр по спецфонду
 
Радистка_КэтДата: П`ятниця, 24.01.2014, 14:39 | Повідомлення # 64
Група: Видалені





Если это в пределах КЕВК 2270, то можете

Повідомлення відредагував Радистка_Кэт - П`ятниця, 24.01.2014, 14:39
 
Вета2013Дата: Середа, 29.01.2014, 11:53 | Повідомлення # 65
Група: Видалені





Яка правильна форма Детального Розрахунку до кошторису на рік (по пільгах УПСЗН)
 
Радистка_КэтДата: Середа, 29.01.2014, 13:04 | Повідомлення # 66
Група: Видалені





Такой формы нет - как вам удобно, либо как у вас требует финуправление/вышестоящая
 
IRENEДата: Середа, 29.01.2014, 13:36 | Повідомлення # 67
Група: Видалені





Встановленої форми розрахунку до кошторису не існує.
 
МГЦДата: Вівторок, 04.02.2014, 17:11 | Повідомлення # 68
Група: Видалені





Подскажите, пожалуйста, как внести в Мережу кошторис, если при внесении требует ввести Код одерж. (КПОЛ) и опирается на Довидник Мережі. А где заполняется Довідник - неизвестно.
 
nechivanДата: Вівторок, 04.02.2014, 22:12 | Повідомлення # 69
Група: Видалені





МГЦ, в казначействе взять fpo.dbf со своим КПОЛ. Об этом уже не раз писалось-говорилось.
 
КазначейДата: Субота, 15.02.2014, 17:36 | Повідомлення # 70
Група: Видалені





Цитата live_gp ()
EVGENIY, выходит что если назвать например районный тоже будет правильно:) и ошибки в этом нет

По бланку сметы от Вас требуется написать ВИД бюджета, по Бюджетному кодексу у нас 2 вида бюджета - государственный и местные, все остальное - это название бюджета. Отсюда следует, что Вы должны писать МІСЦЕВИЙ.

Добавлено (08.02.2014, 22:21)
---------------------------------------------
alena71

Цитата alena71 ()
фінансовому органу на кошторисах та довідках на зміни загального фонду сільських рад треба ставити підпис та печатку фінансового органу (погоджено), а то казна без такого погодження довідки сільських рад не приймає?

У нас финорган ставит "погоджено" + подпись начальника финоргана на обратной стороне решения сессии или исполкома.

Добавлено (15.02.2014, 15:36)
---------------------------------------------

Цитата alena71 ()
2) фінансовому органу на кошторисах та довідках на зміни загального фонду сільських рад треба ставити підпис та печатку фінансового органу (погоджено), а то казна без такого погодження довідки сільських рад не приймає?

ПКМУ 228 п.47 "У разі внесення змін до кошторису, плану асигнувань загального фонду бюджету, плану надання кредитів із загального фонду бюджету, плану спеціального фонду складаються відповідні довідки, які затверджуються і виконуються у тому ж порядку, що і кошториси, плани асигнувань загального фонду бюджету, плани надання кредитів із загального фонду бюджету, плани спеціального фонду"
ПКМУ 228 п.33 "Кошториси, плани асигнувань загального фонду бюджету, плани надання кредитів із загального фонду бюджету, плани спеціального фонду і штатні розписи окремих установ затверджуються:...
пп.7-1 "бюджетних установ, що утримуються за рахунок бюджетів сіл, селищ, міст (у тому числі міст районного значення), - міськими, сільськими, селищними головами або керівниками відповідних структурних підрозділів виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад, до сфери управління яких віднесено бюджетну установу"
Заметьте, о согласовании с ФУ нет ни слова. В других пунктах, которые касаются других распорядителей, о согласовании упоминается.
 
Ludmila__LLДата: Неділя, 16.03.2014, 16:45 | Повідомлення # 71
Група: Видалені





Добрый день. Подскажите как заполнять в довидке про зміни до річного розпису чи кошторису строку надходження  если уточняем за счет остатка на начало года и ставить ли строку с кодом 602100
 
nechivanДата: Неділя, 16.03.2014, 20:34 | Повідомлення # 72
Група: Видалені





Ludmila__LL, так, коли для змін розпису використовується залишок на початок року, то ставимо код 203410 і дублюємо в коді 602100.
 
tinamarДата: Понеділок, 17.03.2014, 13:34 | Повідомлення # 73
Група: Видалені





nechivan, при уточненні вільного залишку загального фонду на початок року   кодування ставиться тільки по спеціальному фонду, де в програмі заповнюється для загального фонду? І ще якщо  ставити код 203410 і дублювати в коді 602100 (одна й та ж сума) надходження подвоюються.

Повідомлення відредагував tinamar - Вівторок, 18.03.2014, 00:52
 
nechivanДата: Понеділок, 17.03.2014, 16:22 | Повідомлення # 74
Група: Видалені





tinamar,  в АІС районного рівня якщо не ставлю то нема балансу.
 
tinamarДата: Понеділок, 17.03.2014, 16:38 | Повідомлення # 75
Група: Видалені





nechivan, а Ви про АІС,а я про Фіндокументи wacko
 
Ludmila__LLДата: Понеділок, 17.03.2014, 17:09 | Повідомлення # 76
Група: Видалені





Спасибо за  ответы. Узнала  в казначействе  ставить  только  код  по  с.сч. 602100  а  по  бюджету  не  ставить,  только  проставлять  в  строке  надходження.
 
EVGENIYДата: Вівторок, 18.03.2014, 00:08 | Повідомлення # 77
Група: Видалені





Цитата tinamar ()
де в програмі заповнюється для загального фонду?
В загальном фонде не бывает остатков, чтоб их планировать wink , 602100 может быть только в 02 и 03 фонде и это не в доходах а в ФИНАНСУВАННИ  wink
 
tinamarДата: Вівторок, 18.03.2014, 00:29 | Повідомлення # 78
Група: Видалені





Цитата EVGENIY ()
В загальном фонде не бывает остатков, чтоб их планировать
 EVGENIY, wacko так а що я тоді уточнюю, згідно висновку ФУ
Прикріплення: 3653592.doc (274.5 Kb)
 
EVGENIYДата: Вівторок, 18.03.2014, 00:46 | Повідомлення # 79
Група: Видалені





tinamar, вы планируете БЮДЖЕТ, а не кошторис УСТАНОВЫ! Типичная ошибка всех советов! В бюджете конечно будут остатки, а вот на счетах бюджетной установы их небывает!! Заметили в тексте слова БЮДЖЕТНІ кошти на рахунках бюджету, а не регистрационных wink
 
tinamarДата: Вівторок, 18.03.2014, 01:00 | Повідомлення # 80
Група: Видалені





Цитата EVGENIY ()
вы планируете БЮДЖЕТ, а не кошторис УСТАНОВЫ!
А, зрозуміло, EVGENIY, так я ж про те, що в програмі Фіндокументи не ставиться для ЗФ фінансування, а в форматі ворд/ексель ФУ говорить ставити в фінасування по ЗФ, це не правильно??
 
EVGENIYДата: Вівторок, 18.03.2014, 01:43 | Повідомлення # 81
Група: Видалені





tinamar, Программа фіндокументи розроблена для бюджетних установ, а не для планування бюджетів! ФУ мабудь від вас хоче роспис а не кошторис! Роспис в Фіндокументах теж не робиться поки що!Якщо взяти бланк КОШТОРИСУ то там не має куди ставити по ЗФ окрім надходжень! І це логічно установі побарабану з яких коштів ії профінансують хоч з залишків в бюджеті хоч з надходжень! А ось ви плануєте БЮДЖЕТ і саме ви визначите як саме з бюджету буде профінансована установа і ось це саме росписують в РОСПИСІ БЮДЖЕТУ!

1. Кошторис бюджетної установи (далі - кошторис) - основний плановий фінансовий документ бюджетної установи, яким на бюджетний період встановлюються повноваження щодо отримання надходжень і розподіл бюджетних асигнувань на взяття бюджетних зобов'язань та здійснення платежів для виконання бюджетною установою своїх функцій та досягнення результатів, визначених відповідно до бюджетних призначень.

Т.е. доходы в кошторисе это те деньги которые придут на регистрационные счета!
 
tinamarДата: Вівторок, 18.03.2014, 02:01 | Повідомлення # 82
Група: Видалені





EVGENIY, спасибі за пояснення.
уточнення вільного залишку на початок року по зф заповнюємо так: в форматі ворд/ексель в бланк довідки про зміни  до роспису у фінансування ставимо 602100 на початок періоду, а в бланк довідки про зміни до кошторису  у фінансування 208100/602100 та сама сума, що і у росписі.
Значить неправильно у довідці про зміни до кошторису ?
 
EVGENIYДата: Вівторок, 18.03.2014, 02:15 | Повідомлення # 83
Група: Видалені





tinamar, кстати что то я бланк РОСПИСУ не нашёл в 57 наказе, его чё убрали оттуда?
Я не могу сказать за ФУ, но в казну вы должны носить кошториси где 602100 может планироваться только по 02 и 03 фонду, по загальному фонду такого быть не может и даже не предусмотренно! 
Вот письмецо даже есть http://ukrbudget.ru/news/2013-02-26-250 обратите внимание что речь в нём только о спецфонде!! На регистрационных счетах согласно БК не может быть остатков! А следовательно и в кошторисе планировать нечего!
 
Вета2013Дата: Вівторок, 18.03.2014, 11:14 | Повідомлення # 84
Група: Видалені





Управління праці та соціального захисту населення відгукніться. Чи погоджує Вам фін.управління і затверджує  рай (обл)адміністрація кошториси та зміни до них по субвенціях по пільгах та дітях, якщо ви розпорядники першого рівня. У нас завжди затверджував нач-к управління, а зараз УДКСУ згідно Порядку №228 п. 33 вимагає затвердження РДА  і погодження ФУ
 
Котёнок05Дата: Понеділок, 14.04.2014, 22:09 | Повідомлення # 85
Група: Видалені





Добрий вечір! При внесенні змін до постійного кошторису головне, щоб планові помісячні показники не були менше ніж касові видатки. Чому затверджені  показники при визначенні суми зняття порівнюють з  касовими видатками, а не з фактичними? наприклад: план на березень -1000грн., фактичні-1000грн., касові-500грн. і при визначенні місяця з якого можно зняти асигнування - кажуть, що це 500грн. з березня. хіба можно зняти 500грн. в місяці, в якому фактичні видатки дорівнюють запланованим 1000грн. ? можливо це дивне питання
, але я не розумію. буду вдячна за будь-яке пояснення.
 
Лина-23-72Дата: Понеділок, 30.06.2014, 19:02 | Повідомлення # 86
Група: Видалені





Цитата Котёнок05 ()
наприклад: план на березень -1000грн., фактичні-1000грн., касові-500грн. і при визначенні місяця з якого можно зняти асигнування - кажуть, що це 500грн. з березня. хіба можно зняти 500грн. в місяці, в якому фактичні видатки дорівнюють запланованим 1000грн. ?
Смотря по какому КЕКВ. Если это материалы, то вполне может быть. Ведь у вас наверняка есть запасы прошлых периодов(месяцев),  вы их списываете. В марте вы зарегистрировали финансовые обязательства на 500 грн, а 500 у вас остаются свободными ( не использованными)
 
Uljanka5Дата: П`ятниця, 05.12.2014, 23:06 | Повідомлення # 87
Група: Видалені





Доброго вечора! Працюю на посаді не так давно, тому виникло певне непорозуміння з обласним управлінням стосовно залучення залишку по спецфонду, який склався на початок року. Ситуація виглядає наступним чином: залишок на поч. року 23,5 тис, план 133,5 тис, надходження цьогорічні 130 тис, касові видатки на даний час 130 тис. У зв’язку з закінченням бюджетного року казначейство вимагає привести у відповідність надходження з видатками, а просто кажучи - залучити залишок довідкою змін (щоб він фігурував як фінансування) і використати його. З цим питанням звернулася в обласне управління, де мені сказали, що ніякі залишки ми не залучаємо, бо немає виконання плану надходжень по області. Запропонували мені збільшити на суму залишку план і використовувати його. Я кажу: а чи вважатиметься тоді мій план по надходженнях виконаним, якщо я не залучу залишок? Чи не доведеться мені в кінці року довиконувати план на збільшену суму? Область каже: так, не обов’язково виконувати план на 100%, залишок (не залучений довідкою змін) буде рахуватися у виконання плану по надходженнях. З цим пішла у казначейство. А мені начальник казначейства каже: так, ви можете збільшити план, але якщо не залучите залишок довідкою, то він не враховуватиметься у виконання плану і тоді нам доведеться ще його виконати (збільшити надходження), виходить. що той залишок, який у мене був на початок цього року, залишиться на наступний рік, а ще може й зросте, якщо будуть непроведені платіжки.
Що цікаво: підняла баланси попередніх років: за останні три роки (попередні не піднімала) 100% виконання плану не було!!! Кажу в казначействі: як же тоді раніше ви приймали ці звіти і допускали цю ситуацію, а від мене вимагаєте іншого? Телефонувала в інші райони, теж бувалі бухгалтери кажуть, що необов’язково виконувати 100% план по надходженнях... Чесно кажучи, не знаю, як же має насправді бути і як з ситуації вийти? І ті, і інші керуються однією 228 постановою, але трактують по-різному.
Прошу дуже поради, бо останні довідки слід подати до 10 грудня і часу залишилось мало, а як поступити, щоб не нашкодити собі - не знаю...
 
IkarДата: П`ятниця, 05.12.2014, 23:24 | Повідомлення # 88
Група: Видалені





Uljanka5, якщо зрозумів вірно, то Ви маєте право проводити видатки на суму 130 тис грн., якщо хочете використати залишок минулоко року то Вам требя внести зміни за фінансуванням на початок року, але щоб загалом план не перевищував надхжень цього року +залишок на початок року
 
Uljanka5Дата: Субота, 06.12.2014, 00:26 | Повідомлення # 89
Група: Видалені





Так, Ikar, Ви правильно мене зрозуміли, але от якраз проблема, що область мені таку довідку змін про залучення залишку не підпише, бо вони на своєму рівні залишок не залучають... А мене переконують, що для того, щоб залишок використати, такої довідки і не потрібно, і так працюють всі наші районні установи і що лише я від них такої довідки хочу... Як так може бути? За принципом:
залишок на поч. року 10, план 100, надходження 90, видатки 100 = залишкок 0 (і це без довідки про залучення залишку)  wacko Хтось із таким зустрічався?


Повідомлення відредагував Uljanka5 - Субота, 06.12.2014, 00:35
 
AnimoneДата: Субота, 06.12.2014, 16:38 | Повідомлення # 90
Група: Видалені





Uljanka5, в конце года смета всегда корректируется или в сторону увеличения или в сторону уменьшения. Но в вашей ситуации нужно принять к сведению и то, какой остаток средств на счете у вас остается на конец года. (см.п.3.9 Приказа Минфина № 57wink
 
Форум » Казначейське обслуговування » Складання та виконання кошторису » Зміни до кошторису
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: