Четвер, 02.05.2024, 23:22
Сайт 
Головна | Розрахунки до кошторису - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty  
Форум » Казначейське обслуговування » Складання та виконання кошторису » Розрахунки до кошторису (обгрунтування)
Розрахунки до кошторису
IvankaДата: Понеділок, 05.01.2015, 14:50 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Підкажіть будь-ласка, як (якими документами,....) обгрунтувати витрати по КЕКВ 2210, 2240? Які основні нюанси?
Чи достатньо Заявки на потрубу на рік (найменування, кількість) від зав.садіком, директора клубу.(сільська рада)
Поділіться досвідом!
 
Радистка_КэтДата: Понеділок, 05.01.2015, 14:55 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Обоснования для чего? Для бюджетного запроса или для сметы уже утвержденной?
 
IvankaДата: Понеділок, 05.01.2015, 15:14 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Радистка_Кэт, для сметы
 
Радистка_КэтДата: Вівторок, 06.01.2015, 10:54 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Постанова № 228 http://zakon4.rada.gov.ua/laws....5509665:

Розрахунки, які обґрунтовують показники видатків бюджету або надання кредитів з бюджету, що включаються до проекту кошторису, є невід'ємною
частиною кошторису. Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня погоджують форму
розрахунків з головним розпорядником бюджетних коштів.
...
Одночасно з кошторисом затверджуються план асигнувань загального фонду бюджету, план надання кредитів із загального фонду бюджету,
план спеціального фонду, план використання бюджетних коштів (крім плану
використання бюджетних коштів одержувачів), помісячний план використання
бюджетних коштів і штатний розпис установи, включаючи структурні підрозділи, які
утримуються за рахунок власних надходжень. Зазначені документи, а також
розрахунки, які обґрунтовують показники видатків бюджету та надання кредитів з
бюджету, що включаються до проекту кошторису, подаються у двох примірниках, один
з яких повертається такій установі, а другий залишається в установі, керівник
якої затвердив кошторис.

Добавлено (06.01.2015, 09:54)
---------------------------------------------
Из практики - в местном бюджете все расчеты, детально расписанные (единой формы нет, да и быть не может - у всех своя специфика работы), нам утверждали в таком же порядке, как и сметы.

В госбюджете мы расчеты подписываем сами, вышестоящие их не утверждают.

 
novi4okДата: Вівторок, 20.01.2015, 16:36 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Протягом року в кошторис вносились зміни. Чи потрібно внисити зміни в розрахунок до кошторису? Якщо так, то зміни вносяться під кожну Довідку про зміни до кошторису чи можливо в кінці року, чи можна зробити один розрахунок зі змінами, так сказать заднім числом, проаналізувавши видатки в кінці року?
 
Радистка_КэтДата: Вівторок, 20.01.2015, 16:39 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Тут кто во что горазд.

Вообще-то, под каждое изменение должно быть обоснование. Но это глобально - когда между КЕКВ изменения.

Лично я делаю в конце года уточненный розрахунок.
 
voutyk84Дата: Субота, 24.01.2015, 12:18 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Цитата Радистка_Кэт ()
Розрахунки, які обґрунтовують показники видатків бюджету або надання кредитів з бюджету, що включаються до проекту кошторису, є невід'ємною частиною кошторису. Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня погоджують форму
розрахунків з головним розпорядником бюджетних коштів.

Це можна віднести і до виплати соціальних допомог? 
Але як ми можемо провести розрахунок коли наприклад, по тимчасовому кошторису нам ГРК доводить цифру меншу ніж фактична потреба на виплату.
 
Радистка_КэтДата: Понеділок, 26.01.2015, 14:19 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Подгоняем расчет под цифру, а что делать...

Расчет и обоснование должно быть на все сметы, по всем КФК/КПК. Форма может быть разная, тут есть пространство для творчества с учетом специфики работы.
 
WinseДата: Середа, 18.02.2015, 21:06 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





Радистка_Кэт, подскажитн пож.   как в розрахунку до кошторису по  КЕКВ  2111 посчитать сумму индексации на  год а также сумму ночних и прздничных
 
Радистка_КэтДата: Середа, 18.02.2015, 21:10 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Ночные и праздничные - согласно планового графика. Для удобства - делается проект штатного со всеми выплатами, оттуда берутся цифры и умножаются на 12. Я так делала. 

Методики расчета индексации нет, по крайней мере, дойдя до Минфина я так его и не выяснила. Теоретически можно поиграться с коэффициентами, высчитав, на какой процент они возрастают по итогам последних пару месяцев. За базу брать фактическую индексацию января
 
WinseДата: Середа, 18.02.2015, 21:52 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





Радистка_Кэт, спасибо
 
оксанка9124Дата: Неділя, 05.04.2015, 20:24 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





Цитата Радистка_Кэт ()
Ночные и праздничные - согласно планового графика. Для удобства - делается проект штатного со всеми выплатами, оттуда берутся цифры и умножаются на 12. Я так делала.  Методики расчета индексации нет, по крайней мере, дойдя до Минфина я так его и не выяснила. Теоретически можно поиграться с коэффициентами, высчитав, на какой процент они возрастают по итогам последних пару месяцев. За базу брать фактическую индексацию января
 А підкажіть якщо я за рахунок індексації "підгоню" розрахунок до цифри по кошторису. Чи таке можли ? Бо я вже не знаю, куди можна надлишок віднести....(
 
Радистка_КэтДата: Понеділок, 06.04.2015, 13:44 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





Тю, все так делают )))
 
Форум » Казначейське обслуговування » Складання та виконання кошторису » Розрахунки до кошторису (обгрунтування)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: