Неділя, 05.05.2024, 07:01
Сайт 
Головна | Монтаж системи громовідводу - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: GalinaT, Natty  
Форум » Казначейське обслуговування » Застосування КЕКВ » Монтаж системи громовідводу
Монтаж системи громовідводу
Maria13Дата: Вівторок, 11.02.2014, 15:29 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Доброго дня, підкажіть будь-ласка за яким КЕКВ треба проводити монтаж системи громовідводу (на будівлі взагалі немає громовідводу, тобто робиться новий)?
 
AnimoneДата: Середа, 12.02.2014, 11:17 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Цитата Maria13 ()
за яким КЕКВ треба проводити монтаж системи громовідводу

ИМХО, по КЭКР 3110. Громоотвод вполне подпадает по норму п.3.1.1 Приказа № 333


поскольку является оборудованием.
 
Maria13Дата: Середа, 12.02.2014, 16:02 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





мій головний розпорядник коштів наполягає на застосування КЕКВ 2240, і я дивлюся чи можу я примінити п.13 оплата послуг з побудови, створення і впровадження локальних мереж, систем відеоспостереження, охоронної сигналізації та перепускних систем, систем пожежогасіння, гарантованого енергоживлення або електропостачання, систем кондиціювання робочих або технологічних приміщень, систем технічного захисту інформації (з урахуванням видатків на їх атестацію), у тому числі оплата пасивного обладнання - монтажних шаф, монтажних коробів, кабелеводів, кабелів, з'єднувачів, розеток, кріплень, комутаційних панелей тощо, якщо зазначене обладнання є невід'ємною частиною послуг?
 
AnimoneДата: Середа, 12.02.2014, 16:34 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Цитата Maria13 ()
я примінити п.13 оплата послуг з побудови, створення і впровадження

Сомневаюсь, что громоотвод может являться пассивным оборудованием в составе работ по его же монтажу.
Ознакомьтесь внимательней с условиями договора. wink
 
Maria13Дата: Середа, 12.02.2014, 17:22 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





в договорі в мене написано послуги по монтажу, але договір я буду міняти з 2013 року на 2014 рік, тобто в мене є можливість поміняти предмет договору, але головний розпорядник наполягає на кекв 2240
 
AnimoneДата: Середа, 12.02.2014, 18:59 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Цитата Maria13 ()
в договорі в мене написано послуги по монтажу

Вот видите, вы сами определили операцию услугами.

Если руководствоваться п.3.1.1 Приказа № 333, то из его содержания следует, что монтаж оборудования производимый вместе с его поставкой и определяет код расходов.
 
Культура-zvДата: Понеділок, 01.09.2014, 16:40 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Цитата Animone ()
монтаж оборудования производимый вместе с его поставкой и определяет код расходов.
т.е. получается, что если мы купили модульну споруду по КЕКВ 3110  в сумме 75000 грн, то его монтаж должен быть по КЕКВ 3110 или КЕКВ 2240, ели в догооре на приобретение указано, что монтаж и пусконаладочные работы оплачивает покупатель
 
AnimoneДата: Вівторок, 02.09.2014, 09:09 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Почувствуйте разницу. В подпункте 12 п.2.2.4 Приказа № 333 от 12.03.2012 сказано, что по КЭКР 2240 учитываются:

пусконаладка и монтаж оборудования (если это не предусмотрено договором на приобретение оборудования);

а согласно подпункта 22 п.3.1.1, что к расходам по КЭКР 3110 относятся:

расходы на монтаж и пусконаладка оборудования на местах его непосредственной эксплуатации, если это обусловлено договором на приобретение указанного оборудования.

Многое зависит от того, каким образом определены условия договора при его заключении.
 
Форум » Казначейське обслуговування » Застосування КЕКВ » Монтаж системи громовідводу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: