Дата: Середа, 08.01.2014, 23:29 | Повідомлення # 1
Група: Видалені
Доброго вечора, колеги) З святами) Я працюю бухгалтером лише 2 місяці. Тому можливо для когось моє запитання буде смішним. Допоможіть розібратись у питанні взамозаліку кредиторської заборгованості. Ми завинили декільком організаціям і кільком ПП. Питання: Що таке взаємозалік? Що потрібно зробити щоб провести його? І чи можливо провести взаємозалік з ПП, і що для цього потрібно зробити ПП?.Дякую))
Дата: Четвер, 09.01.2014, 01:41 | Повідомлення # 4
Група: Видалені
gavaleshk-natalja, к приммеру у ПП был долг по налогам в бюджет он писал письмо гарантийное что обязуется в день когда ему перечислять оплату он оплатит в бюджет налог, ну как то так! Потом ещё додумали что ППшник должен был справку с налоговой взять что у него долг по налогам и тогда как только вы ему оплачиваете его услугу он обязан уплатить долг! Вот как то так
Дата: Четвер, 09.01.2014, 02:14 | Повідомлення # 9
Група: Видалені
я знайшла Яку групу платниківєдиного податку має право обрати фізична особа, яка має намір надавати послуги бюджетним організаціям?
Пунктом 291.4. ст. 291 Податкового кодексу визначено, що суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються, зокрема, на такі групи платників єдиного податку:
перша група — фізичні особи — підприємці, якіне використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадятьгосподарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсягдоходу яких протягом календарного року не перевищує150 000 грн.;
друга група — фізичні особи — підприємці, якіздійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/абопродаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарстваза умови, що протягом календарного року відповідають сукупності такихкритеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб; обсяг доходу не перевищує 1 000 000 грн.
третя група — фізичні особи — підприємці,які протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 20 осіб; обсяг доходу не перевищує 3 000 000 грн.
Отже, у разі якщо фізична особа — підприємець має намір надаватипослуги юридичній особі — неплатнику єдиного податку, в тому числібюджетним організаціям, то вона має обрати виключно третю групу зі сплатою єдиного податку за ставкою 3% з доходу — у разі сплати ПДВ або5% з доходу — у разі включення ПДВ до складу єдиного податку. Надання послуг виключно бюджетним організаціям неможливе для фізичнихосіб — підприємців, які перебувають на другій групі, оскільки такіорганізації не є платниками єдиного податку.
Дата: Четвер, 09.01.2014, 02:18 | Повідомлення # 10
Група: Видалені
gavaleshk-natalja, ну вот вам и ответ только кто его написал?? Якщо буде перевищення по будь-якому з критеріїв, платник єдиного податку повинен перейти у відповідну групу. т.е. не вы за это отвечаете, а плательщик!