Неділя, 19.05.2024, 23:47
Сайт 
Головна | Списання флешки - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Списання флешки (Порядок списання, яким актом?)
Списання флешки
vesnaДата: Понеділок, 05.03.2012, 15:05 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Купили канцтовари+ флеш -накопичувач. При торанспортировці флешку поломали.Я не ставила в малоцінку, а сразу сделала акт списання.Правильно?
 
EVGENIYДата: Понеділок, 05.03.2012, 22:39 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





vesna, а есть заключение експерта что её сломали? А гарантия куда делась? Вы должны были её поменять!
 
S1e2r3Дата: Вівторок, 03.04.2012, 14:48 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Підскажіть будь-ласка, чи потрібно при списанні usb-флешки, заключення пронепридатність до використання від фірми по ремонту орг. техніки. USB-флешка списується по акті ОЗ-3?
 
EVGENIYДата: Вівторок, 03.04.2012, 22:31 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





S1e2r3, Списывается точно по ОС-З он есть на сайте в разделе бланки бухучёта, а заключение не помешает, хотя если у вас в комиссии по списанию есть компьюторщик то я считаю заключение можно и не брать, а как считает КРУ покажет проверка smile
 
S1e2r3Дата: Середа, 04.04.2012, 10:35 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Дякую.
 
userДата: Середа, 04.04.2012, 12:35 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Флешку можна списати без висновку тільки якщо не закінчився термін гарантії. Якщо на гарантії - необхідно пред'явити претензію постачальнику.
 
ТёткаДата: Субота, 18.05.2013, 13:49 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





а якщо на флешки ніхто гарантії не дає
 
economist102Дата: Понеділок, 20.05.2013, 18:11 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Цитата (Тётка)
а якщо на флешки ніхто гарантії не дає
Якщо флешки вам привіз постачальник і по його вині вони пошкодились, то потрібно було виставляти претензії йому відразі і не приймати накладної на товар без заміни. Якщо ж ви приняли накладну, то потрібно її провести через склад і тільки після цього проводити списання.Якщо Я не ставила в малоцінку, а сразу сделала акт списання
Я не ставила в малоцінку, а сразу сделала акт списання.


Добавлено (20.05.2013, 17:11)
---------------------------------------------

Цитата (vesna)
Я не ставила в малоцінку, а сразу сделала акт списання
Як же ви тоді закрили 364 рахунок?
 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Списання флешки (Порядок списання, яким актом?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: