Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Понедельник, 19.03.2018, 21:23
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2013 » Апрель » 4 » ВСІМ ХТО ВЖЕ ПОЧИНАЄ РОБИТИ ПЕРЕРАХУНОК З/П ЗА СІЧЕНЬ-БЕРЕЗЕНЬ 2013 - ВИВЧАЄМО МЕТОДИКУ ПЕРЕРАХУНКУ 2010
16:43
ВСІМ ХТО ВЖЕ ПОЧИНАЄ РОБИТИ ПЕРЕРАХУНОК З/П ЗА СІЧЕНЬ-БЕРЕЗЕНЬ 2013 - ВИВЧАЄМО МЕТОДИКУ ПЕРЕРАХУНКУ 2010

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ 
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.05.2010 р. 
N 5548/0/14-10/13, 
N 31-18040-03-5/12592 

Щодо перерахунку заробітної плати


Міністерство праці та соціальної політики і Міністерство фінансів щодо порядку перерахунку заробітної плати працівників установ, закладів та організацій у зв'язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2010 р. N 337 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. N 1298 і від 25 жовтня 2008 р. N 939" роз'яснюють.

Заробітна плата, включаючи всі її складові (крім сум премій), працівників установ, закладів та організацій, умови оплати праці яких затверджені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298, що була нарахована зазначеним працівникам у січні - березні 2010 р., підлягає перерахунку виходячи з мінімальної заробітної плати 869 грн. та розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС, розмір якого визначено в примітці 1 додатка 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298, а нарахована заробітна плата у квітні п. р. - виходячи з мінімальної заробітної плати 884 грн. та посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС, розмір якого визначено в примітці 1 додатка 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. N 1298.

Заробітна плата (крім сум премій) працівників бюджетних установ, закладів та організацій, умови оплати праці яких визначені відповідно до нормативно-правових актів, зазначених у пункті 1 постанови Кабінету Міністрів України від 25.10.2008 р. N 939, що була нарахована зазначеним працівникам у січні - березні 2010 р., підлягає перерахунку виходячи з мінімальної заробітної плати 869 грн. та з урахуванням підвищення посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС (коефіцієнт 1,0183), а нарахована заробітна плата у квітні п. р. - виходячи з мінімальної заробітної плати 884 грн. та з урахуванням підвищення посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС у квітні порівняно із січнем (коефіцієнт 1,0216).

За рішенням керівників установ, закладів та організацій сума премії може бути перерахована за наявності коштів на ці цілі в кошторисах.

Перерахунку в установленому порядку також підлягають розміри заробітної плати працівників, які звільнились у цей період.

Щодо проведення індексації грошових доходів

Прикінцевими положеннями Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" визначено, що цей Закон набирає чинності з дня його опублікування і застосовується з 1 січня 2010 р. Статтею 52 цього Закону встановлені розміри прожиткового мінімуму для відповідних соціальних і демографічних груп населення починаючи з січня 2010 р.

Виходячи з установленого розміру прожиткового мінімуму при проведенні індексації заробітної плати та інших доходів, які є об'єктами індексації, має бути здійснений перерахунок сум індексації.

У разі підвищення заробітної плати з січня та квітня 2010 р. і проведення у зв'язку з цим перерахунку заробітної плати працівників підприємств, установ та організацій зазначені місяці слід вважати базовими при обчисленні індексу споживчих цін для подальшої індексації тим працівникам, у яких сума підвищення грошового доходу перевищує суму індексації, нарахованої за відповідний місяць. Нараховані та виплачені суми індексації за січень, лютий, березень та квітень 2010 р. підлягають перерахунку.

Щодо нарахування страхових внесків

На всі суми донарахувань у зв'язку з підвищенням заробітної плати з січня та квітня 2010 р. та проведеним перерахунком заробітної плати працівників підприємств, установ та організацій нараховуються страхові внески до Пенсійного фонду України, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. [c]
Категория: Оплата праці | Просмотров: 3127 | Добавил: Coldplay | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 7
5  
Когда, будут новые разъяснения по поводу перерасчета 2013 года, в частности разъяснений отражения сумм перерасчета в отчете персонификации, как отражать суммы начислений за янв-апр и удержания ЕСВ?

6  
Когда будут, я сразу выложу на сайте в новостях, но что то мне подсказывает что их не будет!! Была новость на сайте о перерасчёте таких сумм, пользуйтесь тем письмом!

7  
а блин так это же и есть эта новость :))))))

4  
Письмо в самом деле очень полезное. Спасибо.

1  
Читал письма и постановления на законодательном уровне, где не удосужились поменять данные даже после кардинальных изменений, но выдают нагора как новый документ. Вот и здесь пытаюсь сопоставить цифры, хотя понимаю, что это копирайт древней рукописи. Может быть вся суть документа в слове "перерахунок" ?

2  
письмо скидывал не для того чтобы всы буквально читали каждую букву и тыкали мне что это старое письмо, нормативы 2010 года, они не актуальны.
Из письма можно сделать полезные выводы:
1) за рішенням керівників установ, закладів та організацій сума премії може бути перерахована за наявності коштів на ці цілі в кошторисах;
2) перерахунку в установленому порядку також підлягають розміри заробітної плати працівників, які звільнились у цей період;
3) січень стає базовим, перевіряємо чи не потрібно перевищила сума підвищення фіксовану суму після перерахунку.
4) нараховуємо ЄСВ на суму перерахунку.
Надеюсь кому то это письмо будет полезно. Если нет - пусть модератор его удалит.

3  
Извините, никого не хотел обидеть. Иногда без комментариев непонятно, что с этим документом делать при таком количестве постановлений. Спасибо за информацию.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |