Середа, 08.05.2024, 06:09
Сайт 
Головна | Міжбюджетні трансферти - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Міжбюджетні трансферти
Міжбюджетні трансферти
ТанюшкаДата: Четвер, 06.02.2014, 14:06 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





я так думаю тут є працівники з казни і райфінуправлінь, підскажіть як у вас проходять міжбюджетні трансферти, наприклад по дорогах наше фінуправління відкриває рахунок по КПК 3131020 і потім коли приходить субвенція надає платіжку на зарахування з рах.3526 на 3151. Я так розумію, що казна повина дати ще й додатки 24-26 з постанови 1407?
 
EVGENIYДата: Четвер, 06.02.2014, 22:37 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Танюшка, 8.1.2. Казначейство України отримує від Мінфіну України на паперових та електронних носіях помісячний розподіл міжбюджетних трансфертів, які надаються з державного бюджету місцевим бюджетам, за кодами бюджетів за відповідними місцевими бюджетами.

Казначейство України через Головні управління Казначейства доводить територіальний розпис міжбюджетних трансфертів за їх видами та територіями у розрізі місцевих бюджетів (додатки 24 - 26 до цього Порядку) до відома Міністерства фінансів Автономної Республіки Крим, головних фінансових управлінь обласних державних адміністрацій, Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та фінансового управління Севастопольської міської державної адміністрації.
 
ТанюшкаДата: П`ятниця, 07.02.2014, 11:20 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





з обласними тут зрозуміло, а до відома районні фінансові управління хто доводить?
 
КазначейДата: Неділя, 09.02.2014, 00:37 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Танюшка
Цитата Танюшка ()
з обласними тут зрозуміло, а до відома районні фінансові управління хто доводить?

Витяг з розпису РФУ и ГФУ доводит территориальный орган ДКСУ. Наши ФУ заключили договор с казначейством, о том, что казначейство само перечисляет субвенцию и дотацию, потому что поступают они всегда ну очень неожиданно, и обычно в конце рабочего дня, а зачислить на доходные счета надо срочно. Когда нам сообщают, что зачислена субвенция (дотация), я сама набираю п/п, подписывает его начальник тер.органа ДКСУ и его главный бухгалтер + печать тер.органа ДКСУ. П/п со счета 3525 делаю в мереже, а вот с 3526 не получается - при создании нового п/п строка "міжбюджетні трансферти, повернення фінансування" - не активна; п/п, набранное в курьере - не тянется в Е-Казну, приходится набирать руками. А как Вы боретесь с 3526?
 
ТанюшкаДата: Понеділок, 24.02.2014, 18:01 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Казначей, я теж не змогла його обмануть:)) як відкривала рахунок 3526 по 07 фонду так я його внесла в мережу і створюю ПД через зобовязання, а на друк виводю тільки платіжку

Добавлено (24.02.2014, 16:01)
---------------------------------------------
Допоможіть знайти зразок договору з казначейством по перахуванню субвенції по дорогах

 
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Міжбюджетні трансферти
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: