П`ятниця, 26.04.2024, 21:58
Сайт 
Головна | Услуги экспертизы проектно-сметной документации по кап. рем. - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: GalinaT, Natty  
Форум » Казначейське обслуговування » Застосування КЕКВ » Услуги экспертизы проектно-сметной документации по кап. рем. (по какому КЕКВ?)
Услуги экспертизы проектно-сметной документации по кап. рем.
olaДата: Вівторок, 13.11.2012, 20:48 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Ситуация следующая: для рассмотрения возможности финансирования работ по кап. ремонту на следующий календарный год учреждению необходимо провести экспертизу проектно-сметной документации (в результате выдается заключение экспертизы). По какому КЕКВ оплачиваются такие услуги (нормативное обоснование)?
 
nechivanДата: Вівторок, 13.11.2012, 21:44 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





ola, згідно Наказу №333:
"7.1.3.4. Код 1134 „Оплата послуг (крім комунальних)”
і) оплата послуг з розробки нормативів, паспортів та надання дозволів на водокористування; надання дозволів на відведення земельних ділянок; виготовлення технічної документації на земельні ділянки; експертних висновків, рекомендацій тощо; оплата послуг з розробки проектно-кошторисної документації для поточного ремонту, монтажу обладнання та устаткування; оплата за містобудівне обґрунтування та інші передпроектні роботи на проведення капітального ремонту (будівництво, реконструкцію), якщо такі роботи не включені до кошторису;".

Для чого експертний висновок - подивиться http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1041.33057.0, у 6 пункті є таке:" - позитивного експертного висновку (Порядки N 483 [16], N 1269 [19] та ДБН А.2.2-3-2004 [43]). Тобто на проектно-кошторисну документацію має бути наданий органами державної експертизи позитивний експертний висновок (який чинний протягом строку дії технічних умов та архітектурно-планувального завдання)."

Але коли в мене сумніви - краще запитати казначейство листом.
 
olaДата: Вівторок, 13.11.2012, 23:03 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Спасибо за ответ. Я тоже так считаю. А вот наш казначей говорит, что оплачивать данные услуги необходимо по КЕКВ 2131 или 2133 (соответственно назначению кап. ремонта по объектам)
 
НатіДата: П`ятниця, 16.11.2012, 16:39 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Хочу продовжити тему по КЕКВ 2130. Будь-ласка підкажіть, в нашій станові проводиться кап.роемонт фасаду будівлі (обкладається плитка по цоколю) та прилеглої території (виможується тротуарна плитка), чи можу я заключивши договір на виконання проектно кошторисної докментації з установою 1 по (2133) , заключити договір з іншою установою2 на придбання буд метеріалів по КЕКВ 1131, та знову договір із 1 установою на проведення робіт по кап. ремонту? . Казначейство звертає увагу на те (попередній перегляд документів) в проектно-кошторисній документації вказана вартість робіт разом з матеріалами тому всі витрати повинні йти з кекв 2133? Чи може в когось була подібна ситуація, і як по КРУ?
 
userДата: П`ятниця, 16.11.2012, 21:05 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Що стосується двох останніх питань з точки зору ДФІ(ніколи шукати писалання на нормативку):
1. Експертиза по КЕКВ 2130.
2. Якщо в договорі і в кошторисі закладені матеріали - значить 2130, по 1131 - буде нецільове використання коштів.
 
Форум » Казначейське обслуговування » Застосування КЕКВ » Услуги экспертизы проектно-сметной документации по кап. рем. (по какому КЕКВ?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: