П`ятниця, 26.04.2024, 08:01
Сайт 
Головна | Административные услуги - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty  
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Административные услуги (Административные услуги (Код 22012500))
Административные услуги
Радистка_КэтДата: Вівторок, 14.01.2014, 20:20 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Коллеги из госбюджета!

Есть такое постановление КМУ:
від 7 серпня 2013 р. № 600 "Деякі питання ведення обліку доходів, які надходять як плата за надання адміністративних послуг".

На основании его с 03.01.2014 открыты счета в разрезе ведомств по коду доходов 22012500.

Старые счета, при этом, не закрыты.

Что делать? Наше ведомство не дает разъяснений.
 
EVGENIYДата: Вівторок, 14.01.2014, 22:26 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Радистка_Кэт, На ваше ведомство должен был открыт счёт, вы теперь можете написать письмо в казначейство с просьбой разблокировать данный счёт и в последующем для контроля надходжень просим выдавать выписки по данному счёту! Теперь вы когда выписывает счёт или акт или ещё чего то, то насчитываете по новым счетам кредиторку (какой там новый счёт ввели уже не помню), потом по выписке смотрите если деньги поступили то закрываете счёт, и в квартальном отчёте в додатке 38 будете показывать это всё wink
 
EVGENIYДата: Середа, 15.01.2014, 02:24 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Нарахування замовникам зобов'язань за надання адміністративних послуг (на підставі відповідних первинних документів, розпоряджень та дозволів керівника установи)
911
921
Погашення замовниками зобов'язань перед бюджетом за отримані адміністративні послуги
921
911
 
Радистка_КэтДата: Середа, 15.01.2014, 09:13 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





То есть, были старые счета и вы внезапно перешли на новые?
 
Я от казначейства и узнала про них.
 
 
mulberryДата: Четвер, 16.01.2014, 16:49 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Шановні колеги, поділіться, будь ласка досвідом обліку платних адмінпослуг  в світлі нового Плану рахунків. Які первинні документи збираєте та обробляєте, які регістри заповнюєте і т.д. Тема зовсім нова, а наступний квартальний звіт не за горами. В ньому  потрібно буде ретельно заповнювати додаток 38. У кого які думки?
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 16.01.2014, 17:21 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Теперь будет возможность брать выписки со счетов, правда, январь выпадает.

У нас количество услуг фиксируется в НКС. Надо будет смотреть разницу и ковыряться - выяснять, откуда она.

Тяжело это будет, конечно.
 
mulberryДата: Четвер, 16.01.2014, 21:34 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Радистка_Кэт, виписки і раніш не проблема була брати, вся біда в тому , що зараз цю масу  інформаціїї потрібно буде обробляти та показувати в звітності, чого раніш не вимагалось.
 
Радистка_КэтДата: П`ятниця, 17.01.2014, 13:25 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Еще какая проблема - счет был не только наш.
 
mulberryДата: П`ятниця, 17.01.2014, 17:52 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





Ми написали листа в казначейство із проханням  видруковувати нам виписки з такого-то рахунку у зв"язку із тим-то й тим... І виписки тепер маємо без жодних проблем. Тільки це геморойно, бо крім наших сум там ще є багато сум зовсім чужих. От так і балансуємо щомісяця: свій-чужий...

Повідомлення відредагував mulberry - П`ятниця, 17.01.2014, 17:53
 
Радистка_КэтДата: П`ятниця, 17.01.2014, 18:03 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Это вам повезло - далеко не все казначейства соглашаются такое делать.

Занималась как-то этим на уровне всей Украины.
 
maricaДата: Середа, 05.02.2014, 18:56 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





Допоможіть з адмініпослугами (код 22012500): в якому меморіальному ордері  відображати розрахунки та зобов"язання замовників  та в якому документі узагальнювати отримання оплати (відомість чи реєстр, яка форма)? /у мене таке вперше/ . Виписку з казначейства отримала.
 
mulberryДата: Четвер, 06.02.2014, 17:46 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





marica, в мене паралельне запитання до колег: в яких статтях Балансу (ф.1) (актив та пасив) відображати залишки за рах.911 та 921. Прискіпливо вивчала порядок складання фінансової звітності і ніде знайомих буковок , а саме адміністративні послуги" не знайшла, крім загальних фраз щодо заповнення додатку 38. Крик душі. Колеги, відгукніться. maricaРадистка_Кэт,  може, пристосувати під цей облік м.о. № 4 чи м.о 6 , позаяк і регістрів обліку ніхто не придумав. А квартальний звіт ось-ось...

Добавлено (06.02.2014, 15:44)
---------------------------------------------
до речі, жодних статей в періодиці на цю тему теж не зустрічала. Можливо, хтось із колег бачив? Поділіться.

Добавлено (06.02.2014, 15:46)
---------------------------------------------
Як буде цікаво, викладу на Ваш розсуд  стилізований під облік адмінпослуг меморіальний ордер. Правда, ще доробляю...

 
KlavaДата: Четвер, 06.02.2014, 18:19 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





У нашому казначействі казали, що в Балансі такі операції не показувати. Заповнювати  лише додаток 38 на підставі регістрів обліку, які рекомендували придумати самими. З цього питання почитайте статтю казначеїв у газеті "Бюджетна бухгалтерія", 2014, № 5, с. 24.
 
Радистка_КэтДата: Четвер, 06.02.2014, 18:26 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





Для этих целей подойдет более примитивная форма ордера - пришло-ушло.

В балансе этих счетов нет, так как они замыкаются сами на себе и не влияют на основные статьи.
 
mulberryДата: Четвер, 06.02.2014, 18:41 | Повідомлення # 15
Група: Видалені





Радистка_Кэт, Klava,   як тоді бути із примітивними випадками :
1) послуга надана, а плата за неї з якої-небудь причини не надійшла на бюджетний рахунок.
2)замовник наперед оплатив послугу( як це зазвичай робиться), а послуга з яких-небудь причин йому не надана.

Добавлено (06.02.2014, 16:41)
---------------------------------------------
Klava, вишліть мені за можливості, текст статті на моє мило, будь ласка.

 
maricaДата: Четвер, 06.02.2014, 18:41 | Повідомлення # 16
Група: Видалені





mulberry, я думаю більше про 4 м.о. / як спецфонд/
Klava, статтю  я прочитала, там нічого  про конкретне ведення обліку - меморіальний та правильність нарахування немає - написано: "облік доходів,  які надходять як плата за надання адмін.послуг, ведуть розпорядники бюджетних коштів", далі написано про спеціальні рахунки 911 та 921, і найцікавіше: що Порядок, за яким відображають  операції з надання адм.послуг, Мінфіном не затверджено.
Стаття з "Бюджетної бухгалтерії" хороша, по ній хоч зрозуміло, що робити в загальному, після її прочитання і виникли дані питання.
Буду вдячна за будь-яку допомогу.
 
mulberryДата: Четвер, 06.02.2014, 18:48 | Повідомлення # 17
Група: Видалені





marica, у мене теж думка вести стилізований 4 м.о.  і закривати його по мірі поступлення документів. Але ж залишок реально буде і на 911, і на 921, або я чогось не доганяю. Просвітіть

Повідомлення відредагував mulberry - Четвер, 06.02.2014, 19:11
 
Радистка_КэтДата: Понеділок, 05.01.2015, 13:16 | Повідомлення # 18
Група: Видалені





Коллеги, давайте делиться, кто как заполняет счета 921-911.

Особенно интересуют ведомства госбюджета
 
Форум » Бухгалтерський облік » Разное (Пишите сюда, если не знаете, где создать тему) » Административные услуги (Административные услуги (Код 22012500))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: