Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Воскресенье, 27.05.2018, 18:17
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Natty, eMelya  
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Начисление надбавок за выслугу лет педработникам (начисление надбавки за выслугу лет на доплату)
Начисление надбавок за выслугу лет педработникам
РадьковаДата: Понедельник, 08.10.2012, 13:08 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Друзья
Сообщений: 23
Награды: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
У нас возник вопрос: Начисляются ли надбавки ( положенные педработникам, например, надбавка за выслугу лет) на доплату за расширенную зону обслуживания? Помогите разобраться)
 
ЕвгенийДата: Понедельник, 08.10.2012, 13:22 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Друзья
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Подскажите пожалуйста гос.служащему отработавшему более 15 лет положено нет материальное вознаграждение в кол-ве 2 ср.месячных заработков?
 
EVGENIYДата: Понедельник, 08.10.2012, 15:12 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 2282
Награды: 61
Репутация: 32767
Статус: Offline
Евгений, положено! Сейчас эту постанову не могу найти, но она есть, на работе у меня точно есть! Но на практике не всегда платят sad
 
mulberryДата: Понедельник, 08.10.2012, 17:52 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 515
Награды: 12
Репутация: 42
Статус: Offline
Евгений, така постанова є, називається вона Постанова КМУ від 24.02.2003 р.№ 212 Про затвердження порядку видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну безперервну працю в огранах державної влади, зразкове виконання трудових обов"язків. Однак, на практиці цю допомогу можна виплачувати тільки за наявності економії фонду оплати праці а також за умови успішної служби держслужбовця (щорічна оцінка не менше "добре" та відсутність дисциплінарних стягнень і т.ін.)

Самый хороший учитель в жизни - опыт. Берет, правда, дорого, но объясняет доходчиво.
 
EVGENIYДата: Понедельник, 08.10.2012, 18:29 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 2282
Награды: 61
Репутация: 32767
Статус: Offline
Вот её текст smile

ПОРЯДОК
видачі грошової винагороди державним службовцям за сумлінну безперервну працю в органах державної влади, зразкове виконання трудових обов'язків

1. Грошова винагорода державним службовцям за сумлінну безперервну працю в органах державної влади, зразкове виконання трудових обов'язків (далі - грошова винагорода) видається особам, які пропрацювали безперервно на посадах державних службовців в одному або кількох органах державної влади не менше ніж 10 років.

До стажу безперервної роботи (служби) на посадах державних службовців в одному або кількох органах державної влади зараховуються всі періоди роботи (служби) у цих органах, у тому числі до 1 січня 1994 р., на посадах державних службовців, передбачених статтею 25 Закону України "Про державну службу", а також на посадах, що відносяться в установленому законодавством порядку до відповідних категорій посад державних службовців, на посадах керівних працівників і спеціалістів в апараті органів, зазначених у частині другій статті 9 Закону України "Про державну службу".

До стажу, який дає право на
 
nechivanДата: Понедельник, 08.10.2012, 20:08 | Сообщение # 6
Генерал-полковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 430
Награды: 8
Репутация: 12
Статус: Offline
Главное здесь "у межах асигнувань на оплату праці, передбачених у державному бюджеті для відповідних органів державної влади". Так и отвечают вышестоящие.
 
mulberryДата: Понедельник, 08.10.2012, 21:05 | Сообщение # 7
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 515
Награды: 12
Репутация: 42
Статус: Offline
Радькова, не знаю, як у педпрацівників, але в системі держслужби додаткові надбавки в системі оплати праці стоять особнячком, тобто нараховуються на оклад плюс гірські(якщо є) і все. Ні преміювання, ні інші надбавки на ці додаткові надбавки не нараховуються, а в ідеальному випадку нормувати нарахування надбавки за розширення зони обслуговування має колдоговір.Немає прописано норми в колдоговорі-немає надбавки. І ще одне. Потрібно дуже добре обставити в наказі сам факт розширення зони обслуговування, щоб аргументувати збільшення оплати праці в кожному окремому випадку.
Ось що нарила в Інтернеті:
Розширенням зони обслуговування або збільшення обсягу робіт вважається виконання працівником поряд зі своєю роботою, обумовленою трудовим договором, додаткового обсягу робіт за однією і тією самою професією або посадою.

Основною умовою встановлення доплати за суміщення професій (посад) і розширення зони обслуговування (збільшення обсягу робіт) є наявність відповідних вакантних посад у штатному розписі та робота, яку необхідно виконувати та яка не обумовлена в трудовому договорі працівника.

Доручення виконання обов'язків відсутнього працівника іншому працівнику здійснюється у випадку, коли працівник відсутній, але згідно із законодавством за ним зберігається місце роботи.

Про доручення працівнику додаткових обов'язків у порядку суміщення професій (посад), розширення зони обслуговування або виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника по підприємству видається наказ (розпорядження).

Якщо в наказі про суміщення професій (посад) або про розширення зони обслуговування не було обумовлено терміну, на який працівнику доручаються додаткові обов'язки, то відповідно до частини третьої ст. 32 КЗпП його необхідно повідомити про скасування доплати за суміщення професій не пізніше ніж за два місяці.

При організації оплати праці на підприємстві слід також враховувати, що державою визначено норми оплати праці, яких мають дотримуватись усі підприємства. Зокрема, це оплата за роботу у вихідні, святкові та неробочі дні, надурочну роботу.

Відповідно до ст. 62 КЗпП надурочною вважається робота понад установлену тривалість робочого дня. Тобто у випадку, коли необхідно після завершення робочого дня закінчити розпочату роботу, яка внаслідок непередбачених обставин не могла бути закінченою в нормальний робочий час, а припинення її може призвести до псування громадського майна, і роботодавець залишає працівників для виконання цієї роботи, виникають надурочні години.

За відпрацьовані понад нормальну тривалість робочого дня години (надурочні години) в кінці місяця виплачується компенсація за погодинною системою – у подвійному розмірі годинної ставки; за відрядною системою оплати праці – у розмірі 100 % тарифної ставки працівника відповідної кваліфікації, оплата праці якого здійснюється за погодинною системою.

Крім того, виникають ситуації, коли працівники залучаються до роботи у свій вихідний (святковий або неробочий) день. При цьому слід враховувати, що залучення до роботи у вихідні дні провадиться за письмовим наказом (розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу і на це має бути дозвіл профспілкового комітету підприємства (ст. 71 КЗпП). Частиною другою цієї статті визначено виняткові випадки, коли дозволяється залучення працівників до роботи у вихідні дні.

У наказі про залучення працівників до роботи у вихідний день має бути визначено, як саме буде компенсовано роботу у вихідний день.

Відповідно до ст. 72 КЗпП робота у вихідний день може бути компенсована або наданням іншого дня відпочинку, або у грошовій формі у подвійному розмірі, визначеному ст. 107 КЗпП.

При залученні працівників до роботи у святковий або неробочий день (цей день для працівників вихідний) компенсація провадиться в обов'язковому порядку у подвійному розмірі. За бажанням працівника за роботу у святковий або неробочий день йому може бути надано інший день відпочинку (ст. 107 КЗпП).

Оплата за роботу у вихідні, святкові та неробочі дні згідно зі ст. 107 КЗпП здійснюється у подвійному розмірі, а саме:

відрядникам – за подвійними відрядними розцінками;

працівникам, праця яких оплачується за годинними або денними ставками, – у розмірі подвійної годинної або денної ставки;

працівникам, які одержують місячні оклади, – у розмірі одинарної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота у вихідний день провадилась у межах місячної норми робочого часу, і в розмірі подвійної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота провадилась понад місячну норму.

Оплата за роботу у святкові дні провадиться з урахуванням установлених законодавством підвищень окладів. Доплата за суміщення професій (посад), збільшений обсяг робіт, якщо працівником виконувались ці обов'язки; доплата за роботу у нічний час тощо виплачується без подвоєння, на загальних підставах.Неля Синько


Начальник відділу організації заробітної
плати та вдосконалення законодавства з оплати
праці Мінпраці та соціальної політики УкраїниСамый хороший учитель в жизни - опыт. Берет, правда, дорого, но объясняет доходчиво.
 
РадьковаДата: Вторник, 09.10.2012, 09:03 | Сообщение # 8
Сержант
Группа: Друзья
Сообщений: 23
Награды: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
mulberry, дуже дякую за выдповыдь!
 
mulberryДата: Вторник, 09.10.2012, 09:39 | Сообщение # 9
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 515
Награды: 12
Репутация: 42
Статус: Offline
Радькова, ось іще гарна стаття за вашим питанням, там розглянуто всі нюанси та відмінності суміщення, виконання обов"язків тимчасово відсутнього працівника та розширення зони:
http://www.kadrovik.kiev.ua/info/art49.html
Заодно і сама навчилась biggrin


Самый хороший учитель в жизни - опыт. Берет, правда, дорого, но объясняет доходчиво.
 
AleksoДата: Воскресенье, 16.12.2012, 21:09 | Сообщение # 10
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 30
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
С 01.01.2013 года работникам клубных учреждений устанавливается надбавка за выслугу лет. Может кто знает каким нормативным документом это установлено. Подскажите пожалуйста.
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Начисление надбавок за выслугу лет педработникам (начисление надбавки за выслугу лет на доплату)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 | |