Оздоровчі економістам медичного закладу - Форум

Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Воскресенье, 04.12.2016, 00:47
|
RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Страница 1 из 11
Модератор форума: Natty, eMelya 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Оздоровчі економістам медичного закладу (чи можна виплачувати)
Оздоровчі економістам медичного закладу
Ann1811Дата: Вторник, 22.07.2014, 12:51 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка чи можуть претендувати на виплату допомоги на оздоровлення економісти та бухгалтери медичної установи? Чим керуватись при наданні такої допомоги?
 
AnimoneДата: Вторник, 22.07.2014, 15:02 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Друзья
Сообщений: 704
Награды: 16
Репутация: 53
Статус: Offline
Цитата Ann1811 ()
Чим керуватись при наданні такої допомог

Если порядок выплаты такой помощи мед.работникам регламентирован на законодательном уровне (п.2 Постановы КМУ № 504), то порядок её выплаты остальной категории работников, обязательно должен быть прописан в Положении об оплате труда.

Во всяком случае, п.5.11 Приказа МОЗ № 308/519 от 05.10.2005 определено, что

Керівники мають право надавати працівникам матеріальну допомогу, у тому числі на оздоровлення, у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік, крім матеріальної допомоги на поховання.


ё-моё!
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Оздоровчі економістам медичного закладу (чи можна виплачувати)
Страница 1 из 11
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 | |