П`ятниця, 26.04.2024, 09:32
Сайт 
Головна | Відображення у квартальній звітності коштів банку Україна - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty, GalinaT  
Форум » Звітність » Звітність до казначейства » Відображення у квартальній звітності коштів банку Україна (як відображати заборгованість банк Україна)
Відображення у квартальній звітності коштів банку Україна
НатДата: Середа, 11.07.2012, 14:20 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Чи вказується у квартальній звітності до казначейства заборгованість банку Україна? В нас попередній бухгалтер казначейства з 2010 року рекомендував не відображати, а "нова мітла" хоче щоб в балансі ці суми були, пам"ятаю в бюджетній бюхгалтерії було роз"яснення по банку Україна, але знайти не можу. Підкажіть хто знає як бути, будь-ласка
 
nechivanДата: Середа, 11.07.2012, 16:04 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Нат, у нас заборгованість банку Україна занесена на позабалансові рахунки ще з 2009-2010 років.
 
НатДата: Середа, 11.07.2012, 19:13 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Напідставі чого ви її переносили ???
 
EVGENIYДата: П`ятниця, 13.07.2012, 00:59 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Нат, я завтра гляну, помоему задолженость по банку Украина отображается в одном из додатков только я не помню в каком, управление юстиции отчитывается по банку Украина! И сдаётся мне было какое то разьяснение ещё давно, постараюсь разобраться но блин как обычно времени не будет и забуду sad но постараюсь smile
 
НатДата: Середа, 18.07.2012, 17:51 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





EVGENIY, напевно про мене зхабули, чи дуже зайняті, обізвіться!
 
EVGENIYДата: Середа, 18.07.2012, 20:28 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Нат, Добре що ви написали, я як раз через телефон прочитав ваше повідомлення і згадав що обіцяв і одразу подивився звіт нашого ВДВС, вони ставлять цю заборгованість в Додакток 18 строчка 110 та в балансі в ішну заборгованість!
 
НатДата: Четвер, 19.07.2012, 10:02 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Дуже, дуже дякую, хоча не зовсім так як в мене, але варіант :-)))
 
Форум » Звітність » Звітність до казначейства » Відображення у квартальній звітності коштів банку Україна (як відображати заборгованість банк Україна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: