П`ятниця, 26.04.2024, 18:41
Сайт 
Головна | Терміново! Допоможіть будь ласка! Списання дооцінених ОЗ - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Терміново! Допоможіть будь ласка! Списання дооцінених ОЗ
Терміново! Допоможіть будь ласка! Списання дооцінених ОЗ
Ira2015Дата: Середа, 08.04.2015, 11:37 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Добрий день! Допоможіть будь-ласка! У нас була перевірка, сказали зробити дооцінку ОЗ залишкова вартість яких дорівнює нулю, при цьому завіряли що нараховувати знос на такі ОЗ в подальшому на дооцінену вартість не потрібно! Я так і робила, через рік ОЗ стали непридатними для використання, я їх списала із дооціненою залишковою вартістю! А тепер вичитала, що це є помилково! Потрібно в любому випадку було донараховувати знос на нову вартість за мінусом ліквідаційної, але ліквідаційну я не встановлювала, от як тепер вийти з ситуації!? Можливо встановити ліквідаційну вартість датою дооцінки і в такому ж розмірі як була проведена дооцінка? тоді як я розумію не потрібно б було нараховувати знос? але чи не означає це , що мені при списанні потрібно було отримати кошти в сумі встановленої ліквідаційної вартості? Адже вартість основних засобів та нематеріальних активів, яка амортизується, — це первісна вартість за мінусом ліквідаційної вартості.ліквідаційна вартість — це сума коштів, що її підприємство очікує отримати від реалізації активів після закінчення строку їх корисного використання, за мінусом витрат, пов’язаних з продажем. Вже голова пухне! Як краще зробити?
 
AnnaDanilenkoДата: Середа, 08.04.2015, 17:08 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Цитата Ira2015 ()
через рік ОЗ стали непридатними для використання, я їх списала

напишіть що це за ОЗ та що ви з ними зробили після списання. що ви за установа?
 
Ira2015Дата: Четвер, 09.04.2015, 10:13 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Цитата Ira2015 ()
напишіть що це за ОЗ та що ви з ними зробили після списання. що ви за установа?
системний блок, монітор, принтер ,бюджетна установа, я їх здала на технічну експертизу, потім на утилізацію комп.техніки, по списанню зробила все як треба по постанові 1314,ну звичайно крім того, що залишилась дооцінена залишкова вартість)


Повідомлення відредагував Ira2015 - Четвер, 09.04.2015, 14:09
 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » Терміново! Допоможіть будь ласка! Списання дооцінених ОЗ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: