Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Понедельник, 23.09.2019, 02:24
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2015 » Февраль » 16 » Індексація необоротних активів
15:34
Індексація необоротних активів
У 2015 році індексація необоротних активів чинним законодавством не передбачена. Замість цього, в бюджетних нацстандартах ми отримали оновлені правила переоцінки первісної вартості необоротних активів. На відміну від індексації, для проведення якої було відведено І квартал наступного звітного року, період для проведення переоцінки активів не встановлено, адже така переоцінка проводиться тільки за умов, визначених в НП(С)БО 121 «Основні засоби» та П(С)БО 122 «Нематеріальні активи».

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/buhgalterskiy-oblik/neoborotni-aktivi-u-byudzhetnikiv-chi-indeksuvati-v-2015-rotsi/
Категория: Бухгатерський облік | Просмотров: 1991 | Добавил: Елена777 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 4
3 Yula  

4 ТерцентрКоростень  
Тільки ось цікаво, хто має повноваження визначти справедливу вртість об'єкта О.З., це скоріше натякає на те, що має бути висновок експертної оцінки, потім на підставі якої видається наказ  по установі про проведення переоцінки та результати такої переоцінки оформлятимуться актами переоцінки по кожному об'єкту О.З. і затверджуються органом, що розпоряджається майном, наприклад - міська рада. Ну і виходить те, що послуги експерта потрібно  заздалегідь включати в кошторис, а такі послуги коштують не дешево, враховуючи, що установам потрібно проводити переоцінку будівель в тому числі.

2 Вилка1  
Не открывается ссылка с подробностями.

1 kuooksp  
Як я розумію і індексація і переоцінка проводиться лише з рішення керівника установи, з дозволу вищестоящої організації, і не є обов'язковою?

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2019 | |