Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Воскресенье, 18.08.2019, 00:42
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2011 » Декабрь » 5 » СПИСАННЯ МАЙНА БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ
21:58
СПИСАННЯ МАЙНА БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ

Державна казначейська служба у листі від 01.11.2011 р. № 17-08/729-4393 нагадала, що механізм списання об’єктів державної власності визначено Порядком списання об’єктів державної власності, затвердженим постановою КМУ від 08.11.2007 р. № 1314.

Як зазначено у п. 4 цього Порядку, списанню підлягає майно, що не може бути в установленому порядку відчужене, безоплатно передане державним підприємствам, установам чи організаціям та щодо якого не можуть бути застосовані інші способи управління (або їх застосування може бути економічно недоцільне), у разі коли таке майно морально чи фізично зношене, непридатне для подальшого використання суб’єктом господарювання, зокрема у зв’язку з будівництвом, розширенням, реконструкцією і технічним переоснащенням, або пошкоджене внаслідок аварії чи стихійного лиха та відновленню не підлягає, або виявлене в результаті інвентаризації як нестача. Списання майна, виявленого в результаті інвентаризації як нестача, здійснюється після відшкодування його вартості, крім випадків, коли здійснити таке відшкодування неможливо. Морально застаріла комп’ютерна техніка, придатна для подальшого використання, може передаватися до сфери управління місцевих органів виконавчої влади з подальшим її закріпленням за відповідними закладами, установами та організаціями.

Що стосується порядку списання запасів бюджетних установ, то його механізм визначено Інструкцією з обліку запасів бюджетних установ, затвердженою наказом Держказначейства від 08.12.2000 р. № 125.

Відповідно до п. 69 цієї Інструкції списання з балансу установи малоцінних і швидкозношуваних предметів, інструментів, виробничого, господарського інвентарю та інших запасів, що стали непридатними, здійснюється на підставі актів списання (якщо інший порядок списання не встановлено відповідним міністерством, іншим центральним органом виконавчої влади). Такі акти складаються постійно діючою комісією, призначеною наказом керівника установи, і затверджуються цим керівником.

Просмотров: 22432 | Добавил: EVGENIY | Рейтинг: 3.1/7
Всего комментариев: 9
9 Kstnia  
Підскажіть, будь ласка як списати бланки не суворої звітності

8 )))))))  
Доброго дня підскажіть будьласка як правильно списати кастрюлю емальвану і алюміневу?

6 AliLit  
Добрий день! Підскажіть, будь ласка, по списанню основних засобів наступне: 
наш навчальний заклад є структурним підрозділом вищестоящої організації чи маємо ми право самостійно без дозволу керівника вищестоящої організації списати основні засоби і яка має бути їх первісна вартість. Бопоможіть хто знає, дуже треба. Дякую.

7 San  
У нас такая же проблема!...Как вы её решили? Напишите, пожалуйста!

4 Тиманова  
Постанова КМУ від 26.12.2012 №1199!!!!

3 cveta  
Підскажіть, будь ласка, як правильно передати безкоштовно трактора, який знаходиться на балансі комунальної власності ( терцентру) на баланс комунальної власності (ВУКЖГ)

1 Ксю  
Всім дякую,але я так і не зрозуміла яка інструкція зараз діє для списання основних засобів для бюджетних установ,що фінансуються з місцевого бюджету(районного).

2 nnnnk  
На сьогодні не існує ні однієї діючої інструкції,окрім постанови КМУ від 08.11.2007 р. № 1314 щодо "Порядку списання об’єктів державної власності". Для місцевого бюджету міста Києва існує рішення Київської міської ради від 19.07.05 № 816/3391 щодо "Порядку списання основних засобів з балансів підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади міста Києва"

5 AliLit  
Добрий день! Підскажіть, будь ласка, по списанню основних засобів наступне:
наш навчальний заклад є структурним підрозділом вищестоящої організації чи маємо ми право самостійно без дозволу керівника вищестоящої організації списати основні засоби і яка має бути їх первісна вартість. Бопоможіть хто знає, дуже треба. Дякую.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2019 | |