П`ятниця, 03.05.2024, 07:59
Сайт 
Головна | отчётность за месяц - Сторінка 3 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: nechivan, GalinaT  
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Отчётность в Екселе которая выложена на сайте » отчётность за месяц (обсуждаем отчётность за месяц)
отчётность за месяц
EVGENIYДата: Четвер, 29.07.2010, 23:29 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





кто нашёл какие ошибки в бланках или в формулах пишите сюда, или может пожелания какие-нибудь, предложения по усовершенствованию и т.д.
 
EEEEEEEEEEEEEEДата: П`ятниця, 02.03.2012, 13:10 | Повідомлення # 61
Група: Видалені





нет форми 2; 4-1; 4-2
 
nechivanДата: П`ятниця, 02.03.2012, 15:13 | Повідомлення # 62
Група: Видалені





EEEEEEEEEEEEEE, согласно Наказу №44

"2.6.2. Бюджетна звітність:
а) місячна - до органів Казначейства за формами (додатки 9-12), визначеними абзацами сьомим-десятим підпункту 2.1.2 пункту 2.1 цієї глави.
"

а в квартальной будут форми 2; 4-1; 4-2.
 
mulberryДата: П`ятниця, 17.08.2012, 10:57 | Повідомлення # 63
Група: Видалені





EVGENIY, моє шанування- бланки квартальної та місясної звітності- просто супер! До цього часу звітність робила в Парус-консолідації, поки обслуговуючі програмісти її не запороли, опісля- робила у Ворді , із мінфінівського наказу. Але в Екселі- це просто супер, зникає необхідність рутинного клацання при заповненні ідентичних комірок та мудрування, яку суму куди вліпити. Спасибі, що хочете і можете допомагати! До річних бланків іще не дивилась, немає необхідності.
 
ТуманскийДата: Середа, 26.09.2012, 13:06 | Повідомлення # 64
Група: Видалені





EVGENIY, ПОПРАВТЕ В ЗВІТНОСТІ В ЗНОСТІ ПО ПОРЯДКУ ВОВИНЕН БУТИ ТЕКСТ З 370 ПО 350
 
EVGENIYДата: Середа, 26.09.2012, 20:57 | Повідомлення # 65
Група: Видалені





Туманский, где именно?? Вот копирую прям из наказа "У місячній бюджетній звітності рядки з 370 по 550 не заповнюються."
 
SJVДата: Понеділок, 04.02.2013, 19:47 | Повідомлення # 66
Група: Видалені





Цитата
кто нашёл какие ошибки в бланках или в формулах пишите сюда, или может
пожелания какие-нибудь, предложения по усовершенствованию и т.д.
в Ф.7 месячная отобразила листы (всего14), в сводную считает всего 4 листа. Как быть? Набрать формулу в ручную, сняв защиту.
 
EVGENIYДата: Понеділок, 04.02.2013, 22:06 | Повідомлення # 67
Група: Видалені





SJV, только что октрыл двадцатый лист написал туда данные и в сводную всё посчиталось!! Возможно вы переименовали листы!!
 
GalinaTДата: Вівторок, 05.02.2013, 00:16 | Повідомлення # 68
Група: Видалені





EVGENIY, В зв"язку з чим зміна "дизайну" звіту?:-))) Як на мене подвійні лінії дуже "гублять" курсор при внесенні даних.
 
EVGENIYДата: Вівторок, 05.02.2013, 00:26 | Повідомлення # 69
Група: Видалені





GalinaT, в связи с тем что тут многие писали что казначества не принимают отчёт так как линий в бланке две, а тут одна sad мне тоже это не нравится и писать формулы было неудобно так как правда теперь не видно на какой ячейке работаешь, но что ж тут уже поделать, хочется же чтоб для всех подходил!  wacko
 
IkarДата: Вівторок, 05.02.2013, 00:47 | Повідомлення # 70
Група: Видалені





В фінупправлінській программі взагалі ліній в табліці нема biggrin Там можна збігти з рядка
 
GalinaTДата: Середа, 06.02.2013, 00:12 | Повідомлення # 71
Група: Видалені





EVGENIY, ну а от такого я ще ні від кого не чула,щоб не приймати звіти через лінії в бланках...:-((((
 
EVGENIYДата: Середа, 06.02.2013, 22:49 | Повідомлення # 72
Група: Видалені





GalinaT, так тут же на сайте жаловались я только не помню на форуме или в коментариях к новостям, но я это запомнил и сейчас применил smile
 
GalinaTДата: Середа, 06.02.2013, 23:37 | Повідомлення # 73
Група: Видалені





EVGENIY, думаю вони вже пожалкували про це :-)
 
IkarДата: Четвер, 07.02.2013, 01:41 | Повідомлення # 74
Група: Видалені





Мені теж цікаво коли приносять семерки з двума лініями...а додатки до них з однею.....
Чи наприклад ті що скопіювалт кошториси з наказу там на вигляд дві лінії....а з Місцевих фінансах з однією приносять
Чи тіж решотки...тіпа однієї нехвата і не провордять платіж...
А бо наприклад з 0000 одні ризначення заповнюють з решотками і по всім правилам тіпа.....а в других просто сплошний текст..і все прохдить...
Чи якто замітив плтіж пішов без решоток але з кекв та кфк попередеду і перевірка Барс цього не помітила
А бува навпаки помічаемо що решітки нехвата....зате з кеквом не тим пропускаем і Барс на це відповіда
Не туди поставлений акцент


Повідомлення відредагував Ikar - Четвер, 07.02.2013, 01:42
 
refroggДата: Субота, 16.02.2013, 23:48 | Повідомлення # 75
Група: Видалені





smile Самое интересное, что в нашем казначействе отчеты , которые согласно приказу должны быть на 3 листах, типа Ф-7, сжатые до 2 листов , уже принимать не хотят, мотивируя тем, что не соответсвуют приказу. И вообще, там все так мелко напечатано, что ничего не видно. Поэтому, судя по всему, прийдется немного модифицировать листы форм smile
 
EVGENIYДата: Понеділок, 18.02.2013, 02:41 | Повідомлення # 76
Група: Видалені





refrogg, У меня просто нет слов, пусть бы они попробывали попринимать отчёты сделанные в ворде и посидели бы посчитали все суммы на калькуляторе вот тогда бы я на них посмотрел! Вобще то я эти формы когда то в 2008 году сделал для своих клиентов особенно для советов у которых много КФК чтоб они не мучались в ворде! Я бы принципиально таким сдавал на двух листах и пусть бы писали отказ в принятии и интересно на что бы они сослались!! Цифры в формах можно увеличить просто у кого то миллионы а у кого то тысячи вот тем у кого тысячи свободно можно увеличить шрифт если им мелко и отчёт вместится на двух листах и цифры будут больше чем если бы в ворде набирали!!!! Вобще я в шоке!!! Маразм крепчает!!! Я уже когда то писал и про две полосочки и про три листа щас напишу!!! Не в одном обзорном письме после ревизий органов ДКСУ не было что отчёты принимались не в соответсвии с формами или то что они на двух листах вместо трёх или то что одна полосочка вместо двух!!! НУ ОТКУДА КАЗНАЧЕИ ВЫХВАТЫВАЮТ ТАКИЕ МЫСЛИ?????????????  angry angry angry angry angry
П.С. Вот реально я бы специально для них сделал в ворде и специально бы по ошибался в итоговых цифрах пусть бы считали на калькуляторе! И ещё бы пусть бы сами попробывали в ворде набрать 25 КФК а потом ещё и зведену!! И просчитать всю математику!!!  angry angry angry angry angry
 
refroggДата: Понеділок, 18.02.2013, 11:36 | Повідомлення # 77
Група: Видалені





smile Это все слова и только .... В образцах к приказу как указана форма № 2 к примеру ? На трех листах.....
 
EVGENIYДата: Понеділок, 18.02.2013, 22:28 | Повідомлення # 78
Група: Видалені





refrogg, это не слова, это логика, наказом утверждены ФОРМЫ а не бланки! Если вы откроете Лигу и попробуете там почитать приказ 44 то увидите что у них вобще не разрываются формы! и в приказе не образцы а формы утверждены!! Ещё раз говорю ФОРМЫ а не БЛАНКИ!!!!!!!! Если вы печатаете на двух листах то ФОРМУ вы не нарушаете!!!!!!!!!!!!! Разве не так?????
 
IrinaGorДата: Вівторок, 19.02.2013, 00:18 | Повідомлення # 79
Група: Видалені





refrogg, якщо ваше казначейство не хоче приймати звіти на 2 листках, то робіть їм з наказу (у ворді), а формами Євгена користується дуже багато установ з усіх областей і нарікань ніяких не має. Навпаки це економить папір та час казначеїв на їх візування.  smile
 
KOTIKДата: Вівторок, 19.02.2013, 15:39 | Повідомлення # 80
Група: Видалені





У нас 36 КФК по местному и 5 КПКВ по "державному" бюджету, а потом еще и "зведена по розпорядни кам" так что нам очень подходит и казначеи наши никогда ничего на этот счет (2 листа или 3 листа ) не говорили!!!!!!!!!!!!!!!!
 
kaznaДата: Понеділок, 25.02.2013, 18:24 | Повідомлення # 81
Група: Видалені





Добрий день.Я казначей. І я своїм установам сама поскачувала з Вашого сайту звіти (за яке велике спасибі від установ). Ми все приймаємо, не має різниці на скількох листах. Це все залежить від конкретного управління ДКСУ. Не потрібно на всіх наговарювать. Ми також люди. І із своїми установами співпрацюємо. І за 7 форму і за річний звіт дякуємо. Пробуємо 7 форму в цьому місяці на електронних носіях, чи в нас получиться побачимо. Бухгалтерам після екселя тяжко.
 
EVGENIYДата: Понеділок, 25.02.2013, 23:02 | Повідомлення # 82
Група: Видалені





kazna, я пробовал в программе от казначейства набрать семёрки и затем вкачать их в БУДЖЕМ, у меня выдало ПОМИЛКОВА СТРУКТУРА sad поэтому не стал напрягать клиентов чтоб они делали в ней нам всё равно вручную потом вносить! А у вас получилось втянуть? Сегодня вроде обновление сделали программы может там уже что то поправили! Дело в том что я могу сделать чтоб и ексель сохранял в дбф для импорта в БУДЖЕМ но если проги казны такие дбфники не делают то как мне догадаться какой нужен файл БУДЖЕМУ я незнаю sad
 
sanaДата: Середа, 27.02.2013, 19:30 | Повідомлення # 83
Група: Видалені





EVGENIY, пересмотрите, пожалуйста, формулы в кв. формах КЕКВ 2700 относится к защищенным статьям, а в Ваших формах (в частности в ф.2 ) он в общий итог по 5 колонке не входит. Спасибо!
 
EVGENIYДата: Середа, 27.02.2013, 20:23 | Повідомлення # 84
Група: Видалені





sana, перезакачайте это поправлено
 
SJVДата: Понеділок, 18.03.2013, 13:47 | Повідомлення # 85
Група: Видалені





Подскажите, пожалуйста, как в форме 7 создать дополнительные сводные. Необходимо: 1. Сводный 070401(НЦДП+ЦДЮТ). 2. 070000 с ЦДЮТ. 3. 070
000 без ЦДЮТ. 4. Сводный с ЦДЮТ. 5. Сводный без ЦДЮТ.
 
tanymegДата: Понеділок, 18.03.2013, 14:55 | Повідомлення # 86
Група: Видалені





Підкажіть будьласка хто знає, чого з розділу фін.звітність не скачуються файли звітності пише що нема доступа до файла та файл, диск або каталог може буже бути доступним дільки для чтенія або сервір не відповідає на запит, далі запитує повторити чи відмінити, нажимаєш повторити ніякої реакції, а нажимаєш відмінити пише нема доступу и нажити ок. Інший варіант при загрузкє пише сбой конвертера при відкритті файла і ок. Що мені робити? Бо напряжно набирати вручну у ворді Форму 7 тимбільш робити квартальний. Можливо в когось є щоб нормально відкривалося скиньте мені будьласка на пошту megveselsil@mail.dp.gov.ua . Дякую за допомогу!!!!!!!!
 
nechivanДата: Понеділок, 18.03.2013, 16:07 | Повідомлення # 87
Група: Видалені





tanymeg, все скачивается, пробуйте на другом компе или с помощью другого браузера. И, пожайлуста, более конкретней указывайте что именно не скачивается: "Квартальна звітність в екселі для 2003 офіса" или что-то другое.
 
tanymegДата: Вівторок, 19.03.2013, 14:56 | Повідомлення # 88
Група: Видалені





Не скачуєтья усе і кварталка і місячна звітність і обох офісах також пробовала на другому компі там і вінда нова сучасна і браузер опера, і захист відключала, що я тільки не робила пісня одна й таж сама. Якби все було окей, чи я просилаб допомоги?
 
EVGENIYДата: Вівторок, 19.03.2013, 23:02 | Повідомлення # 89
Група: Видалені





tanymeg, отправил вам все отчёты на емейл smile возможно скорость закачки маленькая и вы не дожидаетесь пока всё загрузится smile
 
Алена1440Дата: Неділя, 28.04.2013, 20:05 | Повідомлення # 90
Група: Видалені





Добрый день, а где можно скачать формы отчетности ? Что-то я не увидела sad ссылок,где их можно посмотреть? Спасибо!
 
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Отчётность в Екселе которая выложена на сайте » отчётность за месяц (обсуждаем отчётность за месяц)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: