П`ятниця, 17.05.2024, 03:15
Сайт 
Головна | Договор на водопостачання та водовідведення - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Договор на водопостачання та водовідведення
Договор на водопостачання та водовідведення
IRENEДата: Четвер, 23.01.2014, 12:17 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Шановні колеги, потрібна ваша думка з такого питання: чи правомірні дії місцевого УДКСУ щодо відмови (усної) у реєстрації договору на водопостачання та водовідведення та вимагає укладати дві різні угоди з Водоканалом? Одну на водопостачання , другу на водовідведення.
Загальна річна сума видатків за КЕКВ 2272 складає 950 грн.
Лічильник води є, послуги оплачуються по фактичним показникам.
 
mulberryДата: Четвер, 23.01.2014, 12:39 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





IRENE, я не дуже розумію цього, позаяк стоки (їх об"єм) визначаються за показником споживання води, оплата за водовідведення та водопостачання надходить на один і той самий рахунок, мотивація казначейства яка? Ви мене здивували. Зараз піду у водоканал, що мені іще скажуть... wacko

Повідомлення відредагував mulberry - Четвер, 23.01.2014, 12:39
 
IRENEДата: Четвер, 23.01.2014, 12:51 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Якби Ви знали mulberry, як мене здивували в УДКСУ...А мотивація така: предмет договору треба визначати згідно з класіфікатором.  І взагалі ВСІ так ВЖЕ зробили. Я кажу: До чого тут класіфікатор, якщо ми не застосовуємо при закупілві цих послуг  ЗУ Про закупівлі за держ.кошти, сума маленька.   Зрозумілої  відповіді я не почула. 
Я готова почути думку, що помиляюся, але в чому?
 
mulberryДата: Четвер, 23.01.2014, 12:58 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





IRENE, ввечері відпишусь, почую думку наших казначеїв cool1
 
KsyushaДата: Четвер, 23.01.2014, 17:18 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Цитата IRENE ()
Я готова почути думку
потому что вы должны сделать странный документ под названием "Додаток до плану закупівель" согласно "ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми річного плану закупівель" ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства економіки України 26.07.2010 N 922 
Цитата
У разіякщо очікувана вартість закупівлі є меншою сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону, такий предметзакупівлі відображається в додатку до річного плану, який складається в
довільній формі та підписується головою комітету з конкурсних торгів або
особою, яка виконує його обов'язки.У разіякщо очікувана вартість закупівлі є меншою сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону, та замовником нестворюється комітет з конкурсних торгів, може складатися реєстр таких
закупівель у довільній формі за підписом уповноваженої особи замовника.
в котором указівается код предмета закупки ИМХО , а по Классификатору обробляння та розподіл води трубопроводами - код 36.002,
послуги каналізаційні код 37.00.1,
 
IRENEДата: Вівторок, 28.01.2014, 13:03 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Ksyusha, да, "странный документ" под названием "Додаток до плану закупівель" делаем ежегодно, как и положено. Но он составляется в произвольной форме. Т.е.  рисовать в Додатке коды предмета закупки не является обязательным, отсюда следует, что при заключении договоров без проведения процедур закупок применение классификатора также не является обязательным.
Казна говорит: Не выделывайтесь, все сделали разные договора, и вы сделайте.
Но я хочу понимать ЧТО я делаю и на основании ЧЕГО, а не тупо рисовать бумажки. 
Всем откликнувшимся большое спасибо.
 
mulberryДата: Вівторок, 28.01.2014, 13:20 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





IRENE, план річних закупівель робимо довільної форми, без зазначення кодів предметів закупівель, якщо вони не підпадають під тендер. Казначейство прийняло загальний договір на воду та водовідведення, як це було і до цього часу. Таке враження , що ми вже давно стали заручниками папірців та кодів, на жаль. wacko . Почасти з-за цих нагромаджень паперу та цифр не видно самої сутності.
 
IRENEДата: Вівторок, 28.01.2014, 15:02 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





mulberry, да и у нас до этого года не возникало подобных вопросов.
Все суммы отраженные в Додатке не попадают под действие ЗУ про закупки за госсредства. Следовательно и подзаконные ему акты также не применяются к договорам, заключаемым по Додатку.
Казна стоит на своем, я на своем. Додаток к договору с Водоканалом на суму 950 грн. так и лежит четвертый день в казне незарегистрированный. Жду письменного возврата с обоснованием причины  отказа регистрации юр.обяз-в.
 
mulberryДата: Вівторок, 28.01.2014, 15:23 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





IRENE, можливо, ще хтось відпишеться... Наші прийняли без зауважень. А як має бути по букві закону, хто ж його зна? Тут би з бухгалтерією розібратись сповна... wacko Щодня щось нового підкидують, голова кругом...
 
IRENEДата: Середа, 29.01.2014, 12:45 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Отписываюсь чем сердце успокоилось: казна зарегистрировала договор с Водоканалом.
 
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Договор на водопостачання та водовідведення
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: