Вівторок, 30.04.2024, 04:34
Сайт 
Головна | Попередня оплата - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Попередня оплата (порядок оплати)
Попередня оплата
tinamarДата: Четвер, 26.09.2013, 16:28 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Чи відноситься оплата за природній газ до послуг з енергопостачання згідно постанови №1404, щоб зробити предоплату за газ на жовтень 2013? Якщо так, як писати в призначенні платежу?

Добавлено (26.09.2013, 15:28)
---------------------------------------------
Цитата
МIНIСТЕРСТВО ФIНАНСIВ УКРАЇНИ
Л И С Т

11.12.2006 N 31-09000-18-13/26471

Щодо здійснення попередньої оплати товарів, робіт
та послуг за рахунок бюджетних коштів

Щодо поняття "послуги з енергопостачання"

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.10.2006 р.
N 1404 ( 1404-2006-п ) "Питання попередньої оплати товарів, робітта послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" передбачено
можливість здійснення попередньої оплати на строк не більше одного
місяця в разі закупівлі послуг з енергопостачання.
За Законом
України "Про енергозбереження" ( 74/94-ВР ) паливно-енергетичними
ресурсами визначено сукупність усіх природних і перетворених видів
палива та енергії, які використовуються в національному
господарстві.

Тому вважаємо, що відповідні положення постанови слід
застосовувати до всіх видів енергоносіїв, до яких, зокрема,
відносяться кам'яне і буре вугілля, торф, інші види первинного,
твердого палива, кам'яновугільні брикети, інші види вторинного
твердого палива, буровугільні і торф'яні брикети, газ
нафтопереробки, нафтопродукти, природний газ, природні енергетичні
ресурси (ядерна, гідравлічна та геотермальна енергія, інші
природні ресурси), електрична і теплова енергія
(Закон України
"Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування
підприємств паливно-енергетичного комплексу" ( 2711-15 ).
Що відноситься природний газ до послуг з енергопостачання роз"яснення знайшла, повний текст цього листа:http://uazakon.com/documents/date_6u/pg_gcndos.htm
Але ж напевно, в самому договорі потрібно, щоб була прописана сума авансування і термін сплати? А в мене звичайний договір по транспортуванню газу і про оплату там написано : здійснюється  авансовими та/або плановими платежами, але суми не має, чи в такому договорі цей пункт не потрібний?


Повідомлення відредагував tinamar - Четвер, 26.09.2013, 16:40
 
kasper232Дата: П`ятниця, 11.10.2013, 18:53 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





tinamar, там  і не буде суми, в договорі вказано має бути ціна за 1 ттсячу кубів газу, а до нього потім йдуть додатки де розписано в якому місяці скільки газу Ви будете споживати. принаймні у нас такий договір уже не один рік, якщо потрібно можу відсканувати та вислати Вам.
 
mulberryДата: П`ятниця, 11.10.2013, 21:59 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





tinamar, а чому ви завели розмову про передоплату? Наприклад у нас  газконтора ніколи не вимагає авансових платежів, хоча рахунки на авансові суми щоразу акуратно виписують. Але платимо по факту споживання. В нашому договорі теж не прописано сум авансування. Договір типовий, думаю, що і  у вас він такого ж приблизно змісту.
 
tinamarДата: Вівторок, 15.10.2013, 07:34 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





kasper232mulberry, дякую, що відповіли, в кінці вересня нам газове поставило умову, що не підключать опалення з 01.10.13 без передоплати, але потім все вирішилось (мабуть вказівка зверху), і підключили, будемо сплачувати як звичайно за фактично спожитий.
 
IRENEДата: Вівторок, 15.10.2013, 14:41 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Мы оплачиваем по факту потребления и ни днем раньше. Только в декабре стараемся закрыть декабрь, но все равно по факту потребления (в журнале проставляем приблизительный обьем потребления, берем счет и акт 25 числа и сразу же заказываем в Департ. бюджета деньги).
 
оля27Дата: Вівторок, 29.10.2013, 16:33 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Добрий день підскажіть чи можна бюджетній установі придбати модем
 
EVGENIYДата: Середа, 30.10.2013, 01:47 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





оля27, Если вы имеете ввиду по предоплате, то с разрешения вышестоящей можно купить модем по предоплате!!!
 
Zoya3726Дата: Четвер, 09.01.2014, 23:42 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





Бюджетна установа заключила договір на виконання капітального ремонту ДНЗ(заміна вікон), перерахувала частину коштів попередньої оплати для придбання матеріалів. Якими документами підрядна організація повинна відчитатися за отримані кошти попередньої оплати перед бюджетною установою, щоб остання могла закрити дебіторську заборгованість в установлений постановою 1404 строк ?
 
viktoriyДата: Четвер, 09.01.2014, 23:45 | Повідомлення # 9
Група: Видалені





У  нас акт виконаних робіт. У акті позиції локольного кошторису в основному на придбані матеріали.Якось так.
 
Zoya3726Дата: П`ятниця, 10.01.2014, 19:58 | Повідомлення # 10
Група: Видалені





Тобто в акті виконаних робіт самих робіт не зазначено, а лише придбані матеріали?
 
ОКДата: Вівторок, 27.05.2014, 11:18 | Повідомлення # 11
Група: Видалені





Згідно Постанови КМУ від 23.04.2014 р. № 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можут передбачити відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату лише у разі:.........    Підскажіть будьласка, що мається на увазі "відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів"?
 
orifДата: Вівторок, 27.05.2014, 20:49 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





ОК, я беру письмо у вышестояшей, что они разрешают мне предоплату по такому-то договору на такой-то период. В казну предоставляю копию этого письма.

а  вот недавно задумалась, а можно разрешение просто на предоплату оформить без уточнения конкретного договора? Кто-то таким занимался?
 
GoldfishДата: Середа, 28.05.2014, 02:00 | Повідомлення # 13
Група: Видалені





Цитата orif ()
а  вот недавно задумалась, а можно разрешение просто на предоплату оформить без уточнения конкретного договора? Кто-то таким занимался?
В нашем случае вышестоящая организация сделала приказ о возможности предоплаты на год, ссылка только на постановление. Один раз сдали в казну копию и далее делаем договора с предоплатой.
 
orifДата: Середа, 28.05.2014, 19:52 | Повідомлення # 14
Група: Видалені





Goldfish, спасибо, надо и себе так сделать
 
ОКДата: Четвер, 29.05.2014, 10:10 | Повідомлення # 15
Група: Видалені





А как будет отображаться сумма предоплаты в отчете "про заборгованість за бюджетними коштами (форма №7д, № 7м)", если она не будет перечислена в течение отчетного месяца? Финансовые обязательства регистрируем по предоставленному счету.
 
EVGENIYДата: Четвер, 29.05.2014, 10:59 | Повідомлення # 16
Група: Видалені





ОК, будут стоять только в столбике Финобязательства в столбиках кредиторка ничего не будет
 
IrinaKovalchukДата: Вівторок, 24.06.2014, 12:07 | Повідомлення # 17
Група: Видалені





Подскажите, пожалуйста, мы планируем приобрести компьютерный комплекс на сумму 80000,00 грн. Поскольку не знаю, будет ли казна вовремя проводить платеж, не хочу себе на шею вешать такую сумму по приходной накладной. Вот думаю о договоре предоплаты. Скажите, кто знает, могу ли я заключить такой Договор на покупку компьютерного комплекса? В Постанове №117 вроде бы не встречала, но там написано - инши товары до 100 тыс. 
Еще вопрос - написано - на строк не більше одного місяця. Это что, в течение месяца я должна оплатить согласно этого Договора? Спасибо за ответы.
 
ChaklunkaДата: Вівторок, 24.06.2014, 14:14 | Повідомлення # 18
Група: Видалені





Цитата IrinaKovalchuk ()
Подскажите, пожалуйста, мы планируем приобрести компьютерный комплекс на сумму 80000,00 грн. Поскольку не знаю, будет ли казна вовремя проводить платеж, не хочу себе на шею вешать такую сумму по приходной накладной. Вот думаю о договоре предоплаты. Скажите, кто знает, могу ли я заключить такой Договор на покупку компьютерного комплекса? В Постанове №117 вроде бы не встречала, но там написано - инши товары до 100 тыс.  Еще вопрос - написано - на строк не більше одного місяця. Это что, в течение месяца я должна оплатить согласно этого Договора? Спасибо за ответы.
Прямого запрета нет - в 100 тыс. укладываетесь, все ок.
По поводу оплаты: в течение месяца ПОСЛЕ оплаты Вам должны поставить товар. Я уточняла в нашем казначействе (Херсон). То есть платеж может сколько угодно лежать, но через месяц после оплаты товар должен быть у Вас.
Только смотрите на предельные суммы (Постановление о предельных суммах) - там есть компьютеры.


Повідомлення відредагував Chaklunka - Вівторок, 24.06.2014, 14:15
 
IrinaKovalchukДата: Середа, 25.06.2014, 18:11 | Повідомлення # 19
Група: Видалені





Добавлено (25.06.2014, 17:11)
---------------------------------------------
Цитата Chaklunka ()
По поводу оплаты: в течение месяца ПОСЛЕ оплаты Вам должны поставить товар. Я уточняла в нашем казначействе (Херсон). То есть платеж может сколько угодно лежать, но через месяц после оплаты товар должен быть у Вас.
узнавала и я сегодня. у меня другая информация. через месяц после выписанного счета поставщик обязан выдать накладную и поставить товар. вот так. а меня этот месяц и не спасает никак. значит буду заключать обычный договор, брать накладную, ставить на приход. и заключать договор ответственного хранения. по-другому никак.


Повідомлення відредагував IrinaKovalchuk - Середа, 25.06.2014, 18:11
 
ChaklunkaДата: П`ятниця, 27.06.2014, 15:47 | Повідомлення # 20
Група: Видалені





Цитата IrinaKovalchuk ()
узнавала и я сегодня. у меня другая информация. через месяц после выписанного счета поставщик обязан выдать накладную и поставить товар. вот так. а меня этот месяц и не спасает никак. значит буду заключать обычный договор, брать накладную, ставить на приход. и заключать договор ответственного хранения. по-другому никак.
Ирина, я уже не первый раз спрашиваю у различных специалистов - все подтверждают то, что сказали мне. Будем искать разъяснение. Вечно напишут в постановлениях двояко-трояко, а потом думай (( Не отчаивайтесь. Я тоже не буду ))
 
IrinaKovalchukДата: П`ятниця, 27.06.2014, 15:55 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





А у нас засада вообще. Поставщик не имеет в наличии компьютеров, поэтому подписать Договор о хранении не может. Тупик какой-то. Будем, наверное, вообще отказываться от этих денег, поскольку выхода я не вижу. Петлю на шею в размере 80 000 грн. вешать ни я ни директор не хотим(((
 
Lana5260Дата: П`ятниця, 11.07.2014, 17:50 | Повідомлення # 22
Група: Видалені





Подскажите пожалуйста
Можно ли делать предоплату по тендерному договору (бензин и ДТ) сумма договора 400 тыс.грн. например:
1. июль - счёт на 95 тыс., август - счёт на 75 тыс. грн. и  т.д.?
2. или только 1 счет до 100 тыс., а остальное по накладным?
3. нельзя?
 
GoldfishДата: Неділя, 13.07.2014, 23:38 | Повідомлення # 23
Група: Видалені





Цитата Lana5260 ()
Можно ли делать предоплату по тендерному договору (бензин и ДТ) сумма договора 400 тыс.грн.
   Я думаю,что нет. Одним из необходимых условий предоплаты являются и договорные отношения, а именно: в договоре должно быть предусмотрено, что оплата осуществляется по предоплате (сроки поставки товара после предоплаты и ответственность за несвоевременную поставку, условия возврата предоплаты тоже необходимо предусмотреть) и регистрировать обязательства в казне по такому договору нужно как на предоплату. Поэтому, я 
думаю, что условие предоплаты необходимо применять к договору в целом, что делает невозможным применение предоплаты к тендерному договору.


Повідомлення відредагував Goldfish - Неділя, 13.07.2014, 23:39
 
ДОРДата: Середа, 10.09.2014, 01:04 | Повідомлення # 24
Група: Видалені





девочки,кто работает по счетам-как вы отражаете счета в мемордерах и в квартале считаете фактические?а если проплатилась часть товара по счту-и его не дали до отчета -тогда это дебиторка?
 
Радистка_КэтДата: Середа, 10.09.2014, 11:12 | Повідомлення # 25
Група: Видалені





Да. Отражается в м/о№ 4. Будет дебетовое сальдо по счету 364. Факта, естественно, нет, только касса
 
ДОРДата: Середа, 10.09.2014, 17:31 | Повідомлення # 26
Група: Видалені





если не сложно напишите проводки по приобретении товаров по предоплате?а дебиторку в казне в квартальном показывать как?
 
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Попередня оплата (порядок оплати)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: