Вівторок, 30.04.2024, 07:32
Сайт 
Головна | Зняття бюджетних зобов'язань - Сторінка 3 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Зняття бюджетних зобов'язань (Зняття бюджетних зобов'язань в кінеці року)
Зняття бюджетних зобов'язань
Радистка_КэтДата: Вівторок, 28.01.2014, 18:11 | Повідомлення # 61
Група: Видалені





Надо написать письмо в казначейство с просьбой исправить их данные. Это они должны у себя служебками все откорректировать. Это не ваша проблема.
 
iriya5318Дата: Середа, 29.01.2014, 12:22 | Повідомлення # 62
Група: Видалені





Радистка_Кэт, спасибо. Но Казначейство отказывается брать на себя вину и проводить корректировки. Хотя, по-моему, это и для них проблемой должно быть.
 
Радистка_КэтДата: Середа, 29.01.2014, 13:03 | Повідомлення # 63
Група: Видалені





Идите тогда к начальнику. И сдавайте отчет правильно. Если не будут принимать - жалобу. Но я всегда такие вещи решаю полюбовно.

Просто казначею, который это допустил, могут снять премию, поэтому они и не хотят это светить
 
masyaДата: Понеділок, 03.03.2014, 17:27 | Повідомлення # 64
Група: Видалені





Коллеги, в программе Мережа, не могу снять обязательства( тоесть зарегистрировать с минусом), пишет уже есть и все тут. Может что-то не так делаю. Как снять обязательства финансовые и юридические?
 
BetiДата: Понеділок, 03.03.2014, 17:39 | Повідомлення # 65
Група: Видалені





С такой же датой и номером юридические не даст ни снять ни добавит.. в этом году у нас улучшеная мережа )
 
PacificДата: Вівторок, 04.03.2014, 16:19 | Повідомлення # 66
Група: Видалені





masya, я робила так: спочатку вносила дані фінансового ,а вже потім бюджетого зобов'язання, тоді мінус пускає.
 
myzschoolДата: Вівторок, 04.03.2014, 19:54 | Повідомлення # 67
Група: Видалені





Цитата masya ()
Коллеги, в программе Мережа, не могу снять обязательства( тоесть зарегистрировать с минусом), пишет уже есть и все тут. Может что-то не так делаю. Как снять обязательства финансовые и юридические?

В мене було таке, що фін. зобов'язання були видалені, але в залишках по фін.зоб  ці сіми відображалися, і писало те ж саме, я видаляла фін. зоб в самому файлі  URZB.DBF

Ще маленьке запитання:
В серпні 2013 року нам виділили кошти на кап. придбання, накладні ми взяли, посадили юр. і фін. зоб, так як кошти нам на рахунок надійшли. По цей день зобов'язання висять (ну, як і в всіх), ту апаратуру нам звичайно на руки не дали, і не знати чи дадуть, і чи на складі така буде, і за такою ціною... Ми б хотіли зняти зобов'язання, але ж ми апаратуру оприбуткували... Що ж нам робити?


Повідомлення відредагував myzschool - Вівторок, 04.03.2014, 19:55
 
masyaДата: Середа, 05.03.2014, 11:06 | Повідомлення # 68
Група: Видалені





Pacific, Огромнейшее, благодарю smile Сделала как вы подсказали, все получилось

Добавлено (05.03.2014, 09:06)
---------------------------------------------
myzschool, Выход один, возвратную накладную, только нужно очень хорошо придумать причину возврата( не качественная, не подходит а заменить у поставщика нечем) ) и уговорить поставщика подписать накладные, другого выхода у вас нет. Тут еще не дай бог какой-нибудь внеплановой инвентаризации...

 
ulin44Дата: Середа, 19.03.2014, 14:09 | Повідомлення # 69
Група: Видалені





Мені потрібен список усіх документів, які потрібні для казначейства, для того щоб відзвати зобов'язання. Якщо можете напишіть.....

Повідомлення відредагував ulin44 - Середа, 19.03.2014, 14:19
 
EVGENIYДата: Середа, 19.03.2014, 23:50 | Повідомлення # 70
Група: Видалені





У разі зняття з реєстрації бюджетних фінансовихзобов'язань до органів Казначейства подається Реєстр фінансових зобов'язань
разом з документами (накладна, акт тощо), що підтверджують повернення товару
постачальнику з причин невідповідності договірним умовам, відповідним рішенням
суду стосовно обсягів або якості виконаних робіт, наданих послуг, додатковою
угодою про зміну умов договору тощо.

При знятті з обліку бюджетних зобов'язань табюджетних фінансових зобов'язань суми у реєстрах проставляються з мінусом.

(Наказ|Порядок, Мінфін, від 02.03.2012,№ 309 "Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань
розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах
Державної казначейської служби України")
 
myzschoolДата: Вівторок, 08.04.2014, 14:02 | Повідомлення # 71
Група: Видалені





Свою ситуацію описала вище. але виникло ще одне запитання: чи можна в такому випадку скористатися ОХОРОННОЮ ЗАПИСКОЮ? Так як взято на баланс в серпні 2013 року, договір зберігання пізно робити, знімати зобов'язання нам заборонили, а перевірка може наглянути в будь-яку хвилину.
 
mamochkaДата: Вівторок, 15.04.2014, 15:46 | Повідомлення # 72
Група: Видалені





юр.зобовав'язання були зареєстровані в січня по 31.03.2014, лишився залишок 150 грн. Я роблю з "-", тобто все теж що ї в січні просто мінусую ці 150 грн?, а потім реєструю нові юр.зобов., тільки з 01.04.2014 по 31.12.2014 чи з січня (коли реєстр. перше зоб.) і по 31.12.2014 ? це дог. по телефону.
 
IkarДата: Середа, 16.04.2014, 21:32 | Повідомлення # 73
Група: Видалені





mamochka, раз договор не розрывається то дата договору залишається попередньою
 
753Дата: Четвер, 05.06.2014, 13:20 | Повідомлення # 74
Група: Видалені





Добрый день, дорогие коллеги!!!!! нуждаюсь в помощи вашей!!!! ситуация такая..... была кредиторка за 2013 год обслуживание аквариума по КФК 091214, на данный момент уже просроченная дважды!!!! естественно денег не дают......заведующая отделения ДЦП нашла  спонсора и те заплатили ..кредиторку за 2013 год, написали письмо в казну , что бы снять юридические и  финансовые обязательства, теперь казна просить дополнительный договор на это,  может быть у кого есть "коза" такого  договора что б я могла отправить этой компании  для подписания . Буду очень признательна! smile
 
Татьяна2743Дата: П`ятниця, 12.09.2014, 13:39 | Повідомлення # 75
Група: Видалені





Добрий день . Допоможіть будь ласка. У 2013 році за Постановою КМУ були виділені з Держ бюджету  кошти нашим організаціям на придбання приладів системи геоіннформаційного контролю,моніторингу та управління транспортними засобами . Були зареєстровані зобовязання по КЕКВ 3110 - вартість  приладів та по КЕКВ 2240- обслуговування цих приладів. але проплат так і не було. На сьогоднішній день немає цільових призначеннь на оплату цих приладів та їх обслуговування  . Як мені правильно повернути ці прилади і зняти зобовязання. Фірма яка нам їх поставляла знаходиться в Києві а ми за 250 км Чи можу я відправити  їх цінною банделоллю  з описом вкладееня і по цьому опису зняти зобовязання . .Дякую .Дуже потрібна  допомога.

Повідомлення відредагував Татьяна2743 - П`ятниця, 12.09.2014, 13:40
 
tinamarДата: П`ятниця, 12.09.2014, 14:01 | Повідомлення # 76
Група: Видалені





Татьяна2743, а як Ви їх отримувавали? можете звичайно відправити і так, і новою поштою, але щоб прослідкували щоб у документах перевізника була прописана їх відповідальність за цілісність доставки, в разі чого вони зобов"язані повернути кошти в разі пошкодження посилки при перевезенні, і звичайно ж щоб ваш постачальник підписав возвратну накладну про отримання.... Але є ще один суттєвий нюанс: вартість приладів, вона повинна вказуватися повністю, щоб у разі чого трапиться, перевізник відшкодовує цю суму. Але зазвичай, на пошті говорять, що можете оцінити посилку дешевше, щоб платити меншу комісію за пересилку. Тобто виходить палка з двох кінців, Вам вирішувати..
 
Татьяна2743Дата: Середа, 17.09.2014, 12:55 | Повідомлення # 77
Група: Видалені





tinamar, нам вони теж надходили курєрською службою. вчора відрпавила цінною посилкою з курєрською доставкою. чекаю результат.
 
tinamarДата: Четвер, 18.09.2014, 12:07 | Повідомлення # 78
Група: Видалені





Татьяна2743, успіхів!
 
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Зняття бюджетних зобов'язань (Зняття бюджетних зобов'язань в кінеці року)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук: