П`ятниця, 17.05.2024, 04:39
Сайт 
Головна | Середньострокова позика згідно ст.73 БКУ - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Середньострокова позика згідно ст.73 БКУ (Порядок надання середньострокової позики)
Середньострокова позика згідно ст.73 БКУ
iraДата: Вівторок, 28.08.2012, 16:33 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Колеги, поділіться будь-ласка досвідом отримання середньострокової позики для сільського бюджету. Який порядок її надання та повернення? cry
 
EVGENIYДата: Вівторок, 28.08.2012, 21:50 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





nechivan, ссылка не работает но судя по названию она не на ту тему спрашивают СРЕДНЕСРОЧНУЮ позычку, я сам ещё не сталкивался с такими в этом году вроде тоже предстоит, щас выложу порядок надання где то у меня лежит. тема была перенесена кстати!
 
EVGENIYДата: Вівторок, 28.08.2012, 22:07 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Вот порядок и документы!
Прикріплення: PostKMU_1203_po.doc (50.0 Kb) · NakMFU_14_doki_.doc (69.0 Kb)
 
iraДата: Середа, 29.08.2012, 12:37 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





EVGENIY, велике спасибі за постанову 1203 і наказ 14, я їх вже перечитала - мені не все зрозуміло. Тому я сподіваюсь, що відгукнеться хтось саме із сільських рад, які отримували середньострокову позику( короткотермінові ми отримуємо по два-три рази на місяць). Ми (сільський бюджет) повинні звернутися з заявою про надання такої позики до районного бюджету? Але це суперечить ст.73 п.2 БКУ Надання позик з одного бюджету іншому забороняється!?Як ми будемо повертати позику, якщо у 2013 році знову не виконаємо планові показники І кошика доходів?... wacko
 
ТуманскийДата: П`ятниця, 31.08.2012, 15:43 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





ira, якщо я не помиляюсь сільські ради не отриимують середньострокову позику. отримати може тільки районий бюджет
 
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Середньострокова позика згідно ст.73 БКУ (Порядок надання середньострокової позики)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: