Вівторок, 30.04.2024, 06:37
Сайт 
Головна | Економне та раціональне використання енергоресурсів - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Економне та раціональне використання енергоресурсів (заходи щодо економії)
Економне та раціональне використання енергоресурсів
fannyДата: Середа, 03.09.2014, 17:45 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Доброго дня! Потрібно розробити план заходів щодо економного та раціонального використання енергоресурсів (для дитячого садку). Примірні заходи у мене є (типу проведення тех.обслуговування системи опалення з ревізією елеваторних вузлів та ін.). Але які реальні заходи використовуєте Ви, щоб зменшити споживання води та світла (потрібно до кінця року зекономити 10 %). Заздалегідь вдячна за допомогу!
 
yaolegДата: Середа, 03.09.2014, 22:25 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





fanny, покласти відповідальність на керівників структурних підрозділів(чи інших працівників), що у разі невиконання плану будуть переглянуті заохочувальні видатки(премії, надбавки і т.д.). А на перспективу - лампи міняйте на світодіодні(зменшення витрат на освітлення в 5 разів!!!), на крани з водою встановити аератор для "смесителя" (економить 15% води!). biggrin

Приклад


Повідомлення відредагував yaoleg - Середа, 03.09.2014, 22:27
 
fannyДата: Четвер, 04.09.2014, 00:11 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Дякую за приклад! Просто директор розписав виконання наказу на мене (я головний бухгалтер) і на завгоспа. Завгосп іде у відпустку з понеділка, а я от голову ламаю як нам економити  wacko
 
Форум » Казначейське обслуговування » Разное » Економне та раціональне використання енергоресурсів (заходи щодо економії)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: