Четвер, 02.05.2024, 23:18
Сайт 
Головна | Кошторис на проектні та вишукувальні роботи - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty  
Форум » Казначейське обслуговування » Складання та виконання кошторису » Кошторис на проектні та вишукувальні роботи (Підрахувати кошторис по містобудівельній документації)
Кошторис на проектні та вишукувальні роботи
NATASHKA123Дата: Неділя, 30.12.2012, 16:40 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





ПРивіт всім форумчанам! Потрібна ваша допомога йду на роботу архітектором. Але крім розроблення містобудівної документації, наприклад, детального плану території, маю розрахувати на ці проектні роботи кошторис. Для цього в мене є "Збірник цін на проектні роботи для будівництва. Розділ 40" і "Общие указания по применению сборника цен на проектние работи для строительства. 2-еизд., дополненное(Москва 1990)". Але я знаю що ще мають бути якісь додаткові документи чи накази, чи вказівки від Мінрегіону, чи звідки, з оновленими коефіцієнтами для підрахунку кошториса кожні півроку чи може кожного року(я не в курсі).Підкажіть що це має бути точно і де можна це взяти чи з цим ознайомитися, це по-перше.
А по друге, чи маю я взагалі право розраховувати чи навіть прикидати той кошторис акщо в мене освіта тільки по архітектурній спеціальності? Чи мене потім за цеж не посадять або не оштафують?
 
Форум » Казначейське обслуговування » Складання та виконання кошторису » Кошторис на проектні та вишукувальні роботи (Підрахувати кошторис по містобудівельній документації)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: