Четвер, 25.04.2024, 03:43
Сайт 
Головна | ЗП в Excel - Сторінка 2 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Natty, QWERTY  
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Наш помощник - Excel » ЗП в Excel (наши наработки, делимся файлами)
ЗП в Excel
mulberryДата: Понеділок, 13.08.2012, 16:58 | Повідомлення # 31
Група: Видалені





EVGENIY, дуже дякую за приклад програми по ЗП. Зараз підлаштовую під свої умови, думаю, за 1-2 місяці використовуватиму по повній. Принаймні, дуже добре, що Ви виклали таку працю для широкого загалу, маємо нагоду пристосувати кожен до своїх умов та наочно переконатись, як це працює. Я до цього часу зарплату розраховувала в одній екселівській табличці , але доводиться щомісяця коригувати частину формул по кожному співробітнику, крім того, відпускні , індексацію та лікарняні рахувала вручну, а тут все зав"язано на базу- ну просто бомба. І ще хотілось би знати, тепер якусь мудру формулу для автоматичного розрахунку індексації напевно придумати не можна, в тих комірках відомості, що відповідають індексації, потрібно втягувати вручну розраховані суми по кожному співробітнику, чи все-таки можна щось завтоматизувати surprised ?

Повідомлення відредагував mulberry - Вівторок, 14.08.2012, 10:10
 
zmsesДата: Понеділок, 13.08.2012, 18:10 | Повідомлення # 32
Група: Видалені





ШИКАРНО!!
 
mulberryДата: Середа, 15.08.2012, 12:02 | Повідомлення # 33
Група: Видалені





EVGENIY, , у мене у Вашому прикладі в комірках, де є функції СУМАПРОПИСОМ видає помилку #ИМЯ? ( сума прописом в нижньому кутку відомості та суми прописом в заявках на зарплату та аванс). В мене Офіс 2003. Чи не можете пояснити, чому?. Коли клікаю на помилку, видає щось на зразок ошибка-недопустимое имя, а коли жму на значок функції , то видає, що "справка по этой функции отсутствует". Все решта наче працює. Чи не допоможете мені якось виправити ситуацію?
..............
О, я трохи перечитала попередні повідомлення, скачала надстройку для української мови-все запрацювало! Це просто казка! tongue Суми прописом працюють, як потрібно :). Єдине, підкажіть, чи потрібно зараз наново переходити на високий рівень безпеки макросів в налаштуваннях, чи залишати низький?


Повідомлення відредагував mulberry - Середа, 15.08.2012, 12:48
 
nechivanДата: Середа, 15.08.2012, 16:29 | Повідомлення # 34
Група: Видалені





mulberry, можно и средний, но тогда придется каждый раз при открытии файла нажимать на кнопочку чтобы разрешить выполнение макросов. Пользуюсь низким ибо есть антивирусная программа.
 
mulberryДата: Четвер, 16.08.2012, 12:20 | Повідомлення # 35
Група: Видалені





nechivan, Дякую!
 
державаДата: Понеділок, 27.08.2012, 23:56 | Повідомлення # 36
Група: Видалені





не могу понять почему когда проставляю отпуск(08) дни только добавляются, а не отнимаются? 11 дней отпуска добавляются к 22 и становится 33...........
 
EVGENIYДата: Вівторок, 28.08.2012, 09:37 | Повідомлення # 37
Група: Видалені





держава, там считается количество цифр, поэтому нужно ставить не 08 а букву В smile
 
hospital21Дата: Вівторок, 28.08.2012, 15:52 | Повідомлення # 38
Група: Видалені





Програмки СУПЕР!!!!!!!!!!!! Є ж на землі розумні люди. biggrin biggrin
 
державаДата: Понеділок, 03.09.2012, 23:46 | Повідомлення # 39
Група: Видалені





а еще не пойму какая должна быть формула на стр.ТУРВ столбцы от Y - AH sad
 
EVGENIYДата: Вівторок, 04.09.2012, 00:29 | Повідомлення # 40
Група: Видалені





капец сам свой файл не могу открыть, дожились sad кинте мне кто нибудь распакованый. а то я щас в Сходнице с ноутбуком и наверно архиватор глючный не даёт распаковать sad
 
EVGENIYДата: Вівторок, 04.09.2012, 11:30 | Повідомлення # 41
Група: Видалені





держава, там формулі нет, во первіх там много столбцов скрыто, выделите столбцы тыркните правой кнопкой и выберите отобразить. во вторых туда заносятся дни и часы. в верхней клетке ставите дни в нижней часы, к примеру дни в командировке или больничные но только рабочие и часы тоже согласно нормам wink
 
державаДата: Середа, 05.09.2012, 01:22 | Повідомлення # 42
Група: Видалені





=U43-U43 или =U35-U43 вот такие стоят формулы, но У35 например принадлежит строка одному человеку а У43 другому????????? при этом когда я у одного выставляю дни у другого идет рассчет этих дней wacko

Добавлено (05.09.2012, 00:22)
---------------------------------------------
а в форме по расчету отпускных кол-во календарных дней считается на 1 меньше чем положено smile

 
mulberryДата: Середа, 05.09.2012, 16:02 | Повідомлення # 43
Група: Видалені





держава, я взяла програму Євгенія за основу, але при цьому протестувала кожну окрему формулу у всіх без винятку комірках всіх листів книги. Цей приклад потрібно пристосовувати під кожну конкретну людину та під умови кожної установи, в тому числі і формули в табелі. В табелі зокрема окремо сумуються дані по жінках та видах неявок, це все потрібно враховувати відповідно до ваших умов. Особисто мені знадобилось близько 3 тижнів( була ж іще основна робота!), щоб переробити весь розрахунок під свої умови. Крім того, в відомості потрібно враховувати в формулах застосування ПСП та всілякі інші нюанси стосовно до особливостей роботи вашої установи.

Повідомлення відредагував mulberry - Середа, 05.09.2012, 16:04
 
EVGENIYДата: Середа, 05.09.2012, 16:03 | Повідомлення # 44
Група: Видалені





держава, я ж писал что это моя рабочая версия я у себя иногда в табеле просто формулы ставлю чтоб не считать возможно и там так, напишите себе формулу как вам будет лучше это я скинул как пример smile
Quote (держава)
а в форме по расчету отпускных кол-во календарных дней считается на 1 меньше чем положено
а вот тут по подробней? вроде в расчете участвуют дни которые вы сами проставите!
 
державаДата: Четвер, 06.09.2012, 21:54 | Повідомлення # 45
Група: Видалені





да я не знаю как лучше, я всего 2 недели бухгалтером sad

а по поводу формы для расчета отпускных - это не в вашей форме конкретно, это вот
Прикріплення: 1948226.xls (39.0 Kb)
 
EVGENIYДата: Четвер, 06.09.2012, 22:16 | Повідомлення # 46
Група: Видалені





держава, красивая форма, немного доработать и можно использовать, но не учтена индексация и одноразовые выплаты! С 1 января всуну и себе такую в зарплату, а то у меня уже всё до 31 декабря посчитано biggrin
 
державаДата: П`ятниця, 07.09.2012, 22:04 | Повідомлення # 47
Група: Видалені





а когда доработаете, можно и мне сбросить у меня это и после 31 декабря не получится wacko
 
EVGENIYДата: П`ятниця, 07.09.2012, 22:17 | Повідомлення # 48
Група: Видалені





держава, та вроде ж с 1 января вступит всилу новій закон о госслужбе а там уже ранги и надбавка за віслугу будет по другому считаться, я хочу зарплату переделать с нуля а то мне моя ведомость не нравиться как то всё не аккуртано и не красиво sad и есть пару иддей которіе ещё добавить можно, ну конечно поделюсь потом, я не жадній wink
 
державаДата: Субота, 08.09.2012, 21:13 | Повідомлення # 49
Група: Видалені





мне что-то не верится что он вступит в силу с 01.01.13 а по ТВ слышала что его действие отсрочили до 01.01.14 в связи с выборами, но подтверждения этому нигде не нашла!!!!!!!?????????? кстати у меня такая же форма есть и по расчету больничных, вот она то работает отлично
 
EVGENIYДата: Субота, 08.09.2012, 21:27 | Повідомлення # 50
Група: Видалені





держава, Закон вступит в силу это точно. а вот статьи по зарплате хотят отсрочить до 2014 но информации пока про это нету!!! Выложите и по больничным пожалуйста, интересно взглануть может и ёё всуну потом себе в ведомость smile
 
державаДата: Неділя, 09.09.2012, 17:40 | Повідомлення # 51
Група: Видалені





да нате пожалуйста
Прикріплення: Rachet-bolnitsn.xls (41.0 Kb)
 
alkДата: П`ятниця, 14.12.2012, 23:28 | Повідомлення # 52
Група: Видалені





EVGENIY, Спасибо большое за Ваш труд, взяла за основу Вашу программку по з/п и у меня возник вопрос, может я что-то забыла(три года была в декрете)Если у меня есть переходящие больничные или отпускные, то как быть с удержаниями налогов по з/п, надо ли налог с дохода и ЕСВ брать отдельно за каждый месяц или все вместе. И подскажите, пожалуйста, если отдельно, то, как это правильно внести это в программу по з/п.
 
EVGENIYДата: Понеділок, 17.12.2012, 01:04 | Повідомлення # 53
Група: Видалені





alk, с них надо удерживать в месяце выплаты, но на следующий месяц нужно пересчитывать, тут я формулу никак не придумаю так как когда вы делаете этот месяц следующего ещё нет sad я сам отдельно считаю потом!
 
alkДата: Вівторок, 18.12.2012, 22:39 | Повідомлення # 54
Група: Видалені





EVGENIY, Спасибо за ответ. Тогда встречный вопрос: ЕСВ взымается без всяких льгот, т. е хоть сразу удержать хоть по отдельности, сумма от этого не изменится, т.ж. и по доходу с физ. лиц, кроме тех категорий работников, к доходу которых применяется льгота. Вопрос: если я буду удерживать налог со всей суммы, в месяц предоставления больничных, а в конце года сделаю перерасчет налога, будет ли это считаться ошибкой?
 
EVGENIYДата: Вівторок, 18.12.2012, 22:41 | Повідомлення # 55
Група: Видалені





alk, я так и делаю, и даже подоходный если знаю что человек не подпадает под лбготу то хоть переноси хоть не переноси сума будет одна, вобщем я также делаю в конце года перерасчёт и всё wink
есв без разницы
 
alkДата: Вівторок, 18.12.2012, 23:22 | Повідомлення # 56
Група: Видалені





спасибо!!
 
tinamarДата: П`ятниця, 21.12.2012, 01:02 | Повідомлення # 57
Група: Видалені





EVGENIY, закачала розрахунок по зп і виникло запитання: чому при розрахунку надбавки за вислугу років береться (посадовий оклад+ ранг)*%за вислугу років? адже в Постанові КМУ №1049 від 20.12.1993 написано:
Quote
7. Надбавка за вислугу років обчислюється виходячи з посадового окладу працівника без урахування інших надбавок і доплат. У разі виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників щомісячна надбавка за вислугу років обчислюється з посадового окладу за основною посадою.
Чи можливо є ще якесь роз"яснення?
 
EVGENIYДата: П`ятниця, 21.12.2012, 01:12 | Повідомлення # 58
Група: Видалені





tinamar, ЗУ Про госслужбу

Надбавка за вислугу років виплачується державним службовцям щомісячно у відсотках до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг і залежно від стажу державної служби у таких розмірах: понад 3 роки - 10, понад 5 років - 15, понад 10 років - 20, понад 15 років - 25, понад 20 років - 30, понад 25 років - 40 відсотків.
 
tinamarДата: П`ятниця, 21.12.2012, 01:20 | Повідомлення # 59
Група: Видалені





EVGENIY, спасибї, точно таке є, прочитала в законі wacko
 
ната2Дата: Понеділок, 14.01.2013, 21:01 | Повідомлення # 60
Група: Видалені





nicc, заинтересовало Ваше сообщение от 14.04.2012 А если у меня несколько КФК, возможно ли вести такой учет по зарплате и будет ли все тянуть в м.о. № 5 ?

Повідомлення відредагував ната2 - Понеділок, 14.01.2013, 21:02
 
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Наш помощник - Excel » ЗП в Excel (наши наработки, делимся файлами)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: