П`ятниця, 29.03.2024, 09:32
Сайт 
Головна | Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво - Сторінка 3 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Natty, eMelya  
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво
Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво
veta3699Дата: Четвер, 26.02.2015, 17:48 | Повідомлення # 61
Група: Видалені





Цитата Alisa7670 ()
Якщо людину, яка працює сторожем в організації на ставку оформити ще й водієм на 0,5 ставки, це не буде порушенням законодавства?
Стаття  " Водій і сторож в одній особі: так чи ні ? " в журналі " Баланс-бюджет" № 17 від 28.04.2009 року розповідає, що поєднання посад водія та сторожа не вдале, тому що керування транспортним засобом після відпрацювання зміни сторожем ризиковано, на такий вид сумісництва має бути запроваджено  обмеження, адже така робота загрожує безпеці як самого водія так і інших осіб.
 
AnikoДата: Понеділок, 02.03.2015, 12:29 | Повідомлення # 62
Група: Видалені





Мы бюджетный внешкольный клуб , у нас работают 2 сторожа. Один заболел, его может заменить педагог? И как это посчитать?
 
makarenkoirynaДата: Четвер, 09.04.2015, 08:25 | Повідомлення # 63
Група: Видалені





ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! Я працюю бухгалтером по зарплаті у центрі реабілітації дітей-інвалідів. У мене робітник працює на ставку сестрою медичною з масажу на ставку і з 12.03.2015 на 0,5 ставки сестрою медичною з фізіотерапії. У квітні йде у соц.відпустку. Як правильно розрахувати середню зарплату?
 
вишняДата: Четвер, 09.04.2015, 08:53 | Повідомлення # 64
Група: Видалені





makarenkoiryna, я б зробила так: треба видати два накази на дві відпустки,за основною посадою розрахувати відпускні як завжди, а відпустка на 05,ст.пропоційно відпрацьованому часу по кількості днів та і зарплата на відпускні, яка нарахована за 0,5 ст. Два розрахунки відпускних складаємо докучі

 
orifДата: Четвер, 09.04.2015, 23:01 | Повідомлення # 65
Група: Видалені





вишня, соц отпуск дается за год, если это конечно речь о "детском " отпуске, и пропорционально еще считать не надо - он на части не делиться

makarenkoiryna, чего заморачиваетесь? берите всего начислено и делите на кол-во дней
 
вишняДата: П`ятниця, 10.04.2015, 11:47 | Повідомлення # 66
Група: Видалені





orif,  я згодна, не дочиталась,що соц.відпустка
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Заробітна плата за основною посадою та внутрішнє сумісництво
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук: