Понеділок, 06.05.2024, 16:13
Сайт 
Головна | Вакатные ставки в бухгалтерии. - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty, eMelya  
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Вакатные ставки в бухгалтерии.
Вакатные ставки в бухгалтерии.
tanusayДата: Середа, 13.02.2013, 00:18 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Добрый день. Я работаю в централизованной бухгалтерии при медучреждении, у нас в бухгалтерии есть вакантная ставка бухгалтера. Имею ли я право совмещать 0,5 вакантнои ставки бухгалтера при 8-ми часовом рабочем дне?
 
orifДата: Середа, 13.02.2013, 11:25 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





tanusay, вы можете работать на 1,5 ставки, но в табеле должно отражаться 12 часов и это будет внутреннее совсвместительство.

Если в рамках рабочего времени (8 часов в день) вы выполняете дополнительную работу, то вам должны установить надбавку за расширение объема работ (до 50%), но долго вакантной должность быть не должна, за это наказать могут
 
tanusayДата: Середа, 13.02.2013, 21:48 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





orif, Спасибо за ответ. Хотелось бы кое-что уточнить, на что можно операться (постанова) по поводу внутреннего совместительства. А если могут наказать, то как?
 
userДата: Четвер, 14.02.2013, 17:48 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





У Вас має бути відомчий наказ по нарахуванню зарплати - там є про суміщення і сумісництво, воно майже у всіх однаково. Наказувати за вакансію ніхто не буде, просто колись візьмуть кількість зайнятих фізично посад і видадуть наказ: штат утримувати в цій кількості і не більше.(так уже два рази було). І накриється через таку економію штатний  і відповідно ФОП. biggrin
 
orifДата: Четвер, 14.02.2013, 18:26 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Цитата (user)
просто колись візьмуть кількість зайнятих фізично посад і видадуть наказ: штат утримувати в цій кількості і не більше.(так уже два рази було). І накриється через таку економію штатний  і відповідно ФОП.
вот именно это я и имела в виду под наказанием  biggrin
 
ЦССДМДата: Вівторок, 28.05.2013, 14:44 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Здравствуйте. Я работаю на госслужбе ведущим специалистом, у нас в бухгалтерии есть вакантная ставка бухгалтера. Могу я совмещать и работать  на 1.5 ставки на госслужбе и пологаются ли надбавки?
 
yaolegДата: Вівторок, 28.05.2013, 16:35 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





ЦССДМ, почитайте ось цю статтю  wink

Повідомлення відредагував yaoleg - Вівторок, 28.05.2013, 16:36
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » Вакатные ставки в бухгалтерии.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: