П`ятниця, 03.05.2024, 15:18
Сайт 
Головна | З декрету в декрет: як обчислити допомогу ? - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Natty, eMelya  
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » З декрету в декрет: як обчислити допомогу ?
З декрету в декрет: як обчислити допомогу ?
mulberryДата: Понеділок, 23.06.2014, 09:26 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Шановні форумчани! Допоможіть правильно обчислити допомогу з тимчасової непрацездатності. Перед настанням допологової відпустки співробітниця знаходилась у відпустці по догляду до 3 років за дитиною, тобто заробітку за останні 12 місяців  не отримувала. Місцевість, в якій знаходиться установа, відноситься до гірської. В штатному розкладі окремо зазначається оклад( 1218 грн.) та доплата за роботу в гірській місцевості ( 25 відсотків, тобто 304,50 грн.) З якої суми окладу виходити для нарахування працівниці допомоги : з 1218 грн. чи з 1218+304,50=1522,50 ? Соцстрах твердить, що з 1218. Бажано посилання на листи, нормативні документи і т.д., тобто детальне обгрунтування.
 
alla-drejkoДата: Понеділок, 23.06.2014, 10:36 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Порядок обчислення середньої з/пл для розрахунку виплат за загальнообов"язковим держ. соц.страх. ,який затвердж. Посановою КМУ від 26.09.2001 №1266  див.п,10
 
mulberryДата: Понеділок, 23.06.2014, 11:27 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





alla-drejko, я знаю цей порядок, мене цікавить, з якої суми посадового окладу нараховувати допомогу, з врахуванням гірських , чи без врахування
 
AnimoneДата: Понеділок, 23.06.2014, 14:10 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Цитата mulberry ()
мене цікавить, з якої суми посадового окладу нараховувати допомогу, з врахуванням гірських , чи без врахування

ИМХО, без.

Согласно Постанове КМ от 11.08.1995 № 648, такая доплата является обязательной для работающих в "горных" условиях.
Согласно ст.2 Закона об отпусках, право на отпуск обеспечивает сохранение места работы и заработной платы, но при условии, если сотрудница выйдет на работу.
Исходя из норм Постановы КМУ від 26.09.2001 №1266, право включить эту доплату в средний заработок для расчета отпуска по беременности и родам, сотрудница утратила в связи с тем, что "знаходилась у відпустці по догляду до 3 років за дитиною, тобто заробітку за останні 12 місяців  не отримувала."


Повідомлення відредагував Animone - Понеділок, 23.06.2014, 14:11
 
тишкаДата: Середа, 05.11.2014, 12:49 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Підкажіть, будь ласка, з декрету в декрет, без жодного робочого дня, йде державний службовець, чи враховуються для визначення середньоденного заробітку надбавка за ранг і вислугу років, адже це обов`язкові виплати? Дякую!
 
Форум » Бухгалтерський облік » Оплата праці та трудові відносини » З декрету в декрет: як обчислити допомогу ?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: