Четвер, 28.03.2024, 14:34
Сайт 
Головна | Програма Payments - Сторінка 18 - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Natty, QWERTY  
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Программа Payments (фіндокументи) » Програма Payments
Програма Payments
BODYAДата: Середа, 21.01.2015, 12:24 | Повідомлення # 511
Група: Видалені





при збереженні кошторису видає  "variable s203 is not foun" підскажіть будь-ласка що робити?
 
ДронДата: Середа, 21.01.2015, 15:17 | Повідомлення # 512
Група: Видалені





Допоможіть будьласка, аналогічна ситуація  "variable s203 is not found"
Прикріплення: 5999344.png (93.9 Kb)
 
yaolegДата: Середа, 21.01.2015, 18:16 | Повідомлення # 513
Група: Видалені





BODYAДрон, спочатку бюджетного року краще встановлювати нову програму із УСІМА оновленнями, які були протягом року. Тоді й не буду от таких помилок. smile
 
ДронДата: Четвер, 22.01.2015, 10:17 | Повідомлення # 514
Група: Видалені





Цитата yaoleg ()
спочатку бюджетного року краще встановлювати нову програму із УСІМА оновленнями, які були протягом року. Тоді й не буду от таких помилок. smile
Дякую за відповідь, встановив нову програму, але в ній не можу ввести  кошторис по СФ (не вводиться сума)

Які файли потрібно перенести зі старої програми щоб перемістити Юридичні Фінансові зоб-ння та Плат доручення створені на початку року?
 
yaolegДата: Четвер, 22.01.2015, 14:30 | Повідомлення # 515
Група: Видалені





Дрон, urzb.dbf та finzb.dbf smile
 
Alisa7670Дата: Четвер, 22.01.2015, 15:52 | Повідомлення # 516
Група: Видалені





Здравствуйте! Помогите, пожалуйста!
Я работаю в управлении социальной защиты. Казначейство требует от нас,
чтобы мы в течение часа после того, как финуправление даст им розпис,
принесли им кошториси в электронном виде. Физически бегать в казну,
финуправление и потом еще раз - нести свои файлы - мы не успеем. Кто-то
сталкивался с таким. Вопрос - есть ли возможность взять файл розпису у
какой-то из тих организаций, чтобы все успеть.
В программе "для платежек ведь предусмотрено внесение кошторисов и планов, а еще есть
возможность загрузки розписа. Где его можно взять, подскажите!!!
 
yaolegДата: Четвер, 22.01.2015, 23:32 | Повідомлення # 517
Група: Видалені





Alisa7670, значить домовляйтесь із фінуправлінням для одночасного подання документів. Наприклад, вони готують розпис  після чого телефонують Вам, і вже за ними готуєте кошториси. А взагалі ці документи "раптом" ніколи не робляться, вони плануються, підписуються та затверджуються. І тим більше щодня їх теж ніхто не робить. smile
 
ДронДата: Вівторок, 27.01.2015, 10:19 | Повідомлення # 518
Група: Видалені





Цитата yaoleg ()
Дрон, urzb.dbf та finzb.dbf smile
Дуже дякую! Всі проблеми вирішено: Встановив програму з нуля, скопіював налаштування зі старої, кошторис ввівся без жодних помилок
 
koliivecДата: Вівторок, 27.01.2015, 13:43 | Повідомлення # 519
Група: Видалені





Файл бюджету (Fpo.dbf) выдаётся вашим казначейство из единого реестра

Я працюю в складі громадської організації. Мені потрібно здати електронний варіант річного плану. Проте в "фіндокументах",  "довідник мережі" (КПОЛ) пустий. В Голосіївському казначействі про файл (Fpo.dbf) нічого не знають. Центральне каже його робити через іншу програму самому ("Мережа розпорядників та одержувачів бюджетних коштів"). Проте я в ній все одно не можу створити, бо не знаю як і не знаю даних розпорядників вищого рівня. (я одержувач, 9 рівень). Підскажіть як вирішити цю проблему! Звертався до інших ГО в Голосіївському районі, вони працюють вже давно і файли їм давно давало казначейство, тому допомогти не можуть...
 
BMДата: Вівторок, 27.01.2015, 14:08 | Повідомлення # 520
Група: Видалені





Здравствуйте! Не могу поставить PM.exe (фіндокументи). Win 7 (32). После обновления до 43 версии не работает. Не могу завести юр. обязательства.
Можно порядок первичной установки для "чайника")
Спсб. smile
 
yaolegДата: Вівторок, 27.01.2015, 14:27 | Повідомлення # 521
Група: Видалені





BM, очевидно Ви не повністюб встановили оновлення за листопад 2014 року. Знайдіть на головній сторінці цього сайту оголошення про те оновлення і виконайте  зазначені там рекомендації по встановленню. smile
 
yaolegДата: Вівторок, 27.01.2015, 14:29 | Повідомлення # 522
Група: Видалені





koliivec, Вам як одержувачу казначейство надавало Реєстраційну картку, де і вказано хто Ваш головний розпорядник. А щодо FPO.DBF, то казначейство може Вам його надати із свого Єдиного реєстру мережі установ smile
 
BMДата: Вівторок, 27.01.2015, 15:24 | Повідомлення # 523
Група: Видалені





mdsturzb.exe обязательно ставит? Она не инсталлируется((
 
yaolegДата: Вівторок, 27.01.2015, 20:17 | Повідомлення # 524
Група: Видалені





BM, mdsturzb.exe вносить зміни у файл з юридичними зобов'язаннями, якщо Ви його не запустите у директорії С:\MeregaM, то Ви не зможете зберегти жодного юридичного зобов'язання. smile
 
voutyk84Дата: Середа, 28.01.2015, 21:12 | Повідомлення # 525
Група: Видалені





Цитата yaoleg ()
Дрон, urzb.dbf та finzb.dbf
Якщо я правильно зрозуміла, то навіть якщо я обнулю програму а потім скопіюю вищезазначені файли, то в мене в нульовій програмі будуть і юридичні і фінансові, а чи  не "потяне" туди весь минулий рік?
 
yaolegДата: Середа, 28.01.2015, 21:39 | Повідомлення # 526
Група: Видалені





voutyk84, Якщо Ви очистите базу даних, то у Вас взагалі не буде документів. Хіба що, перед очищенням Ви зробите архів із програмою. smile
Програма очищає усі записи, а не лише за минулий рік.


Повідомлення відредагував yaoleg - Середа, 28.01.2015, 21:39
 
voutyk84Дата: Четвер, 29.01.2015, 00:08 | Повідомлення # 527
Група: Видалені





Цитата yaoleg ()
voutyk84, Якщо Ви очистите базу даних, то у Вас взагалі не буде документів. Хіба що, перед очищенням Ви зробите архів із програмою. Програма очищає усі записи, а не лише за минулий рік.

Та я розумію, але чи можливо потім якось "втянути" туди 2015 рік, чи простіше перебрати заново
 
yaolegДата: Четвер, 29.01.2015, 09:43 | Повідомлення # 528
Група: Видалені





voutyk84, завантажте програму на файлообмінник і я спробую допомогти. Звичайними засобами програми це зробити можна лише вручну видаляючи кожен документ smile
 
ааа6741Дата: Четвер, 29.01.2015, 14:04 | Повідомлення # 529
Група: Видалені





Добрий день!допоможіть будь ласка!!! cry коли встановила обновлення захожу в програму а мені видає ФАЙЛ Budget.dbf не згайдено.Перевірте його існування в папці NDI! що це таке??
 
yaolegДата: Четвер, 29.01.2015, 14:39 | Повідомлення # 530
Група: Видалені





ааа6741, візміть мій файл бюджетів, розархівуйте і скопіюйте у папку NDI smile
Прикріплення: Budget.rar (0.3 Kb)


Повідомлення відредагував yaoleg - Четвер, 29.01.2015, 14:40
 
ааа6741Дата: Четвер, 29.01.2015, 17:15 | Повідомлення # 531
Група: Видалені





yaoleg, дякую вам велике!!! smile happy
 
МирзаДата: П`ятниця, 30.01.2015, 21:15 | Повідомлення # 532
Група: Видалені





SOS!!!!
У меня программа была настроена под гос бюджет, но нас перевели на областной. Решаю делемму: если перенастроить эту программу то в в словаре "бюджеты" Вид бюджета ТКВМБ или ПКВМБ выбирать, или же мне вообще другую установить - для местных бюджетов???. Видела её на сайте.  Буду признательна за совет. sad


Повідомлення відредагував Мирза - П`ятниця, 30.01.2015, 21:16
 
yaolegДата: П`ятниця, 30.01.2015, 22:44 | Повідомлення # 533
Група: Видалені





Мирза, програма для всіх бюджетів одна. В довідниках бюджетів навпроти обласного бюджету ставиться ТКВМБ, КВК і код за єдиним реєстром розпорядників одержувачів бюджетних коштів smile
 
voutyk84Дата: П`ятниця, 30.01.2015, 23:07 | Повідомлення # 534
Група: Видалені





Цитата yaoleg ()
voutyk84, завантажте програму на файлообмінник і я спробую допомогти. Звичайними засобами програми це зробити можна лише вручну видаляючи кожен документ
Немає можливості у мене такого зробити. Але дякую
 
МирзаДата: П`ятниця, 30.01.2015, 23:56 | Повідомлення # 535
Група: Видалені





Цитата yaoleg ()
Мирза, програма для всіх бюджетів одна. В довідниках бюджетів навпроти обласного бюджету ставиться ТКВМБ, КВК і код за єдиним реєстром розпорядників одержувачів бюджетних коштів smile
как всегда, все проще пареной репки)) спасибо!!! завтра буду забивать смету biggrin
 
yaolegДата: Субота, 31.01.2015, 00:58 | Повідомлення # 536
Група: Видалені





voutyk84, Краще спочатку року ставити "нову" програму у папку 2015, 2016 і т.д. А за минулий рік залишати у архіві. Це обгрунтовується тим, що протягом бюджетного року багато оновлень, які не всі бухгалтера встановлюють. Отож для кращої сумісності і надійності роботи кожного року програму "Фіндокументи" раджу встановлювати з "нуля".

Мирза, А так все в цьому житті, якщо знаєш - тоді все просто! smile
 
yasya0938Дата: Четвер, 05.02.2015, 12:56 | Повідомлення # 537
Група: Видалені





Добрий день.  Допоможіть, будь ласка. Я сьогодніреєструвала фінансове зобов’язання по загальному фонду.  Коли експортувала на флешку і роздрукувала, то
побачила, що там стоїть спеціальний фонд. Думала, що помилилася. Але коли
хотіла перевірити його в Мережі, то фінансове зобов’язання взагалі зникло, але
залишки по юридичним зобов’язанням зменшились. При експорті фін. зобов’язання на
флешку його видно.
 
yaolegДата: Четвер, 05.02.2015, 14:51 | Повідомлення # 538
Група: Видалені





yasya0938, завантажте програму на файлообмінник, подивлюся що не так smile
 
yaolegДата: Четвер, 05.02.2015, 20:03 | Повідомлення # 539
Група: Видалені





yasya0938, Виправив в базі даних фінансових помилку - неправильний фонд.  smile
 
BODYAДата: Понеділок, 09.02.2015, 15:20 | Повідомлення # 540
Група: Видалені





Доброго дня! Допоможіть будь-ласка в ситуації:

набрав кошториси і роздрукував:  код та назва програмноїкласифікації видатків та кредитування державного бюджету  - 010116
                                                                 код та назва тимчасовоїкласифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 

як зробити, щоб фунцію (010116) написати до місцевого бюджети . а не державного?
 
Форум » Автоматизацiя облiку бюджетних установ » Программа Payments (фіндокументи) » Програма Payments
Пошук: