Понеділок, 20.05.2024, 00:39
Сайт 
Головна | бухгалтерські стандарти (положення) для бюджетних установ - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » бухгалтерські стандарти (положення) для бюджетних установ (бухгалтерські стандарти (положення) для бюджетних установ)
бухгалтерські стандарти (положення) для бюджетних установ
НикусяДата: Неділя, 24.03.2013, 14:27 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Вибачте, я як початківець, хотіла б отримати консультацію.Чим відрізняються стандарти бюджетних установ, які прийняті 2013року від стандартів для інших підприємств? Ще запитання, чи застосовується податковий кодекс для бюджетних установ?(Можливо, тільки в частині спецрахунку?)Все це цікавить мене з огляду на основні засоби та запаси.

Повідомлення відредагував Никуся - Неділя, 24.03.2013, 14:29
 
NattyДата: Неділя, 24.03.2013, 16:21 | Повідомлення # 2
Група: Видалені





Вы к зачетам готовитесь? smile Тогда огласите весь список вопросов в одной теме.
 
НикусяДата: Неділя, 24.03.2013, 20:59 | Повідомлення # 3
Група: Видалені





Как не странно, но я устроилась на работу, где мой участок - материалы, и поэтому, хочется понимать, с чем мне предстоит работать, если вы не знаете, что ответить...то и на этом спасибо.
 
NattyДата: Неділя, 24.03.2013, 21:41 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Как ни странно, но сюда часто захаживают нерадивые студенты, вот я и предположила smile
 
EVGENIYДата: Понеділок, 25.03.2013, 01:02 | Повідомлення # 5
Група: Видалені





Цитата (Никуся)
Чим відрізняються стандарти бюджетних установ, які прийняті 2013року
Эти стандарты вводятся в действие с 2015 года!! А так всё что вам нужно сейчас определено инструкциями казначейства вы их найдёте в разделе нормативные документы!!!
Цитата (Никуся)
Ще запитання, чи застосовується податковий кодекс для бюджетних установ?(Можливо, тільки в частині спецрахунку?)
Да применяется для всех установ, для бюджетников в нём оговорены нюансы!
 
EVGENIYДата: Понеділок, 25.03.2013, 01:28 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Ну нюансик конечно в НК присутсвует в нём основные средства это вроде больше 2000 грн но у бюджетников 1000 грн и регулируется 64 инструкцией!!
 
НикусяДата: Понеділок, 25.03.2013, 20:08 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Спасибочки
 
Форум » Бухгалтерський облік » Облік та списання ТМЦ » Необоротні активи » бухгалтерські стандарти (положення) для бюджетних установ (бухгалтерські стандарти (положення) для бюджетних установ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: