Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Среда, 17.10.2018, 07:20
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2015 » Март » 31 » Первые отчеты о компенсации среднего заработка мобилизованным за январь, февраль, март 2015 года предприятия подают до 15 апреля
13:19
Первые отчеты о компенсации среднего заработка мобилизованным за январь, февраль, март 2015 года предприятия подают до 15 апреля

Відповідно до вимог частини третьої статті 119 Кодексу законів про працю України Кабінет Міністрів України постановою від 4 березня 2015 року №105 затвердив Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Компенсація здійснюється за 2015 рік за рахунок коштів, передбачених у Державному бюджеті України.

Бюджетні кошти спрямовуються підприємствам, установам,  організаціям на компенсацію витрат на виплату середнього заробітку працівникам, які працювали на таких підприємствах, в установах, організаціях на час призову на військову службу, не більше одного року.

Для отримання компенсації підприємство, установа, організація за місцем реєстрації щомісячно подають до управління праці та соціального захисту населення звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, погоджений районним (міським) військовим комісаріатом,  який здійснював  призов працівника  на військову службу. Перші звіти за січень, лютий, березень 2015 року підприємства подають до 15 квітня поточного року.

Для забезпечення  виконання в області вищезазначеної постанови розроблені та затверджені відповідні заходи.

http://news.dtkt.ua/accounting/reposts/33300

Просмотров: 1683 | Добавил: EVGENIY | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 9
9  
я не зовсім розумію... вони будуть з державного бюджету перераховувати кошти на розрахункові рахунки установ, а при цьому призначення по кекв 2111 будуть відновлюватись??? чи просто з'являться кошти...

8  
Скажіть будь ласка який відділ цим має займатися в управлінні соціального захисту населення.

7  
Я думаю, что нецелевое использование за 2014 год можно в суде отбить, так как были разъяснения по поводу этих выплат налоговой, что поскольку не было в 2014 году порядка видшкодування, то эти выплаты облагались всеми налогами и внескамы и относились к фонду дополнительной зарплаты. Как то так.

1  
Тобто компенсують витрати лише за  І квартал 2015 року?? Якщо у нас мобілізований співробітник з серпня 2014 року то за тих 5 місяців компенсації не буде?)

0
2  
Навіть якщо вам би і надали компенсацію за 2014 рік, ці кошти вже б не відносились до виконання кошторису цього року і ви повинні були б їх повертати в бюджет! Мабудь тому нікому і ненададуть за 2014 рік!

3  
Тобто нехай прийде фінінспекція, напише про нецільове використання коштів у 2014 році, і потрібно буде за рахунок поточних видатків віддати кошти в дохід бюджету? Дуже цікаво.
Кошти, які можно було отримати, як компенсацію за 2014 рік, дійсно потрібно було віддати в дохід бюджету, але це були б не кошти установи. А так прийдеться платити з "власних" в дохід бюджету.

0
4  
Можливо щось вигадають!!

5  
ИМХО, нецільового використання не буде т.я. розрахунок середнього заробітку за постановою №100 є цілком законним.

0
6  
Кодекс законів про працю так не вважає sad Адже в нього в літку 2014 внесли зміни де вказали, що середню зарплату компенсує держбюджет, але механізм тільки зараз розробили! Про це писали в минулому році, якщо інспектори захотять то цілком правомірно з їх сторони написати про не цільове використання  sad

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |