Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Воскресенье, 25.02.2018, 05:03
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2015 » Март » 10 » Введено граничні строки отримання матеріального забезпечення від Фонду
11:37
Введено граничні строки отримання матеріального забезпечення від Фонду
     За новим законом отримати матеріальне забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності можна впродовж одного року після страхового випадку.
     У звʼязку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28.12.2014 № 77, у новій редакції викладено Закон України «Про загальнообовʼязкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності».
     Частиною п’ятою статті 32 Закону № 1105 передбачено граничні строки набуття права на матеріальне забезпечення, визначене статтею 20 Закону № 1105, застрахованих осіб та отримувачів допомоги.
     «Так, матеріальне забезпечення виплачується, якщо звернення за його призначенням надійшло не пізніше дванадцяти календарних місяців з дня відновлення працездатності, встановлення інвалідності, закінчення відпустки у звʼязку з вагітністю та пологами, смерті застрахованої особи або члена сімʼї, який перебував на її утриманні», – зазначає заступник директора Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Валерій Сітайло.
     Ця норма діє з 01.01.2015 незалежно від дати настання страхового випадку.
     Слід зазначити, що дванадцятимісячний період відлічується від закінчення страхового випадку для випадків тимчасової непрацездатності та вагітності та пологів, а у випадку смерті – від дня смерті зазначеного у свідоцтві про смерть від першого числа місяця, наступного за тим, у якому настала відповідна подія (відновлення працездатності, встановлення інвалідності, закінчення відпустки у звʼязку з вагітністю та пологами, смерті застрахованої особи або члена сімʼї, який перебував на її утриманні). Для обчислення періоду 12 календарних місяців беруться цілі місяці з 1 по 31 (30 або 28 (29) для лютого) число.
       Нагадаємо, раніше граничні строки отримання матеріального забезпечення від Фонду передбачені не були.


http://www.fse.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/929645
Категория: Оплата праці | Просмотров: 1792 | Добавил: EVGENIY | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |