Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Среда, 21.03.2018, 09:56
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2015 » Март » 6 » Визначено порядок виплат компенсації зарплати мобілізованим
22:48
Визначено порядок виплат компенсації зарплати мобілізованим
     Виплату працівникам середнього заробітку буде здійснювати підприємство, а компенсацію підприємствам витрат на виплату буде здійснювати Мінсоцполітики

     Кабінет Міністрів України на засіданні 4 березня, затвердив порядок виплати компенсації з Державного бюджету України підприємствам, установам, організаціям середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період. Про це повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко.
     Відповідно до затвердженого Порядку виплату працівникам середнього заробітку буде здійснювати підприємство, компенсацію підприємствам витрат на виплату середнього заробітку працівникам буде здійснювати Міністерство соціальної політики шляхом перерахування коштів на зазначені цілі обласним департаментам соціального захисту, які, в свою чергу, перераховують їх до районних (міських) управлінь, а вони – підприємствам.
     У постанові також визначено порядок подання документів, на підставі яких буде здійснюватися компенсація.
Крім того, зазначається, що обчислення середнього заробітку працівників здійснюватиметься відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 лютого 1995 р. № 100.
     Як відомо, статтею 119 Кодексу законів про працю України, зокрема, передбачено, що за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності.
     Законом України „Про Державний бюджет України на 2015 рік” Міністерству соціальної політики передбачені видатки на зазначені цілі у сумі 1,8 млрд. грн.

http://news.dtkt.ua/ua/labor/compensation/32963
Категория: Оплата праці | Просмотров: 2049 | Добавил: zhmkrs | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 10
10  
У кого есть договор на перечисление компенсации мобилизованным, поделитесь пожалуйста

9  
За який період організації можуть подавати розрахунки (з дати набуття чинності постанови 04.03.2015 чи з початку року?) і потрібно для цього відкривати окремий спецрахунок як на доплату до зарплати по ЧАЕС?

8  
Повертають кошти за поточний рік, подають відомості до управлінь праці та соціальногозахисту населення за місцем перебування установи, перед цим погоджують у військоматі, що призвав працівника. Стосовно кочегара, то якщо в нього був оформлений строковий договір то його при закінченні звільняють і це не вважається звільнення з ініціативи адміністрації.

5  
Хтось знайшо порядок?. Якщо не важко скиньте?

0
6  

4  
Якщо мобілізований працював кочегаром і отримував 0,5 оклада, яким чином виплачувати йому середню заробітну плату? Що робити коли прийде 15 квітня, тобто момент звільнення кочегарів?

0
3  
олюня1904   Okcanav   Сначала нужно почитать Постанову, надеюсь в ней будут ответы на ваши вопросы, саму постанову я пока не встречал! Как встречу опубликую на сайте, раз так заинтересовало smile

2  
А якщо ми уже виплатили у січні чи у минулому році, то процедура повернення яка?

1  
Якщо я правильно зрозуміла то відомості про виплату середньої заробітної плати мобілізованим потрібно буде подати до соцзахисту а не у воїнкомат?

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |