Субота, 20.04.2024, 06:15
Сайт 
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Оплата праці [80]
Роз'ясненя, листи щодо оплати праці!
Бухгатерський облік [50]
Роз'яснення з бухгалтерського обліку, листи, Накази і т.д.
Відрядження [4]
Казначейське обслуговування [36]
Застосування КЕКВ [7]
Застосування КЕКВ
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

17:25
Територіальні громади повинні пройти процедури розробки перспективних планів розвитку та ініціювання об'єднання, - В'ячеслав Негода
          У пакеті змін, які передбачено Концепцією реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, муніципальна консолідація - це одне з найскладніших і, водночас, найважливіших і найвідповідальніших завдань, які має виконати Уряд. Про це зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода під час презентації Радою Європи звіту фахового огляду «Муніципальна консолідація в Україні: тенденції і рішення щодо об’єднання та співробітництва».
          В’ячеслав Негода наголосив, що без створення базової одиниці, якій можна передати повноваження і ресурси, і на яку можна покласти відповідальність, неможливо говорити про ефективне місцеве самоврядування.
          «Як ми і передбачали, створення такої базової одиниці місцевого самоврядування проходить надзвичайно складно, навіть на рівні розробки законодавства. У багатьох учасників процесу нема бажання змінюватися, розбиратися у суті змін, починати діалог і співпрацю. Крім того, є політичні спекуляції. Разом з тим, іншого виходу, ніж рухатися обраним шляхом, в нас немає», - запевнив заступник Міністра.
          В’ячеслав Негода підкреслив, що в підписаному Президентом законі про добровільне об’єднання громад передбачено прозорі і демократичні процедури міжмуніципальної консолідації.
          «Ці процедури дійсно добровільні, але ми розуміємо - сьогодні не слід чекати, що громади вишикуються у черги на об’єднання. Ще багато чого треба пояснювати, готувати позитивний досвід, допомагати. Разом з тим, ми вважаємо, що принаймні процедури ініціювання об’єднання, розробки перспективних планів на рівні районів і потім передачі їх на регіональний рівень територіальні громади повинні пройти. Ми сподіваємося, що у більшості цей процес буде успішним. Тим, кому це не вдасться, ми допоможемо», - сказав заступник Міністра.
          При цьому він зазначив, що з часом, якщо процес добровільного об’єднання затягнеться, для створення спроможних громад можливі й інші законодавчі ініціативи.
Переглядів: 1184 | Додав: EVGENIY | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту