Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Суббота, 24.03.2018, 03:30
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2014 » Декабрь » 1 » Типові штати органів місцевого самоврядування втратять чинність(додано коментар)
11:05
Типові штати органів місцевого самоврядування втратять чинність(додано коментар)
З 1 січня 2015 р. втратить чинність постанова КМУ від 03.12.1997 р. № 1349 «Про фінансове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування».

Вказаною постановою були затверджені типові штати, яких повинні були дотримуватись голови обласних, Київської та Севастопольської міських, районних, районних у містах рад, міські, селищні і сільські головам під час підготовки пропозицій щодо структури виконавчого апарату обласних, районних, районних у містах рад, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, районних у містах рад, загальної чисельності апарату рад та їх виконавчих комітетів.

Зазначені типові штати використовувалися під час розроблення проектів відповідних бюджетів для проведення розрахунків асигнувань на утримання апарату рад.

Документ скасовано постановою КМУ від 26.11.2014 р. № 664, яка набирає чинності з 1 січня 2015 року.

Уряд схвалив постанову № 664 від 26.11.2014 р., яка дає можливість органам місцевого самоврядування самостійно затверджувати загальну чисельність апарату місцевої ради, її виконавчих органів та витрати на їх утримання. Документ набирає чинності з 1 січня 2015 року.

«Таке рішення органи місцевого самоврядування очікували роками. І це зрозуміло – виключно місцеві ради мають вирішувати питання загальної чисельності апарату ради, її виконавчих органів та витрат на їх утримання», - сказав В’ячеслав Негода.

В’ячеслав Негода повідомив, що одночасно з прийняттям згаданої постанови, Урядом доручено Мінрегіону, Мінфіну, Мінекономрозвитку разом із всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування опрацювати у місячний строк питання стосовно розрахунку рекомендаційної чисельності працівників органів місцевого самоврядування для визначення обсягу асигнувань на їх утримання під час формування відповідних бюджетів та за результатами подати Кабінетові Міністрів узгоджені пропозиції.
Категория: Оплата праці | Просмотров: 7438 | Добавил: Елена777 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 9
9  
краще би дозволили оклади самостійно встановлювати)
http://www.interbuh.com.ua/ua/documents/onenews/52571

8  
Але мені досі не зрозуміло, як розраховувати зарплату на 2015 рік районним радам (

6  
да, я тоже не пойму на счет районных советов. может кто в курсе как это будет выглядеть?

0
3  
Так, ради будуть і САМІ заробляти на свій апарат! Якщо вистачить коштів на 100 працівників - значить буде 100, а якщо ні, то буде на скільки вистачить! Дотації та субвенції зменшаться в рази!!! smile

4  
А як районна рада може заробити ?

0
5  
районна рада - це фактично районний бюджет dollar

2  
Тепер ради будуть самі розробляти штатні розписи на свій риск та страх? Я так зрозуміла?

1  
а як же фінансове забезпечення рад на 2015 рік?

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |