Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Суббота, 24.03.2018, 01:34
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2014 » Октябрь » 13 » Військовий збір та форма №1-ДФ - відображення у ІІІ кварталі 2014року
10:11
Військовий збір та форма №1-ДФ - відображення у ІІІ кварталі 2014року
Головне управління Міндоходів у Львівській області повідомляє, що згідно з прийнятими змінами до Податкового кодексу України, починаючи з 01.08.2014 року, податковий агент (банк, кредитна спілка) при нарахуванні на користь платника податку процентів, зазначених у підпункті 170.4.1 Податкового кодексу України, в податковому розрахунку за формою №1ДФ має відображати загальну суму нарахованих у звітному періоді доходів і загальну суму утриманого з них податку.
Також з 03.08.2014 року запроваджено військовий збір. Утримані суми цього збору необхідно зазначити в податковому розрахунку за формою №1ДФ за ІІІ квартал 2014 року.
На сьогодні Державною фіскальною службою України розроблено та направлено до Міністерства фінансів України проект форми податкового розрахунку, який передбачає відображення податковим агентом загальної суми доходу, з якого утримано військовий збір за звітний період, без відображення персоніфікованих даних фізичних осіб – платників військового збору.
До набрання чинності змін до цієї форми податкові інспекції приймають форму №1ДФ, яка затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 21 січня 2014 року №49.
Однак, після прийняття нової форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма №1ДФ), податкові агенти зобов’язані будуть за новою формою подати новий звітний (уточнюючий) податковий розрахунок за ІІІ квартал 2014 року лише із заповненням загальної суми нарахованих у звітному періоді доходів у вигляді процентів та доходів, із яких утримується військовий збір, і загальну суму утриманого з них податку.
Категория: Оплата праці | Просмотров: 5564 | Добавил: kuooksp | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 5
5  
Які новини про звіт 1-ДФ??????? Чи е вже оновлення ОПЗ? Хто отримав поділіться tongue

4  
зверталась у свою податкову за роз"ясненням по здаванню звіту "Військовий збір", попросили зачекати декілька днів...

3  
Обещали после 15 обновление ОПЗ с изменениями, может лучше подождать и сделать один раз отчет 1ДФ?

1  
Так, цю роботу треба буде провести з 30 жовтня по 9 листопада, бо обговорення проекту проходить з 29 вересня.Я так зрозуміла?

2  
Я так зрозуміла, що зараз всі здають 1 ДФ як і завжди, а коли затвердять нову форму, потрібно буде здати нову звітну чи уточнюючу ( в залежності від того, коли затвердять), в якій буде відобажатись лише загальна сума бази нарахування військового  збору та сума самого збору.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |