Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Среда, 21.03.2018, 10:00
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2014 » Октябрь » 1 » Держбюджетне обмеження зарплати
14:53
Держбюджетне обмеження зарплати
Держбюджетне обмеження зарплати до закінчення АТО: хто під нього підпадає?
01.10.14
Мінсоцполітики нарешті визначилося з тим які держоргани підпадають під держбюджетне обмеження заробітної плати, передбачене ст. 32 Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік».
Нагадаємо, що зазначеною статтею передбачено, що членам КМУ, керівникам центральних органів виконавчої влади (далі — ЦОВВ) та інших державних органів (крім органів, підрозділи яких беруть участь у проведенні АТО), народним депутатам України до завершення АТО місячна заробітна плата нараховується лише в розмірі посадового окладу.
В Мінсоцполітики роз’яснили, що вказаним особам не нараховуються доплати та надбавки до посадового окладу, премії та не здійснюється індексація їх заробітної плати.
Таке обмеження не стосується заступників керівників ЦОВВ та інших державних органів, керівників територіальних органів ЦОВВ.
З метою чіткого визначення посадових осіб, на яких поширюються наведені законодавчі положення, Мінсоцполітики роз’яснило наступне:
1) до складу КМУ відносяться: Прем'єр-міністр України, Перший віце-прем'єр-міністр України, віце-прем'єр-міністри та міністри України;
2) керівником ЦОВВ, який не є міністерством, є посадова особа, яка очолює ЦОВВ, здійснює керівництво його діяльністю;
3) стосовно визначення керівників інших державних органів чинне законодавство не містить тлумачення поняття «державний орган». В свою чергу термін «державні органи» є ширшим, ніж термін «органи державної влади», оскільки охоплює, крім органів законодавчої, виконавчої та судової влади, також інші органи, як не належать до жодної із зазначених гілок влади, але здійснюють певні державні функції, керівники яких наділені представницькими, нормотворчими, контрольними та виконавчими функціями, зокрема такими, як приймати владні (обов'язкові до виконання) приписи (видавати правові акти), організовувати та контролювати їх виконання. До таких органів належать: Центральна виборча комісія, Національний банк України, Рахункова палата, Генеральна прокуратура України, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, правові засади діяльності яких встановлюються окремими законами.
Такі роз’яснення наведені в листі Мінсоцполітики від 09.09.2014 р. № 29526/62/1-14 «Про застосування статті 32 Закону України «Про державний бюджет України на 2014 рік».
Категория: Оплата праці | Просмотров: 3395 | Добавил: Елена777 | Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 3
1  
"Такі роз’яснення наведені в листі Мінсоцполітики від 09.09.2014 р. №
29526/62/1-14 «Про застосування статті 32 Закону України «Про державний
бюджет України на 2014 рік»."

але сам цей лист я не знайшла. Може хтось знає де він є ?

0
2  
Ви его пока не найдёте, только платно на лиге закон или интербух!! Уже не раз замечал что письма идут этим изданиям и в паблике их не найдёшь пару дней! Я как найду сразу сюда выложу!

3  
Спасибо, прочитала. Вопросов появилось еще больше.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |