Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Понедельник, 23.04.2018, 18:31
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2014 » Август » 16 » Затверджено Порядок казначейського обслуговування небюджетних рахунків
20:51
Затверджено Порядок казначейського обслуговування небюджетних рахунків
Порядок регламентує організаційні взаємовідносини між Держказначейством, бюджетними установами, юридичними та фізособами - підприємцями в процесі казначейського обслуговування бюджетних рахунків клієнтів, які відкриваються за операціями, що не відносяться до операцій з виконання бюджетів

Мінфін наказом від 21.07.2014 р. № 770 затвердив Порядок казначейського обслуговування небюджетних рахунків клієнтів.
Порядок регламентує організаційні взаємовідносини між органами Держказначейства, бюджетними установами та їх структурними підрозділами, підприємствами та фізособами - підприємцями (далі - клієнти) у процесі казначейського обслуговування небюджетних рахунків клієнтів, які відкриваються органами Казначейства за операціями, що не належать до операцій з виконання бюджетів.
Органи Казначейства зобов’язані зараховувати на небюджетні рахунки клієнтів кошти, що надійшли за електронними розрахунковими документами протягом операційного дня, у день їх отримання.
Для перерахування коштів з небюджетних рахунків клієнти подають органам Казначейства платіжні доручення у електронній та паперовій формах у кількості примірників, необхідній для всіх учасників безготівкових розрахунків.
Форма, обов'язкові реквізити, строк дії платіжних доручень та вимоги щодо їх заповнення визначаються Національним банком України. У платіжному дорученні повинні бути заповнені всі реквізити, передбачені його формою.
Органи Казначейства приймають до виконання платіжні доручення клієнтів на проведення платежів з небюджетних рахунків виключно в межах залишку коштів на цих рахунках.
Клієнти забезпечують правильність оформлення та заповнення реквізитів заявок на видачу готівки та грошових чеків, цільове спрямування та використання коштів.

Наказ набирає чинності з 22.08.2014
Категория: Казначейське обслуговування | Просмотров: 1788 | Добавил: yaoleg | Теги: небюджетні рахунки | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
1  
То теперь юр.лица могут открывать счета в Казне ?

0
2  
Цей порядок стосується позабюджетних фондів!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |