Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Понедельник, 19.03.2018, 21:24
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2014 » Апрель » 16 » КАК ИСПРАВИТЬ ОШИБКИ В НАЛОГОВОМ РАСЧЕТЕ ПО Ф. № 1ДФ: РАЗЪЯСНЕНИЯ НАЛОГОВИКОВ
23:03
КАК ИСПРАВИТЬ ОШИБКИ В НАЛОГОВОМ РАСЧЕТЕ ПО Ф. № 1ДФ: РАЗЪЯСНЕНИЯ НАЛОГОВИКОВ

Міндоходівці в Базі Знань відповіли на таке запитання: за якою формою та який порядок подання уточнюючого податкового розрахунку за ф. № 1ДФ?


Так, якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Податкового кодексу України) платник податків самостійно виявляє помилки, які містяться у раніше поданій ним податковій декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Уточнюючий податковий розрахунок подається у разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку після закінчення строку його подання. Уточнюючий податковий розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди.

У разі подання уточнюючого податкового розрахунку у клітинці «Уточнюючий» проставляється позначка.

Контролери зазначили, що порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий податкові розрахунки подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку та містять інформацію лише за рядками і реквізитами, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які надсилаються контролюючими органами податковому агенту.

Для вилучення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка та у графі 9 зазначити «1» — на виключення рядка.

Для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи та у графі 9 вказати «0» — на введення рядка.

Для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно вилучити помилкову інформацію та ввести правильну інформацію, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку у графі 9 зазначається «1» (рядок на вилучення), а в другому — «0» (рядок на введення).

http://buhgalter.com.ua/details/506215/ 

Просмотров: 1264 | Добавил: EVGENIY | Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 1
1  
не забудьте, что после подачи уточненного отчета Вам придется заплатить штраф 510 грн.!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |