Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Среда, 21.03.2018, 12:09
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2014 » Март » 1 » МИНИСТЕРСТВО ДОХОДОВ И СБОРОВ ЛИКВИДИРОВАНО
02:13
МИНИСТЕРСТВО ДОХОДОВ И СБОРОВ ЛИКВИДИРОВАНО

Кабінет Міністрів України прийняв рішення ліквідувати Міністерство доходів і зборів і відновити діяльність Державної податкової служби та Державної митної служби. Відповідну постанову «Про реорганізацію Міністерства доходів і зборів» Уряд прийняв на засіданні 1 березня 2014 року.

У постанові Уряду визначено, що Державна податкова служба України є центральним органом виконавчої влади, який забезпечує реалізацію єдиної державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями при застосуванні податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску.

У свою чергу, Державна митна служба України є центральним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері державної митної справи.

 Обидві ці служби спрямовуються і координуються Кабінетом Міністрів через Міністра фінансів.

 У документі зазначено, що Державна податкова служба та Державна митна служба є правонаступником прав та обов’язків ліквідованого Міністерства доходів і зборів України у відповідних сферах діяльності.

УРЯДОВИЙ ПОРТАЛ

Просмотров: 2438 | Добавил: EVGENIY | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 6
5  
а можно глупый вопрос: а зачем все это?? и опять на наши бедные головки!!!!! то объединяют, то опять разъединяют!! точно ..делать нечего! вы правы это сейчас полетит все, опять новые названия, коды, номера счетов, в разгар платы налогов, получения зарплат!!!сдачи отчетов, кстати о пенсионном, хотят вернуть все в ПФ

4  
http://www.rbc.ua/ukr....4212700

Цитата
Крім того, зміна всіх бюджетних рахунків, яке відбудеться у разі ліквідації, призведе до помилок при перерахуванні податкових платежів і, як наслідок, штрафних фінансових санкцій. Останні ж в умовах економічної кризи можуть стати фінансовим тягарем, не сумісним з наступною ефективною діяльністю платників податків.

З такими ж проблемами, впевнені члени Громадської ради Міндоходів, зіткнуться та платники єдиного соціального внеску, функції з адміністрування якого плануються повернути Пенсійному фонду.

6  
weep

1  
Якби від зміни назви було покращення....

2  
Для нас бухгалтеров, хорошо то что ЕСВ в ПФУ не передают назад, а следовательно бесплатными ключами будем пользоваться и дальше, я считаю это плюс в нашу сторону  console

3  
они наверное еще до ЕСВ не добрались

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |