Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Четверг, 22.03.2018, 16:22
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2013 » Август » 28 » ВАРТІСТЬ ЕЛЕКТРОННОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО КВИТКА
12:36
ВАРТІСТЬ ЕЛЕКТРОННОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО КВИТКА
ВІДРЯДЖЕНОМУ КОМПЕНСУЮТЬ ВАРТІСТЬ ЕЛЕКТРОННОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО КВИТКА НА ПІДСТАВІ ПОСАДОЧНОГО ТАЛОНУ

Внесено доповнення до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.98 р. № 59. Встановлено, що у разі використання електронного проїзного/перевізного документа на поїзд підставою для відшкодування витрат на його придбання є роздрукований на паперовому носії посадочний документ (у разі перевезення багажу – роздрукований на паперовому носії перевізний документ; у разі окремого замовлення послуги (зокрема, послуги з користування комплектом постільних речей, резервування місць) – роздрукований на паперовому носії документ на послуги).
У разі повернення електронного проїзного/перевізного документа на поїзд до звіту додається роздрукований на паперовому носії документ на повернення.
Інформацію про наявність та статус електронного проїзного документа можна перевірити на офіційному веб-сайті Державної адміністрації залізничного транспорту України.
Також уточнено, що працівникам підприємств, які перебувають за кордоном тривалий строк і отримують заробітну плату в інвалюті, та працівникам дипломатичних установ України, які перебувають за кордоном у довгостроковому відрядженні та отримують виплати в інвалюті, у разі відрядження в межах держави перебування добові витрати відшкодовуються, як і раніше, у розмірі 80 % сум добових витрат, визначених у додатку 1 до постанови КМУ від 02.02.11 р. № 98 для відповідної держави. А от у разі відрядження в межах держави перебування терміном на одну добу добові витрати відшкодовуватимуться у розмірі 40 % сум добових витрат, визначених у додатку 1 до постанови КМУ від 02.02.11 р. № 98 для відповідної держави (раніше було – 50 % зазначених сум).
Наказ Мінфіну від 19.07.13 р. № 667 набуде чинності з дня офіційного опублікування. Готується до опублікування у "Офіційному віснику України" від 30.08.13 р. № 64. Готовится к опубликованию в "Офіційному віснику України» от 30.08.13 г. № 64
Категория: Відрядження | Просмотров: 791 | Добавил: LFG | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
1  
"Бухгалтер и закон" №68 последняя страница - расписано.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |