Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Среда, 21.03.2018, 12:02
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2013 » Август » 14 » Щодо адміністрування єдиного внеску
15:15
Щодо адміністрування єдиного внеску
У зв’язку з набранням чинності законами України від 4 липня 2013 року № 404-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” та від 4 липня 2013 року № 406-VII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” Міністерство доходів і зборів України та Пенсійний фонд України повідомляють.

З урахуванням положень пункту 3 Прикінцевих положень Закону України від 4 липня 2013 року № 406-VII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи” опрацьовується питання про продовження розпочатих органами Пенсійного фонду України процедур адміністрування щодо прийняття та оброблення звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів в картках особових рахунків платників до 31 серпня 2013 року.

Звертаємо увагу платників єдиного внеску на встановлені відповідно до статті 6 Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 8 жовтня 2010 року № 22-2, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1 листопада 2010 року за № 1014/18309, строки подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску: не пізніше 20 серпня.
Категория: Бухгатерський облік | Просмотров: 1737 | Добавил: eMelya | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 6
6  
Сегодня был у нас в ПФУ, так наши ничего не знают

5  
меня тоже сегодня предупредили, что им отчитываюсь последний раз

4  
Так, что теперь совсем Пенсионный не будет принимать отчеты? Я была в понедельник, они ничего не говорили, наоборот за декретный больничный предупреждали.

3  
Я сегодня сдавала отчет в Пенсионный , так уже предупредили, что отчет за август будем сдавать в налоговую.Не пойму , что изменится?

2  
Лучше пусть будет OPZ чем этот монстроподобный Medoc. smile

1  
Вобщем персонификацию за август уже будем сдавать в налоговую, они уже тестируют своё ПО!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |