Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Понедельник, 23.04.2018, 18:23
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2013 » Июль » 23 » Президент України підписав закони, які покладають функції адміністрування єдиного соціального внеску на Міністерство доходів і зборів
20:10
Президент України підписав закони, які покладають функції адміністрування єдиного соціального внеску на Міністерство доходів і зборів

На Всеукраїнському форумі працівників Міністерства доходів і зборів України, Міністр Олександр Клименко наголосив, що: - «У цілому із створенням Міністерства ми маємо реальні законодавчі важелі для підвищення ефективності адміністрування податків і митних платежів».

Отже, одним із першочергових кроків на шляху до досягнення поставленої мети було підписання законів № 2833 – 2835, які створюють передумови для ефективної реалізації податкової та митної політики у державі.

Відтак, закон № 2833 визначає законодавчі умови функціонування єдиної загальної системи адміністрування податків у супроводі уповноваженого центрального органу виконавчої влади – Міністерства доходів і зборів.

Стосовно документу № 2835, то він вносить зміни до 118 законодавчих актів, якими так чи інакше регулюється участь у правовідносинах органів державної податкової та митної служб. Також цей закон передбачає, що функції адміністрування єдиного соціального внеску відтепер покладаються на Міністерство доходів і зборів.

Фахівці Міндоходів підкреслюють, що після підписання відповідних законопроектів Президентом України, відомство нарешті отримало повноцінну правову базу для своєї діяльності, що підвищить ефективність роботи внаслідок зникнення правових суперечностей. При цьому не передбачається збільшення фіскального навантаження на платників податків або зміни до чинних на сьогодні інститутів податкового та митного адміністрування.

Президент України підписав закони, які покладають функції адміністрування єдиного соціального внеску на Міністерство доходів і зборів
Категория: Оплата праці | Просмотров: 1572 | Добавил: kasper232 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 8
7  
а перечислять деньги теперь тоже не в пенсионный а в налоговую? Значит пенсионный будет недополучать и пенсии уменьшатся?

6  
цю країну не перемогти)

2  
Как вот это называется, в сезон отпусков что-то менять. К концу лета настрочат новые формы отчетности и не успеешь отдохнуть как задавят нововведениями.

4  
Скорее всего формі менять не будут (обічно их переутверждают точно такими же  вместо слов ПФУ будет ДПИ в тексте), просто сдавать будем не в ПФУ а в налоговую, что кстати хорошо возможно ключи налоговой будут теперь работать и при сдаче персонификации  smile

5  
Так ходят слухи, что 1ДФ и персонификацию будут объединять в один отчет, что может привести к изменениям.

1  
А ручка (на фото) точно президенсткая? smile

3  
незнаю!))

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |