Сайт для бюджетных учреждений Украины

Главная

Понедельник, 19.03.2018, 21:26
|
RSS
Меню сайта
Мини-чат
Главная » 2013 » Июль » 6 » З 1 липня єдиний внесок нараховується на суми допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами
13:01
З 1 липня єдиний внесок нараховується на суми допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами

Лист Пенсійного фонду України

від 27.06.2013 №16652/03-20

 

1 липня 2013 року набирає чинності Закон України від 14.05.2013 № 231-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії» (далі — Закон № 231), яким урегульовано питання щодо зарахування до страхового стажу часу перебування осіб у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.

Відповідно до статті 58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи. 

Починаючи з липня цього року платниками єдиного внеску  визначено також підприємства, установи, організації, фізичних осіб, які використовують найману працю та виплачують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами, а також осіб, які перебувають у відпустці та отримують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами.

Підприємства, установи, організації, фізичні особи, які використовують найману працю та виплачують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами, нараховують єдиний внесок у розмірі 33,2 % суми допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та утримують єдиний внесок у розмірі 2 % таких сум з осіб, які перебувають у відпустці та отримують таку допомогу.

Зазначені суми нарахованого та утриманого єдиного внеску відображаються платником у звітності до Пенсійного фонду та підлягають сплаті за календарний місяць в якому їх нараховано, не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов'язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця.

У зв’язку з набранням чинності вищезазначеного Закону Пенсійним фондом України  розроблено проект постанови правління Пенсійного фонду України "Про внесення змін до деяких постанов правління Пенсійного фонду України щодо нарахування та сплати єдиного внеску з сум допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами”, який направлено на погодження зацікавленим міністерствам, сторонам соціального діалогу та розміщено на веб-сайті Пенсійного фонду України.
Категория: Оплата праці | Просмотров: 2323 | Добавил: EVGENIY | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 9
9  
Відровіді досихпір немає.

5  
Я надіслав листа, начальнику пенсійного фонду в області, з проханям надати письмове розяснення стосовно такої ситуації,проте сумніваюсь що відповідь буде швидко.

2  
Добре, якщо людина здала лікарняни ,умовно, 28.06.2013 а заявку подали в липні, ЄСВ утримувати і нараховувати чи ні ??

3  
Ні

4  
Тобто виходити з того що лікарняний був нарахований в червні, а заявку подали в липні тому утримання  і нарахуваня не проводяться  ??

6  
Нужно ждать розьяснений, а то я сейчас наговорю!  ninja

7  
Зрозуміло,дякую)))

1  
а ті хто отримує допомогу в управліннях соц.захисту без податку ?

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Поиск по сайту
Copyright MyCorp © 2018 | |